ajka184
07.11.13,09:41
Pri poslednom rodičovskom združení si jedna mamička vyžiadala od pani zástupkyne bločky za š.r. 12/13, aby vedela ako sú tieto peniaze ZRPŠ používané.
Peniaze, ktoré by podľa môjho názoru mali byť využité na pomôcky, hračky,..pre deti sú míňané na iné veci.
Za tieto peniaze sa nakupujú kancelárske potreby, rôzne druhy občerstvenia a nápojov (cola, fanta,tonic) a tankuje sa palivo do súkromného auta (nevedie sa kniha jázd, ani cestovný výkaz).
Chceli sme, aby usporiadala stretnutie rodičov, ale odmietla. Tak sme sa rozhodli (rodičia), že si toto stretnutie zvoláme sami a p. zástupkyňu si pozveme.
duves
07.11.13,08:45
Nuž toto je exces. Ja som členom zastupcov a chodím na pleny výboru ZRŠ ale je to základná škola a prostriedky ZRŠ sa často používaju na napr. nakup tonerov,...resp. na ine drobne veci, čo by človek myslel, že na to predsa ma mať škola prostriedky z rozpočtu. Doporučujem sa dohodnut s rodičmi na stretnutí spolu s riaditelkou a pozvať tam aj zriadovatela MŠ.
avalik
07.11.13,09:07
predpokladam, ze nemate pisomne zdokumentovany sposob pouzitia fin. prostriedkov, takze tazko budete vylucovat neopravnene vydavky a pozadovat vratenie

podla mna by sa mali zrps zrusit, kto chce dat dar nech da ... nie ste povinní nakupovat pomocky a hracky
kopretinka
13.11.13,09:06
zas vymazaná téma:eek: