SamuelSK
10.11.13,09:12
Caute
Otazka prevazne pre zeny, ale mozu odpovedat aj muzi samozrejme..
Za akych okolnosti sa lucite s kamaratom (napr po prechadzke alebo spolocne stravenom case) s pusou NA PERY ? (nie bozk, len pusa, tj ta 1 alebo dvoj sekundova).
Kludne napiste ci toto robite ak A)s niekym chodite alebo B) s nikym nechodite.
Zaujimalo by ma to :)
Vdaka..
kopretinka
10.11.13,08:43
:D a ty si v ktorej pozícii? ty si ten kamarát,čo chce tú jednu pusu,alebo tvoja frajerka sa takto lúči s nejakým kamarátom?
Stefan2005
10.11.13,08:50
1) pýtaš sa na pusu medzi kamarátom a kamarátom ?
2) ste obaja single alebo zadaný ? lebo to môže meniť na veci...
lujza.j
10.11.13,08:50
na pery? ja určite nie..."líčkové" bozky s určitou skupinou kamošov /šiek ano...
kopretinka
10.11.13,08:50
1) pýtaš sa na pusu medzi kamarátom a kamarátom ?
2) ste obaja single alebo zadaný ? lebo to môže meniť na veci...
:D :D :D
SamuelSK
10.11.13,08:58
Medzi muzom a zenou samozrejme, Stefan2005..
kopertinka, keby som v pozicii toho ciste obycajneho kamarata, tak nezakladam tuto temu ale vychutnavam si pusu :) ale ci je moja frajerka, este neviem - ona je v tomto nerozhodna, nevie co chce..
pavol54
10.11.13,09:19
A kto má vedieť čo chce, keď sa budete len líčkovať zomrieš ako panic
kukučka
10.11.13,09:23
urob pár priamočiarych pokusov, keď nezaberie, hľadaj ďalej :)
buchač
10.11.13,09:50
urob pár priamočiarych pokusov, keď nezaberie, hľadaj ďalej :)

Akože takto ??? :rolleyes:

...tam a nazad ...
...dnu a von ...
...zasunúť a povytiahnuť ...
duves
10.11.13,09:56
buchač
10.11.13,11:05
urob pár priamočiarych pokusov, keď nezaberie, hľadaj ďalej :)

Akože takto ??? :rolleyes:

...tam a nazad ...
...dnu a von ...
...zasunúť a povytiahnuť ...
Kukúúúč ... šak sa povznes nad poniektorými mojimi onými ...
Snažím sa mierne odľahčiť túto , akože " tému " ....
Ale dá sa aj inak , nemám problém .

Ide o to , že už som mal aj iný príspevok napísaný , lenže ten by sa Samovi určite nepáčil !!!

Takže naznačím len ten môj názor na hento , okolo pusy ...a nemienim to ďalej rozpitvávať .

Téma je stupidita sama o sebe , Samuel si mýli dojmy s pojmami ...


P.S.:
mimotemy
Občas vidím , ako na verejnosti partner partnerke položí roku na zadnú časť tela .
Dcére som svojho času povedal , že ak by si toto jej priateľ ( nie kamarát ) dovolil na verejnosti aj bol náhodou svedkom tejto skutočnosti , tak v prvom slede fasuje ona jednu výchovnú a mladý by dostal komplet nakladačku ...

...a aby bolo jasné , nie som puritán , ale určité dôvernosti sa predsa majú užívať v súkromí ....
Alebo sa mýlim ....???

Niečo takéto je iba predvádzanie sa .....

http://www.pikosky.sk/wp-content/uploads/2012/10/scott-disick-kourtney-kardashian-pda-1030-2-435x580.jpg
AnkaFanka
10.11.13,11:14
pohybujem sa v kolektíve vo folklórnom súbore kde to je úplne bežne sa bozkať na ústa medzi kamarátmi dokonca aj pri zoznamovaní dva bozky na líca a tretia na ústa :) nevadí mi to a kedže priateľ pochádza z tohto prostredia nevadí to ani jemu :)
SamuelSK
10.11.13,12:18
No mne to pride divne, zdielat pery ...a robit z toho nejaky "suchy" mechanicky pohyb... (dost intimna cast tela) s kymkolvek.. cize keby sedite doma s partnerom a pride kamarat, tak das pusu jemu na pery a potom bozky s priatelom?
cisto hypoteticka otazka, nie podpichovacky..
lebo vzdy som to vnimal tak, ze pery (okrem inych casti tela) patria len pre 1.. resp. ako pise buchac, idealne v sukromi (napr v aute sa da, ale nie tak aby kadzy videl)
preto sa pytam, lebo aj ked som v spoloncosti ludi, napr triedna stretavka, tak a ti co mali medzi sebou nieco, nedavali si pusu na pery (mozno lebo verejnost) a nikdyby som sa neodvazil dat pusu na pery zene, po ktorej nejdem.. (obdiv vyjadrujem inak, daleko riskantnejsim sposobom ale nie sexualnym, to vie kazdy ved sme len biologicke zvierata..)
erik555
10.11.13,12:21
pohybujem sa v kolektíve vo folklórnom súbore kde to je úplne bežne sa bozkať na ústa medzi kamarátmi dokonca aj pri zoznamovaní dva bozky na líca a tretia na ústa :) nevadí mi to a kedže priateľ pochádza z tohto prostredia nevadí to ani jemu :)
Vsak ani hercom to nevadi :D
kopretinka
10.11.13,12:23
a keď sa pobozkajú dve kamošky? aj to ti na verejnosti vadí?
kukučka
10.11.13,16:40
Medzi muzom a zenou samozrejme, Stefan2005..
kopertinka, keby som v pozicii toho ciste obycajneho kamarata, tak nezakladam tuto temu ale vychutnavam si pusu :) ale ci je moja frajerka, este neviem - ona je v tomto nerozhodna, nevie co chce..
buchy, veď nemusíš súhlasiť, ani so Samuelom, ani so mnou, ja viem, že si chcel byť vtipný, ale to vieš byť aj prijateľnejším spôsobom, lebo ten, ktorý si použil bol na tej istej úrovni, ako tá fotka, capisto? ;) :D
buchač
10.11.13,16:56
buchy, veď nemusíš súhlasiť, ani so Samuelom, ani so mnou, ja viem, že si chcel byť vtipný, ale to vieš byť aj prijateľnejším spôsobom, lebo ten, ktorý si použil bol na tej istej úrovni, ako tá fotka, capisto? ;) :D
mimotemy
Prisámfakt , ja už niekedy neviem , ako to dať , aby som bol pochopený ...:confused:
kukučka
10.11.13,18:55
Reč bola o bozku na ústa. A Ty?
buchač
10.11.13,19:30
Reč bola o bozku na ústa. A Ty?
No šak aj hej ...
Ale radšej nerieš .... :D :D :D
kukučka
10.11.13,19:33
Ty si začal...:---
kopretinka
10.11.13,20:40
počuj,ty si zamestnaný v novom čase a robíš pre nich výskum? :D
https://www.surveymonkey.com/s/YFWFVSN
Martin1310
10.11.13,21:39
U mna to absolutne nezaleží od toho či s niekým chodím alebo nechodím ale iba a len od toho aký mám z danou osobou vzťah.V mojom prípade je okrem manželky len jedna osoba s ktorou sa lúčim pusou, samozrejme ked nerátam rodinu. Jo a je to LEN kamarátka.
SamuelSK
10.11.13,22:58
nie, len som zvedavy ako velmi sa lisia odpovede na roznych portaloch, a zatial nijak..coma prekvapuje..
buchač
11.11.13,05:35
nie, len som zvedavy ako velmi sa lisia odpovede na roznych portaloch, a zatial nijak..coma prekvapuje..

Chválabohu ... :cool: