didi6
07.11.13,14:42
Ahojte, potrebujem poradit. Mam s.r.o. a v cinnostiach v OR mam uvedene okrem ineho : sprostredkovanie obchodu, prostredkovanie sluzieb, reklamne a marketingove sluzby. Mozem pre inu firmu sprostredkovavat aj pozicky, uvery, hypoteky?? Mozem si dat na svoju webstranku takyto link? Vdaka.
Ice dive
07.11.13,14:12
nemôžeš... sprostredkovanie je činnosťou, ktorú sleduje NBS... t.j. musíš mať na to školenie a povolenie ak reálne úvery sprostredkúvaš..., keď máš na stránke len link na inú spoločnosť a oni ti platia za umiestnenie reklamy a fyzicky resp. onlinovo nič nesprostredkúvaš nevyberáš najvhodnejšiu ponuku, nepýtaš sa na údaje smerujúce k sprostredkovaniu úveru tak si link môžeš dať...
didi6
07.11.13,14:52
vdaka moc, ja vlastne nic od ludi nepytam, len cez ten link co budem mat na stranke sa ludia registruju ak maju zaujem o pozicku... tak to teda moze byt? :o))
kopretinka
07.11.13,14:53
šak ti to ice píše,že ano.....ty nesprostredkuješ pôžičku...
didi6
07.11.13,14:56
:o)))))))))))))) ja viem, len si to este overujem, aby som nemala problemy.. vdakaaaaaaaaaaaaa dievcata
Ice dive
07.11.13,19:59
no ak sa registrujú a registrácia prebieha na tvojej stránke ty zhromažďuješ údaje a následne ľudí kontaktuješ s ponukou pôžičky už to sprostredkovanie je... takže potrebuješ povolenie NBS... ak by si mal povedzme link na tvojej stránke na www.financnahitparada.sk a tam si ut každý dojedná čo chce...tak to sprostredkovanie nieje...
kopretinka
07.11.13,20:20
didi má,predpokladám,nejakú webku a tam link na firmu,čo sprostredkuje pôžičky