Žabinka
11.11.13,10:14
1. Stále neviem posielať odkazy do profilu. Prikladám foto č.1 -okno na písanie odkazov.
2. Vyhľadávanie cez mobil. Nemám ako kliknúť na ikonu vyhľadávania, lebo keď zadám čo chcem nájsť, písmo mi prekryje ikonu lupy.. Foto č.2.
3. Nová téma. Kategórie sú poprekrývané s otázkami.. Nemám si ako vybrať do ktorej kategórie chcem zadať otázku.. Foto č.3.
Už by bolo načase zaoberať sa starými chybami, a nie vymýšľať "zdokonalovania" stránky..
Dopĺňam: Nokia 500, OS: Symbian Anna
A ešte doplním, že mi to fungovalo dobre, ale od určitej doby (asi od fungovania novej porady) je to takto, ako to je.. (len už neviem presne od kedy..:) )
Richard
11.11.13,09:48
Aká to je opera v akom operačnom systéme? Testoval som to v Opere pre Android a všetko ide v pohode.
aspirinemaga
11.11.13,10:07
Podla mna je to Symbian verzie 3 alebo vyssie
aspirinemaga
11.11.13,10:10
mali by ste upresnit na akom telefone mate tu chybu, presny model
lujza.j
11.11.13,10:11
Ja nefungujem cez chrome...v androide
Richard
11.11.13,10:41
Toto je už nepodporovaný systém od výrobcu telefónu, nemáme na to aby sme ešte aj takéto staršie veci dokázali vylaďovať.
Skús si aktualizovať Operu či oni neopravili chyby ktoré tam majú. Napr. nová Opera v Androide funguje správne.
Richard
11.11.13,10:41
??? založ otázku
Žabinka
11.11.13,11:44
celkom nerozumiem čo znamená "nepodporovaný systém".. stará porada mi fungovala bez problémov, pracovná verzia novej porady mi fungovala bez problémov, a tuším aj prvé dni fungovania novej porady nebol problém (to neviem na 100%).. a potom sa niečo pokazilo..
Žabinka
11.11.13,15:52
skúsila som nainštalovať inú verziu Opery, niečo funguje, niečo nie..
lujza.j
11.11.13,16:09
minulý týždeň ked naskočilo otváranie tém v zvlášť okne...prestalo fungovať a to čo fungovalo inak tie isté problémy čo Žabinka..ani do profilu, ani na SS-ku odpísať....mohla som iba cez pochvalu....otázku, alebo debatu som cez mobil neotvárala...tak neviem...a ani obrázky sa nedali pridávať už....už sa nedalo ani písať...dnes som mohla napísať iba sem, ale doplniť už sa nedalo ..inak sony xperiaT...doma som normal cez NT...
lujza.j
11.11.13,16:11
ja este neviem čo funguje čo nie...zajtra zistím...ale pravda stará porada fičala bez problémov!!
Žabinka
11.11.13,16:15
odkaz do profilu sa mi už dá napísať, vyhľadávanie mi stále nejde, a fungujem v spomalenom režime..
lujza.j
11.11.13,16:17
vyhľadávanie áno..do profilu som ti chcela nedá sa...
lujza.j
11.11.13,16:19
obrázky mi už idú...
Žabinka
12.11.13,07:21
tak som sa tešila predčasne, včera sa mi podarilo napísať dva odkazy, a to boli prvé aj posledné.. už mi to zase nefunguje.. takže chyba bude niekde inde, ale kde?..
lujza.j
12.11.13,07:58
Žabik,ja dnes uz po starom zase cez chrome....idem kuknut ci ti mozem napisat do profilu....aj cez chr.a skusim aj cez operu
Richard
12.11.13,14:57
Opera Mini načíta stránku u seba a potom ju pošle načítanú na mobil. Robí to úplne inak ako normálne smartfón prehliadače. Je to ťažké odladiť, veľa stránok urobených súčasným štandadrom tam nefunguje a sú rozbité.
Symbian už Nokia nedáva do nových telefónov a Opera má plnú verziu. Opera Mini v ktorej to nefunguje nemá už veľkú perspektívu.
lujza.j
12.11.13,16:09
ale nejde to ani mne ...takže niekde bude chyba....