gabina
11.11.13,11:19
Teda je potrebná registrácia podľa §7a ods.2).
Nie je tam žiadne obmedzenie ? Výška fakturácie ? Nič ?
Jednoducho musí byť prihlásený pre dph podľa §7a ods.2), ak chce poskytovať službu osobe z EU ?
Ďakujem
a_je_to
11.11.13,21:08
Je potrebná registrácia pre daň, podľa § 7, alebo 7a, alebo § 4, ZoDPH. Ešte pred dodaním prvého prekladu. Alebo aspoň pred prvou fakturáciou. Bez nej by CZ firma nemala faktúru prijať.
a_je_to
12.11.13,12:12
Na rozširujúcu časť otázky sa dá odpovedať len ... áno !