erika9
12.11.13,11:55
dnes som sa dozvedela ako sa píše o mne na socialnej sieti...boli to moje kamošky. Neviem či je to hodné podať žalobu na súd, alebo jej jednoducho dat "popapuli"... Kopírujem status a komentáre: a opäť raz ma riešia ľudia, ktorých do môjho súkromia vôbec nič nie je, hlavne keď do môjho života už nejaký čas nepatria...takže milá Janka D. buď taká láskava a prestaň ma aj s Karlou ROZOBERAŤ!!!
Komentáre: ..ja mam s nou obrovsku skusenost ved ty vies...povaha.hlupost., zatrpknutost, .skodoradost, .zlost. to vsetko ona v sebe ma ...a chce aby boli iny tiez smutny...neries hlupakov
A hlavne SAMOTA jej kapka na karbit...HOUK
Na margo toho statusu, som jej do správy napísala, aby sa mi vyhýbala...a ona na to dala ďalší status:
Nádhera sa ozvala a ešte sa aj vyhrážať bude...totálne arogantné teľa...
-
Naozaj neviem, či to mám vôbec riešiť, ale strašne sa to dotklo, boli to "kamošky", ktorým som nie raz pomohla...a takto sa o mne vyjadruju, aj ked nie sme na socialnej sieti priatelmi.
lujza.j
12.11.13,11:04
:D:D:D
Tweety
12.11.13,11:21
Povzniesla by som sa nad malosťou týchto akože kamarátok. Nestoja za to, aby si im venovala svoj čas a energiu.
Chobot
12.11.13,11:38
Neviem, koľko máš rokov, ale podľa príspevku tipujem medzi 12-15. Ak je to skutočne tak, tak ti dám radu - toto na žiadnu žalobu nie je. Bola dotknutá len tvoja ješitnosť a názor, že všetci musia mať o tebe len dobrý názor. Je to pohľad tvojich kamošiek na teba, skús sa nad tým zamyslieť, či niečo pravdy na tom nie je. Ak si myslíš, že nemajú pravdu, nereaguj na to. O týždeň (možno aj skôr) to nikoho nebude zaujímať, čo kto o tebe napísal.

Ak na to budeš reagovať, budeš len podporovať a udržiavať diskusiu v tomto duchu.

Prípadne choď za tými kamoškami a vyjasnite si to medzi 6 očami.

Ak máš viac, ako 18 rokov, tak nemám k tomu čo povedať. Akurát, že mať tvoje problémy....
mareko
12.11.13,12:29
Je to dospelá žena a matka dvoch detí .......podľa predchádzajúceho príspevku
lujza.j
12.11.13,12:32
Tak potom " no zbohom":D....a plati posledna veta prispevku...
erika9
12.11.13,13:52
ako vymažem celý príspevok? dakujem
Tweety
12.11.13,13:53
Prečo si ho vymazala? Teraz to vyzerá tak, že všetci, čo sme ti prispeli svojími odpoveďami trpíme nejakou duševnou chorobou, že píšeme len tak, z dlhej chvíle, bez toho, aby niekto našu odpoveď potreboval.
erika9
12.11.13,13:55
bola to len moja úrýchlená reakcia...nepremyslená...:-) Máte pravdu, treba ich ignorovat... Ale hrozne sa ma to dotklo..
Tweety
12.11.13,13:56
No to fakt je už nonsens, ešte aj neužitočné.
Chobot
12.11.13,14:27
Prisámvačku, že odteraz budem citovať pôvodné príspevky. Niekto sem príde, zadá otázku a keď sa mu odpoveď nepáči, tak svoj príspevok vymaže. A potom všetci vyzerajú ako truľovia, že píšu na prázdny príspevok a celá téma stratí zmysel.
Tweety
12.11.13,14:36
Prvý príspevok sa nedá citovať Nerozumiem tomu, kam na to chodia, že ho majú vymazať vzápätí po odpovediach, dlhé roky to nikomu neprišlo na rozum, až terazky to prišlo do módy.
misoft
12.11.13,14:56
...lebo si z nás začínajú robiť prdel.....