lapejko
08.11.13,18:43
V piatok 15.11.2013 cestujem domov na víkend s prázdnou dodávkou, Brno- Humenné hornou trasou. Ak niekto z poraďákov potrebuje niečo alebo niekoho previezť po tejto trase, môže sa ozvať. Nie je to komerčné, iba možnosť využiť prázdne auto.
danulienka7
09.11.13,14:23
Zdravim, chcela by som sa spytat, či by sa dala doviezt aj dvojmiestna sedačka z Kromeriža do Popradu, a aka cena by bola za dovoz, dakujem pekne
lapejko
09.11.13,17:51
cena za dovoz symbolická ale je to na D1, to znamená trochu mimo trasy, je nutné kvôli tomu zaplatiť 310 kč za nálepku, normálne jazdíme cez Uherské Hradiště...
danulienka7
10.11.13,13:20
OK,ak sa mi ozve ta predavajuca, tak Vám dam vediet,som rada, že ste reagovali.
danulienka7
11.11.13,16:11
Dobry den, tak s tou predávajucou som sa dohodla,je na mat. dovolenke,tak by mala byt doma, ak ste sa rozhodli,že mi ju doveziete ,tak Vám napišem t.č. aj adresu. Scenar je asi taky, išli by ste na danu adresu, naložili by ste sedačku zaplatite 70€, date mi vediet o kolkej budete v Poprade, napr. dohodli by sme sa pri Tescu,pridem tam,preložime sedačku do auta,vyplatim Vás , a každy si ideme svojou cestou.Prosim dajte mi vediet, či by Vám to takto vyhovovalo, poprosila by som Vá o sukr. email,aby som Vám mohla napisat t.č. na tu pani v Kromeriži, tak zatial dakujem pekne.