zuzana s.
21.03.06,15:40
Dobry den,

vedel by mi prosim niekto poradit? Za odpoved vopred dakujem.
Robim rocne zuctovanie nasemu zamestnancovi. Nastupil k nam v roku 2006, ale brigadoval uz v 2005. Dolozil mi zapoctovy list a potvrdenie o prijme od predchadzajuceho zamestnavatela k rocnemu zuctovaniu. Ale chyba mu obdobie asi dvoch mesiacov kde nebol nikde evidovany, tak som ho poziadala o cestne prehlasenie, ze nebol zamestnany, ani vedeny na urade prace a nemal ziadne ine prijmy. Ale on prijmy mal z dohody o vykonani prace. Staci ak mi na cestnom prehlaseni napise, ze sice nebol nikde evidovany ale mal prijem z dohody o vykonani prace? Alebo by to malo byt osetrene nejako inac?
Tweety
21.03.06,14:42
Dobry den,

vedel by mi prosim niekto poradit? Za odpoved vopred dakujem.
Robim rocne zuctovanie nasemu zamestnancovi. Nastupil k nam v roku 2006, ale brigadoval uz v 2005. Dolozil mi zapoctovy list a potvrdenie o prijme od predchadzajuceho zamestnavatela k rocnemu zuctovaniu. Ale chyba mu obdobie asi dvoch mesiacov kde nebol nikde evidovany, tak som ho poziadala o cestne prehlasenie, ze nebol zamestnany, ani vedeny na urade prace a nemal ziadne ine prijmy. Ale on prijmy mal z dohody o vykonani prace. Staci ak mi na cestnom prehlaseni napise, ze sice nebol nikde evidovany ale mal prijem z dohody o vykonani prace? Alebo by to malo byt osetrene nejako inac? Nijaké čestné prehlásenie nepotrebuješ. On Ti v žiadosti o RZD uvedie koľko mal iných zamestnáv., atď. a to stačí. Priloží k žiadosti iba potvrdenie o zdaniteľných príjmoch od iného zamestnávateľa. Ak pracoval u Vás na dohodu, tak v softe určite máte potvrdenie o jeho príjmoch.
otázka
21.03.06,14:45
Áno, potrebuje od zamestnávateľa kde pracoval na dohodu Potvrdenie o zdaniteľ.....