dinomartin
05.11.13,15:49
Dobrý deň.
Chcem sa spýtať môjmu otcovi skončila poistka dňa 21.5.2013.a keď sa poisťovňa neozvala tak sme ju telefonicky kontaktovali ohľadom vyplatenia poistnej sumy následne mu poslali tlačivo a musel si overiť podpis a zaslať na poisťovňu aj z prefotenym O.P.Po asi 3 týždňoch sme znova kontaktovali poisťovňu a povedali že ma poslať žiadosť o vyplatenie to sme samozrejme poslali a zasa nič znova sme kontaktovali poisťovňu a žiadali o zaslanie urgencie a pre to bi som rad vedel čo všetko môže poisťovňa žiadať pretože už to je skoro pol roka od zaslania dokladov ktoré potrebovali a chcel bi som požiadať o radu či sa to dá nejako urýchliť.Vopred ďakujem každú radu.
Chobot
05.11.13,15:04
Štandardne pri skončení poistky (teda pri dožitia sa konca poistnej doby) je potrebné poisťovni nahlásiť túto udalosť. Inak povedané, treba preukázať, že poistená osoba sa dožila dňa skončenia poistnej doby a poisťovni nikto nepredloží hlásenie inej poistnej udalosti (napr. smrť). Na základe toho potom poisťovňa vyplatí poistnú sumu. Takže prvý postup poisťovne bol v poriadku.

To, že to trvá tak dlho, už v poriadku nie je. Podľa zákona síce poisťovňa môže šetriť poistnú udalosť aj mesiac či dva, ale na tomto type poistnej udalosti - dožitie - nie je veľa čo šetriť. Mala by ukončiť šetrenia čo najskôr a zákon uvádza, že poisťovňa je povinná vyplatiť poistné plnenie do 15 po skončení šetrenia.

Ak vám to doteraz od mája nevyplatili, treba ich urgovať. Dúfam, že to nie je tá Košická poisťovňa (Rapid), tam môže byť iný problém. Iné poisťovne by mali vyplatiť poistnú sumu najneskôr do mesiaca po skončení (resp. nahlásení poistnej udalosti).

Urýchliť sa dá jedine urgovaním - písomným či telefonickým. Takéto meškanie už nie je štandardné.
dinomartin
05.11.13,18:26
No pravdu povediac je to poisťovňa Rapid life urgenciu sme už zaslali takže som zvedavý ako to dopadne
Chobot
06.11.13,14:27
Pokiaľ to bola poistka toho typu, ktorý sa tu na porade preberal v niekoľkých témach niekoľko rokov a to UDP-K (tie poistky sa uzatvárali niekedy pred 15 rokmi), tak je možné, že z peňazí veľa nebudete mať. Vyhľadaj si na porade témy s kľúčovým slovom Rapid a prečítaj si, aké problémy mali tí ľudia.

Napr. túto tému, tam nájdeš skoro všetko:
http://www.porada.sk/t81694-prepocet-a-zvysenie-poistneho-k-poistnemu-produktu-udp-k-od-prvej-cesko-slovenskej-p.html

Vám neposlala poisťovňa pred niekoľkými rokmi nové poistné podmienky?

AK je to ten typ poistky, tak máš veľký problém. Doteraz sa ľudia súdia s poisťovňou a pokiaľ viem, stále to nie je doriešené. Mnohí ešte nedostali peniaze.
dinomartin
14.11.13,14:45
dobrý deň chcem sa spýtať na základe urgencie nám poslali vyrozumenie v ktorom je uvedené že prebieha šetrenie a až po ukončení šetrenia bude suma vyplatená do 15 dní.Má to však 1 háčik nie je tam uvedení dátum ani čas koľko to bude trvať to znamená že to môže trvať bohvie koľko.chcel bi som vedieť či sa to nedá nejako urýchliť.Ďakujem
leuska13
14.01.15,13:00
dobrý deň, chcem sa len opýtať či ste už dostali vyplatené peniaze. Lebo ja so tiež v podobne situácii a dnes konečne po 9 mesiacoch mi vyplatili peniaze...bohužiaľ len necelú polovicu. Korešpodencia k vyplatenej sume však zatiaľ nedorazila :-). Takže neviem momentálne povedať prečo poslali len toľko.
dinomartin
14.01.15,13:13
Poslali toľko preto že poplatky boli skoro polovica peňazí rozpis poplatkov nám bol doručený poštou