vilibald
05.11.13,16:12
Príspevok ma omv som dostal no ale teraz mám iný problém vtedy som počúvol manželku že chce manualnu prevodovku kedže ma bude voziť všade kde treba ,teraz sme v rozvodovom konaní a manželka ma odmieta odviezt len k lekarovi prácu ktorú mám nechcem stratit takže vždy musím niekoho prosyt aby ma odviezol , ked som sa informoval na úrade ohladne vímeny bolo mi povedané že auto vrátit nemôžem ale peniaze áno to auto nemôžem ani predat je tam stanovená podmienka 7.ročné užívanie
vedel by mi niekto poradit ako postupovat.dôvod úpravi je že sám to auto nemôžem riadit som vždy odkázaný na pomoc druhého kedže manželka ma odmieta vivážat. auto je písané samozrejme namna.
Chobot
05.11.13,15:16
A na koho je auto písané?
kopretinka
05.11.13,15:27
Dav,čo si tu upravoval/a? lebo gramatika to nebola....prečo nepíšete dôvod úpravy?
arizona
05.11.13,15:36
hrubku v nazve temy .-)
Katy a R
05.11.13,17:01
Výmena v pravom slova zmysle naozaj neprichádza do úvahy.
Požiadať o príspevok je možné opakovane po 7-mich rokoch. Táto podmienka sa považuje za splnenú, ak vrátiš alikvotnu časť príspevku, ktorý si dostal (neviem, ako dlho už to MV máš) . A potom môžeš požiadať znovu o nový príspevok na kúpu MV - samozrejme aj nové schvaľovanie. A ak ho dostaneš, tak si kúpiš také auto - aké potrebuješ ty.
http://www.zakonypreludi.sk/zz/2008-447
Dav
05.11.13,17:05
dôvod úpravy nezobrazuje, a vymenila som i za ý v nadpise