kokoss
07.11.13,22:13
Zdravim rad by som sa spytal ci mate nejake skusenosti s kurzami podvojneho uctovnictva. Som absolvent UMB v BB a zaklady ucta ovladam, avsak rad by som siel na nejaky kurz ktory by ma prirpavil aj do praxe a bol by mi prospesny. Neviete o niecom dobrom, kde vas fakt aj nieco co vyuzijete naucia? diky moc za odpoved
blazonko
14.11.13,12:20
Žiaden kurz ťa do praxe nepripraví. Tam by ti zas len povedali teóriu, ktorú už vieš. Prax sa naučíš jedine v praxi. Od teba, ako absolventa nikto nebude chcieť, aby si vedel všetko hneď.
veronikasad
14.11.13,12:25
Zaujímavý názor. Platí len v prípade, ak zapadne do väčšieho kolektívu napr. účtovnej firmy. Keď sa bude uchádzať o prácu účtovníka, v súkromnej spoločnosti, kde bude sám - zamestnávateľ ani prípadné kontroly to určite nebudú tolerovať.
blazonko
09.12.13,17:33
Je mi to jasné, ale na prax ho pripraví jedine prax. Nič iné. Teória je jedna vec, prax iná. Minimálne, nech nastúpiš kdekoľvek, máš 3 mesiace na zaučenie, kedy pri tebe zväčša vždy niekto je. Ak spojíš zaúčanie s teóriou, základ máš hotový. Zvyšné muchy vychytáš za pochodu.