aspirinemaga
11.11.13,10:45
Stala sa mi nehoda v juni 2013, vletelo do mna proti-iduce auto. Na mojom aute vznikla skoda okolo 12 000eu. Doteraz sa to riesi lebo vraj je tam vysoka skoda.

Na otazku polozenu tomu kto vedie tuto zalezisto "aka je doba trvania riesenia celej tejto zalezitosti?" - mi neodpovedali.

Vie niekto aka je maximalna doba na vyriesenie podobnej udalosti ?

== PRIDANE ==
Auto sa opravilo v nie "ich partnerskom servise" ale v tom ktorom som vybral ja, pod cestne slovo mi vratili auto hned ako bolo opravene, s tym aby peniaze z poistky presli k nim. Poistovna, po 3 mesiacoch neuveritelnych natahovani, mi oznamuje ze peniaze prepustia ak im ukazem auto, z dovodu ze maju podozrenie na podvod ci nieco take. Tak som o niekolko tyzdnov prisiel spat na slovensko s autom, ukazal, odiosiel naspet, teraz uz pomaly dalsi cely mesiac sa caka kym si tam nieco nove nevymyslia lebo velice nieco riesia.
buchač
11.11.13,11:10
Ktorá poisťovňa má platiť ???
aspirinemaga
15.11.13,14:06
Komunalna
Ice dive
15.11.13,14:17
havarijné poistenie = komerčné poistenie, každá poisťovňa si môže určiť lehotu v poistných podmienkach sama a klient podpisom poistnej zmluvy s danou lehotou súhlasí... spravidla je doba na vyriešenie udalosti 15 -30 dní od doloženia posledného dokladu... otázka je ako ste si dali zaslať poistné plnenie.... či na krycí list od poisťovne a auto dali do autorizovaného servisu... tam by spravidla nemal byť problém... problém je však vtedy ak sa dáva auto do nejakého garážového servisu a ten posiela faktúry od buka do buka...
radomir76
16.11.13,19:46
pri takto vysokej skode je dobre nechat sa zastupit, mam kontakt , ked tak ss
bubkoch
16.11.13,20:16
nechapem preco si to nenechas preplatit z havarijnej poistky ...
aspirinemaga
20.11.13,16:05
Netusil som ze to treba pisat, lebo som to tak spravil automaticky, auto sa opravilo v nie "ich partnerskom servise" ale v tom ktorom som vybral ja, pod cestne slovo mi vratili opravene auto hned ako bolo opravene, s tym aby peniaze z poistky presli k nim. Poistovna, po 3 mesiacoch neuveritelnych natahovani, mi oznamuju ze peniaze prepustia ak im ukazem auto. Tak som o niekolko tyzdnov prisiel spat na slovensko s autom, ukazal, odiosiel naspet, teraz uz pomaly dalsi cely mesiac sa caka kym si tam nieco nove nevymyslia lebo velice nieco riesia.
aspirinemaga
20.11.13,16:10
nejde vam zaslat spravu, mozte podrobnejsie o zastupeni ?
aspirinemaga
20.11.13,16:15
doplnil som otazku. auto bolo opravene nie v ich partnerskom servise. pytal som sa ci to mozem opravit v inom servise.