SamuelSK
07.11.13,20:30
Aok je to mozne, ze z Madarska ustavicne meskaju vlaky (EC)? to nemaju kolaje alebo co s nimi robia?
ved to je na nevydrzanie, v 99% pripadoch madari spomaluju ECka..
vie niekto kto / co je za tym ?
staznosti som posielal uz asi 500, samozrejme bez riesenia..
Stefan2005
07.11.13,19:35
... 500 je málo, pošli ďalšie
KoxXxo
07.11.13,19:52
Stefan2005
07.11.13,20:02
... pozrel som si priamo maďarské stránky - vlaky v posledných dňoch meškajú kvôli:
skratom na zabezpečovacích zariadeniach, technickej chybe, popadanému lístiu na koľajniciach, zrazenému chodcovi, spadnutému stromu, kvôli vypalovaniu trávy, ....
SamuelSK
07.11.13,20:06
tak nech odrezu budapest zo siete a nech ide z BA do prahy.. naco to je dobre ked to stale kazia.. v poslednom case to je extrem... 2 hod tu 1,5tam a vsetko naberie len u nich na juhu.. paradoxne ZSR nie je super ciste, ale v tomto je nevinne, to musim uznat..
julysak
07.11.13,21:45
20 km za Štúrovom spomalil a posledných cca 35 km do Pešti sme (v lete) išli asi 40 minút
SamuelSK
13.11.13,06:36
Ozaj a este jedna malickost PÁNI...,

Ked uz sme v teme VLAKY

Bolo by naozaj dobre, keby pustitie DÁMY sediet, ked uz vidite, ze niektora stoji,...

Alebo NIE ?

Alebo dnes toto uz vyhaslo a treba si masirovat gulky o kozenku alebo sedacku vo svoj egoisticky prospech?

VERIM ze na porade je inteligencna uroven ludi znacne vyssia ako na inych forach, ale neodolal som napisat verejne takuto vec..

Aj keby sa uveodmi len 1 skutocny CHLAP, tak sa svet zmeni ku krajsiemu..

Dakujem.

PS: nie som najzdravsi, mam legalne plny narok sediet hoci aj uprednostneny pred starou babkou, avsak, zdravy rozum ma este neopustil. To na margo moznych odpovedi "no ale ja mam blablabla problem a blabla tazku robotu a blabla si chcem oddychnut" ... Preto tato vyzva, ale jej podstatu uz opisovat nechcem, kazdykto chce, pochopi ;-)
stormcatcher
13.11.13,06:57
Neviem prečo sa rozčuľuješ. Včera som vyprevádzal známeho na hl. stanici z BA. Rýchlik BA - KE. Ten rýchlik odnikiaľ neprichádzal, tu ho pristavovali, a už s meškaním 30 minút.
SamuelSK
13.11.13,08:25
Rozculujem sa preto, lebo nie je normalne aby v roku 2013 a v Europe meskali vlaky takto. Ked si za to clovek plati. ja chapem ze manazeri mozu dojst do prace aj o 12tej, ale normalne pracujuci lud si to nemoze dovolit.
V normalnej Europe nie je mozne, aby boli prepravne podmienky (dobytka?) nasledovne:
Bod 1 clanok 1 odsek 1 "My ZSSKsme Bohovia a Vam ked sa nieco nepaci, palte do 3,14ci"
O TOTO mi ide.

Alebo Keby MY pracujuci (od zamestnanca az po zivnosstnika alebo vlastnika srocky) lud nechame cakat zakaznika 30 minut, co myslite ze by sa stalo?

Dotychto parchantov treba buchat ako sa len da, cudujem sa ze im nehoria auta (zodpovednym za meskanie), lebo keby ja tak cestujem, uz sa neudrzim..
Stefan2005
13.11.13,08:33
Ozaj a este jedna malickost PÁNI...Bolo by naozaj dobre, keby pustitie DÁMY sediet, ked uz vidite, ze niektora stoji,...Alebo dnes toto uz vyhaslo a treba si masirovat gulky o kozenku alebo sedacku vo svoj egoisticky prospech?....VERIM ze na porade je inteligencna uroven ludi znacne vyssia ako na inych forach, ale neodolal som napisat verejne takuto vec....Aj keby sa uveodmi len 1 skutocny CHLAP, tak sa svet zmeni ku krajsiemu...

... gratulujem, si proste CHLAP, Gentleman, pravý muž...

P.S. ... nedá mi - opýtam sa - koľkokrát si cestoval napr. zo Štúrova do Prahy (či z podobnej vzdialenosti) na obrátku? Ideš večerným vlakom, kúpiš si miestenku (do nepovinne miestenkového vlaku), na každej zastávke pristúpi mladá žena (bez miestenky, veď vystupuje na najbližšej stanici) a takto to ide až do cieľovej stanici... ako pravý muž pustíš dámu si sadnúť, rád postojíš v nočnom vlaku celú cestu, doobeda čerstvý absolvuješ pracovnú poradu, a podvečer cestuješ naspäť k svojej rodine (ako správny chlap), samozrejme máš zakúpenú aj miestenku... a ako pravý muž zase pustíš každú dámu (teda tie bez miestenky) si sadnúť a rád znova postojíš celú cestu... nad ránom prídeš domov, osprchuješ sa, oholíš (ako pravý muž) a vyrazíš do práce... proste radosť .... ale si pravý muž ... a ak takúto cestu musíš absolvovať 5-6 krát každý štvrťrok, proste paráda... tvoje ego musí byť hodne vysoko ... len pozor, aby si pritom raz náhodou neskolaboval.
SamuelSK
13.11.13,11:42
najskor som mal dlhy prispevok o inom (o nicom), ale citam ze 5-6 kazdy stvrtok ?
cize obtyzden ?
no to musi byt strasne tazky zivot :)
/ironia

nejdem pisat moj den, lebo potom to vyzera ze ta chcem precikat.. a mozno by som ani nepretoto...

ale bavil som sa skor o stutentoch (co cestuju na kratsiu vzdialenost a kazdy den), co aj tak cely den sa flakaju na stolicke (maju ospravedlnenku na telesnu vychovu) a potom robia hluk vo vozni namiesto toho aby ich niekto ucil k muznosti..

ale nevadi no.. nikto tu predsa nechce aby niekto skolaboval.. a moje ego je v norme.