Buriz
10.11.13,14:16
Dobrý deň. Pred nedávnom som sa stal tichým spoločníkom v neziskovej organizácií kde som investoval istú finančnú čiastku. Časom sa ukázalo že sa jedná o podvod. Po odovzdaní peňazí do rozšírenia "domu seniorov" štatutárnemu zástupcovi toto zariadenie po mesiaci prestalo existovať, no štatutárny zástupca so mnou komunikoval ako by nič. Na adrese kde som ich bol navštíviť v auguste už v októbri neboli a majiteľ nehnuteľnosti ma oboznámil, že neplatili nájom tak ich vyhodil. Osoba ktorej som poskytol finančnú čiastku mi to do dnes nevysvetlila. Viem ako vyzerá viem kde býva mám uložené všetky maily všetky sms a zmluvu o tichom spoločenstve patrne ošetrenú. Bol som doposiaľ pokojný, lenže mám veľké podozrenie že táto osoba nebude mať na sebe napísaný ani len cent alebo nejaký majetok. Takže otázka znie či je reálne od nej vysúdiť právnymi krokmi alebo tým že ju zažalujem za podvod moje peniaze. Prosím o radu Všetkým vopred ĎAKUJEM. (v zmluve sa uvádza že mi je osoba povinná vrátiť vklad pri porušení zmluvy alebo zrušenia zariadenia atd...)
avalik
10.11.13,13:20
nezakladaj duplicitne temy ... dole na atranke mas link na etiketu porady
Buriz
10.11.13,13:24
Pardon som tu nový