Adiks
06.11.13,22:59
Poprosil by som administrátora, aby mi prestali chodiť notifikácie na nové otázky na e-mail. Prišla mi kopa notifikácií na nové otázky, pričom som sa v živote o tieto otázky nezaujímal, dokonca som tieto otázky ani nikdy nečítal, ani v budúcnosti čítať nebudem, no napriek mi chodia na takéto otázky notifikácie. Ak chcem na e-maile čítať dôležité veci, aby som sa k nim dostal, musím vymazať množstvo notifikácií. Od 14.30 do 23.15 som na porade vôbec nebol, napriek napriek tomu len za ten čas prišlo minimálne desať ďalších notifikácií na nové otázky. O takéto informovanie formou notifikácií absolútne nemám záujem. Pán administrátor, robte s tým niečo, nastavte mi notifikácie tak, aby už nechodili. Pretože to čom Vám poviem , ak kvôli sto notifikáciám na e-mail prehliadnem sto prvý e-mail, ktorý bude pre mňa dôležitý ,si potom za klobúk naozaj nedáte. Prosím Vás o pomoc, nechcem žiadne notifikácie na nové otázky, aj v nastaveniach mám nastavené, že na e-mail chcem dostávať len raz za čas informácie od Vás, v prípade, že sa jedná o nejakú dôležitú informáciu. Ale nič iné na e-mail okrem informácií priamo od administrátora dostávať nechcem. Ďakujem za pochopenie.
Richard
07.11.13,08:34
Adiks skús konkretizovať aké sú to notifikácie. Máme ich tu viacero. Prípadne tu daj rovno príklad, podľa textu zistím čo je to zač.

Ak ti chodia notifikácie o novej téme v nejakej rubrike, pravdepodobne máš nastavenie sledovanie nejakej rubriky priamo na email. Ak je tomu tak, v takom prípade vidíš priamo v notifikácii na stránke z akej rubriky ti téma do notifikácie prišla, rovnako je to uvedené aj v emaily.
Zrušiť to môžeš dvoma spôsobmi. Priamo v emaily máš link na zrušenie sledovania rubriky, alebo na stránke klikneš na rubriku v notifikácii a tam si prepneš sledovanie rubriky na obyčajné (čiže nové témy ti idú len do zoznamu nových tém na hlavnej stránke a neidú ti na email), alebo zrušíš úplne sledovanie, v takom prípade však neuvidíš tému ani medzi novými na stránke.

Tlačítko sledovania rubriky funguje tak že po stlačení sleduješ témy len na stránke (ide ti to do zoznamu tém). Až dodatočne musíš kliknúť na obálku aby ti šli nové témy do notifikácií + na email.

Prikladám fotky ako to vyzerá keď sleduješ rubriku.