matej.h
11.11.13,20:44
Ukončil som pracovný pomer a zamestnávateľ mi nechce vydať osvedčenia a certifikáty, keď som si zvyšoval kvalifikaciu platil ich zamestnavateľ, ale nepodpisali sme žiadnu dohodu ani nič podobné... nechce mi ich dať a tvrdí že sú majetkom firmy. Má na to právo? Ďakujem za odpoveď
Tweety
11.11.13,19:47
Veď sú na tvoje meno, tak zamestnávateľovi sú vlastne nanič. Majetkom firmy nie sú, presne tak, ako zamestnanec. Treba sa rozumne dohodnúť, možno je len nespokojný s tvojím odchodom z firmy, zistil, že urobil chybu.
ivka70
11.11.13,19:56
V podstate nic mu neprikazuje ti ich vydat, hradil ich on.
Mozno by slo kontaktovat firmu, kde si osvedcenia robil, so ziadostou o vydanie duplikatu. Niektore to robia za nejaky poplatok, mensi ako cena kurzu.
matej.h
12.11.13,12:45
no je na mna doslova nasr*** lebo som odisiel, tak neviem ci sa dohodneme...
tictac7
12.11.13,12:56
ako si odišiel? zo dňa na deň?
felix1
12.11.13,14:48
Neviem ako neseriozne sa jedna zo stran ( zamestnavatel+zamestnanec) zachovala takze z moralneho hladiska sa to neda posudit. Ak nechcu tak ti ani nic nevydaju. Hodnota skolenia je od par desiatok EUR az po niekolko tisicok EUR. Nehrozi ze na zaklade skolenia sa zamestnas u konkurencie a ta to bude mat vyskoleneho pracovnika bezplatne??? Na osvedceni sa v slusnej firme ( v zahranici ) uvadza meno osoby a nazov organizacie ktora pracovnika vyslala a teda aj znasala naklady spojene s tymto skolenim. Seriozna firma zabezpecujuca zvysovanie kvalifikacie ti nevyda ani za poplatok opis dokladu, ale v SR mozno aj za flašku ...
Michal strunky
27.12.15,14:10
mal si podat ziadost o pracovny posudok podla §75 zakonika prace.(§ 75
Pracovný posudok a potvrdenie o zamestnaní
(1) Zamestnávateľ je povinný vydať zamestnancovi pracovný posudok do 15 dní od jeho požiadania. Zamestnávateľ však nie je povinný vydať zamestnancovi pracovný posudok skôr ako dva mesiace pred skončením pracovného pomeru. Pracovným posudkom sú všetky písomnosti týkajúce sa hodnotenia práce zamestnanca, jeho kvalifikácie, schopností a ďalších skutočností, ktoré majú vzťah k výkonu práce. Zamestnanec má právo nahliadnuť do osobného spisu a robiť si z neho výpisy, odpisy a fotokópie.
certifikaty na tvoje meno su tvoj majetok hoci ho uhradzala firma,ak inak nemas uvedene v pracovnej zmluve
pavol54
27.12.15,16:47
ale v tom prípade by sa jednalo o neoprávnenie obohatenie lebo firma dva kurzy nespravila tak si nemôže toto dovoliť správne by mala reagovať "choďte za notárom a nechajte si overiť kópiu originálu", alebo nech žiadateľ uhradí náklady a originál dostane
pavol54
27.12.15,16:52
fotokópii môže maj dvadsať ak sa nepreukáže originálom, tak môže doložiť kópiu že bol minulý týždeň minister a s účtom na Belize
willma
27.12.15,17:04
oli nachytala si sa, niekto vytiahol na svetlo božie tému spred dvoch rokov :)
Terezia13
27.12.15,17:43
ak si ich robil pre potreby zamestnávateľa, na ktoré ťa on poveril, nemusí ti ich vydať, zamestnávateľ mal náklady, certifikáty potreboval on pre určité dôvody, takže sú jeho vlastníctvom, ale skús požiadať firmu, u ktorej si certifikáty získal
Anik
27.12.15,17:49
ľudia veď riešite niečo čo už je dávno vyriešené príspevok je z roku 2013
pavol54
27.12.15,17:51
ha ha fakt dobrý postreh
Terezia13
27.12.15,18:26
nuž Anik máš ty veru pravdu.....ale bolo to medzi obnovenými, v starých príspevkoch sa mi fakt nechce kutať
Anik
27.12.15,18:47
ja viem, niekedy človek nekontroluje dátum ak sa to nanovo objaví, len ma to zaujalo
prajem príjemný večer cmuk