Marek77
12.11.13,14:25
Zdravim,
nevie niekto z Vas podrobnosti o vybavovani dorovnania rodinnych pridavkov v Rakusku. Pracujem v Rakusku a manzelka je na materskej (teda uz rodicovskej) na Slovensku. Chcel by som vediet, ake doklady potrebujem na vybavenie dorovnania rodinnych pridavkov. Zatial som zistil ze formulare E 401 a 411, potvrdne na SVK + tabulke sumarizujuca poberanie davok na SVK, Beih38 (aj Beih1???), rodne listy (musia byt prelozene???), pracovnu zmluvu, doklad o plateni odvodov (asi z vyplatnej pasky), kopia OP. Je este nieco ine potrebne?
Vdaka.
mariannnn
11.01.14,21:32
Zdravim Ta. Ja som presne v tej istej situacii ako ty a preto by som velmi ocenil, keby si Mi preposlal odpovede ludi, co Ti poradili. Dakujem za pochopenie.
tictac7
11.01.14,21:41
ak by mu tu niekto odpovedal, tak to uvidíš.....
veronikasad
11.01.14,21:58
Marek77
13.01.14,08:22
Ahoj. Zatial som zistil v podstet iba to co som pisal. Na Slovensku potvrdene formulare 401 a 411, potom Bei38, rodne listy deti (nemusia byt v nemcine), kopiu pracovnej zmluvy a kopiu vyplatnych pasok, kde dokazes, ze si platil odvody. Ine som zatial nezistil nic. Ak by si nahodou zistil nieco viac daj vediet. Momentalne ale asi budem mat najvacsi problem s vyplnenim tlaciva Bei38 :-(