PORADA.sk
PORADA.sk

Klikne pre zoradenie od najlepšej odpovede: : Zúčtovanie preddavkov na daň



sampras
21.03.06, 14:03
Chcela by som sa spýtať, či sa dáva na daňový úrad aj nejaké hlasenie za celý rok o zrazenej dani za všetkých zamestnancov?

Paula
21.03.06, 14:05
Chcela by som sa spýtať, či sa dáva na daňový úrad aj nejaké hlasenie za celý rok o zrazenej dani za všetkých zamestnancov?
Dáva, do 31.3. Hlásenie podľa zákona č. 595/2003 T.z. o dani z príjmov......je povinný predkladať zamestnávateľ, ktorý je platiteľom dane .....do troch mesiacov po uplynutí zdaňovacieho obdobia podľa §39 ods.9 písm. b) a § 49 zákona.