sati43
11.11.13,21:36
Ja potrebujem poradit kde je archiv evidencnych listov z bývaleho podniku" n.p. Matador" Petržalka od roku 1967 až do 1996 ??? Moc Vas prosím poradte mi, dík..moj mail : 1ombre@azet.sk
Gabhus
12.11.13,04:23
Skús sa spýtať v príslušnom archíve - neviem, pod ktorý konkrétne firma patrila. Ale mala povinnosť oznámiť archívu, kde sú uložené doklady - pri likvidácii. Ak to urobila, zistíš. Ak nie, je to beh na dlhé trate. My sme to v archíve riešili tak, že sme si robili zoznam - niekto prišiel zháňal doklady z nejakej firmy a my sme o nej nič nevedeli. Ale tento človek si nejako zistil miesto uloženia a dal nám vedieť. A my sme si zoznam doplnili. Alebo opačne - my sme v zozname mali nejaké miesto a reálne tie doklady tam neboli- tiež nám ľudia oznámili. Ale ja osobne ľutujem ľudí, ktorí odchádzajú do dôchodku a pracovali v rôznych súkromných firmách, ktoré evidenčné listy neposlali a mzdové listy dali ktovie kde, resp. vyhodili ako nepotrebné - aj to sa stalo. Ale Matador bol väčší podnik, tak možno to takto neriešil. Inak držím palce nech to nájdeš.
Peggynka
12.11.13,06:38
Obráť sa na Sociálnu poisťovňu,oni majú zoznam,ktoré firmy archivujú evidenčné listy zaniknutých organizácií.
Skús zavolať aj na túto firmu:
http://www.matadorfix.sk/sk/kategorie/kontakt.aspx