sthruska
08.11.13,08:42
Chcem si vytvoriť pomocný pracovný dokument, ktorý by mal iba kapitoly a text. Každá kapitola na novej strane.
Na ľavej strane by som chcel mať zoznam kapitol. Ak by som na niektorú klepol, tak by mi tam skočil kurzor.
Potrebujem len základné formátovanie: bold, italica... a viac úrovňové záložky.

Existuje niečo také? Malé a free. Vo Worde to asi nejde.

Hm, nepochopil. Občas používam PsPad, ale ten takú možnosť nemá. Ale html pozná.

Ešte raz:
Je to jednoduchý textový editor. Urobím si v ňom značku a tá sa ukáže na bočnom panely. Ak na ňu klepnem, tak sa tam, v texte, presunie kurzor.

Nechcem to ukladať do iných formátov, lebo ho budem každú chvíľu meniť.
pistik71
08.11.13,08:42
Spravit vo Worde (alebo aj OpenOffice), Kapitoly spravit ako nadpisy, a nasledne ulozit ako pdf. Nadpisy sa spravia ako zoznam zaloziek. Ten si potom zobrazis pri prehliadani pdf a mozes podla nich v dokumente preskakovat ako cez hypertextove odkazy.
sthruska
08.11.13,11:45
Ale ja to nepotrebujem v pdf. To by som tu nedával otázku. Bude to dosť aktívny dokument.
Upresním: amatérsky programujem a do dokumentu si chcem ukladať návod, poznámky, čo mám urobiť a pod. A tie "záložky" chcem kvôli rýchlemu pohybu - na to aj boli vymyslené.
pistik71
08.11.13,12:12
Aha..., ale to treba napisat :-) A co tak pouzit Evernote? Rychle ukladanie poznamok, casti kodu a podobne, synchronizacia, klient pre Win, Android,... Reapektive nieco podobne. To si neskusal? Osobne taketo veci pouzivam rad.
sthruska
08.11.13,12:40
Ale veď to má 56 MB. Ja chcem niečo naozaj jednoduché. Vieš o niečom?
srska
08.11.13,13:29