ravensevent
11.11.13,11:50
Zdravim,mam takyto problem,kupil som do svojko pc novu graficku kartu GIGABYTE N65TBOC-2GD,je v nej cip Nvidia GTX 650,predtým som tam mal kartu Nvidia GT 545,problem je v tom ze ked tam nahodim novu gk pocitac sa mi spusti iba po uvodnu obrazovku kde je logo HP a dalej nic,nejde mi cez nu spustit ani BIOS,do windowsu sa mi da dostat cez integrovanu gk kde v spravcovi zariadeni mam novu gk nainstalovanu ale svieti mi pri nej zlty trojuholnik s vykricnikom kde je napisane ze "toto zariadenie nemoze najs dostatok volnych prostriedkov ktore by mohlo pouzit (kod 12) Ak chcete pouzit toto zariadenie bude potrebne zakazat niektore z dalsich zariadeni v tomto systeme..Uz som skusal vsetko mozne,ked zakazem integrovanu gk tak sa mi nespusti z novej gk win ale zostane mi iba cierna obrazovka s o statickym kurzorom v pravom hornom rohu,na staru gk mi pocitac slape,moze to byt tym ze som chytil do pc vírus ktory mi vymazal skoro vsetky exe subory?Mal som pc aj v servise kde mi tiez na nic neprisli a tvrdili mi ze vírus s tym nema nic spolocne.Inak pc mam :HP Pavilion Elite HPE-H9-1000cs,neviem ako dalej,rozmyslal som ze skusim preinstalovat win ci by to pomohlo..poradte..dik.
mecky
11.11.13,11:37
tazko povedat, co som tak zbezne prebehol google tak viacero ludi ma na totmto pc problem nainstalovat inu graficku kartu, je moznost ze HP blokuje ine karty ako nimi povolene, ale nikto to nevie potvrdit naisto
ak mas este na pc zaruku mozes skusit kontaktovat podporu HP co ti na to odpisu

na skusku mozes skusit vypnut v biose zvukovu a sietovu kartu,
ravensevent
11.11.13,12:16
to snad nie,kupis si pc a nejaky komponent v nom ti po case prestane vyhovovat a nemozes ho vymenit za aky chces ale iba za HP?skusim kontaktovat podporu HP,uvidim..
mecky
11.11.13,12:45
som napisal ze to je jedna z moznosti, nic neviem potvrdit naisto
takisto to nemusi byt ani zo strany HP nic umyslne, proste tieto pc su vyrabane zakazkovo pre nich a testuju sa iba komponenty ktore sa tam budu osadzat, nekompatibilita s inym komponentom sa moze vyskytnut
alebo to moze byt nieco celkom ine... :)
erik555
11.11.13,14:22
to snad nie,kupis si pc a nejaky komponent v nom ti po case prestane vyhovovat a nemozes ho vymenit za aky chces ale iba za HP?skusim kontaktovat podporu HP,uvidim..
vzdy je lepsia vlastna skladacka, resp. ze z tebou vybranych komponentov ju nejaka firma posklada ...