Majka18
12.11.13,21:39
Dobrý deň, chcela by som pre dieťa to najlepšie, najprv sme boli rozhodnutí pre poistenie Farbička, no na trh prišiel produkt Kamarát Snoopy čo je podľa Váš lepšie? Chceme dieťa ochrániť pred bežnými úrazmi, ale aby sme mu čo to aj nasporili. Maximálne tak do 25 eur mesačne. Ďakujem strašne moc, prečítala som toho dosť, ale obaja sú akože najlepší.
duves
13.11.13,05:17
Nechapem, že na čo ludia potrebuju takyto druh poistenia. Proti čomu vas to chrani? Proti urazu? To chcem vediet.
Ak poistit, tak živitela rodiny. Lebo ak nebude poisteny a niečo sa stane, bude teprva prieser.
tictac7
13.11.13,06:45
tak, tak súhlasím s duves a dodávam - poistka určite nie je vhodný produkt na sporenie
Majka18
13.11.13,09:12
takže je podľa Vás úplne zbytočné sa poistiť napríklad na zlomeniny? čo potom, keď budeme musieť z dieťaťom ostať doma?to nám naša životka nepomôže. A ak sporenie, tak kde?zvažovali sme stavebné sporenie, ale to vraj nie je vhodné na dlhodobé šetrenie. Tak už teraz neviem vôbec :(
Dáša_
13.11.13,09:15
a to si myslíš, že peniaze "za zlomeninu" dostaneš hneď? Možno tak za nejaký rok, dva, aj tri.
Majka18
13.11.13,09:26
čo Rok, Dva, Tri ??? To tak dlho im trvá vyplatiť poistku???Tak to ich vôbec nemusí mať nik.
duves
13.11.13,12:18
Ved si prečítaj poistne podmienky, to je ta časť s 2 milimetrovým písmom.
Vladislav Hofrík
14.11.13,15:27
Farbičku mám odskúšanú. Kamaráta Snoopy nie. Ale vo všeobecnosti. Dôležitá je predstava, čo má poistenie zabezpečiť a kedy. Na niektoré riziká môže byť lepšie prvé poistenie a niektoré druhé. Preto pre niekoho môže byť lepšia Farbička , ale pre iného Kamarát Snoopy.
avalik
14.11.13,16:12
Etiketa porady: Zákaz reklamy

V odpovediach, komentároch a príspevkoch v debatách neuvádzam odkazy na produkty, služby a firmy s cieľom robiť takto reklamu.
Odkazovanie na môj obsah s cieľom linkbuidlingu je na Porade zakázané a považované za spam. Ak budeme považovať Váš link za spam a lingbuilding, doména sa dostane na blacklist a automaticky budú blokované všetky odkazy na takúto doménu.
Odporúčanie produktov, služieb, firiem, stránok, textov na ktoré mám presonálne prepojenie (či už sú moje vlastné alebo zámerne podporujem niekoho) je zakázané a považované za spam.
janulka88
15.11.13,16:25
Ten Kamarát Snoopy je síce novinka, ale ako pozerám žiadna poisťovňa to takto nemá....známa si ho dala dieťati a fakt je super...už len to že je tam garantované sporenie a plus tie úrazy sú tam automaticky v balíčkoch a rok po roku sa navyšuju bez toho aby bolo treba platiť viac, sú tam aj vážne ochorenia pre deti, a ešte aj sirotský dôchodok....doteraz som o tých veciach nikde nepočuli, resp. nikto to nepredával..a čo ma zarazilo, že zadarmo je tam lekár na telefone nonstop je možné sa s ním poradiť....do teraz tej hranice ako ste napísali, to vyšlo známu bez sirotského dôchodku, takže fakt super......ak chcete tak napíšte poradkyni na spisakova.j@gmail.com, on tam pracuje, tak vám to bude vedieť lepšie vysvetliť..
makler665
04.12.13,06:46
Zdravim. Akurat sa venujem detailnemu porovnaniu oboch produktov. Tak som vlastne narazil aj na tuto stranku... pokial mate zaujem o blizsie info. napiste mi na email: peterschied63@gmail.com... Chapem Vase rozpaky... A sa clovek danej problematike bezne nevenuje je prenho narocne urobit spravne rozhodnutie bez pochybnosti...
makler665
04.12.13,06:50
Ide o poistovnu atd... ja som mal skusenosti, ze mojmu klientovy vyplatili plnenie do mesiaca. Pripadne je mozne poistovnu zazalovat a zvycajne je pre nu vyhodnejsie sa dohodnut ako platit trovy, pravnikov, a v konecnom dosledku vyssiu poistnu sumu ako by bola suma urcena v predmete dohody...
buchač
04.12.13,06:52
Nedrístaj juchoviny....
Akurát teraz skúmaš detaily ???
Včul a momentálne Ťa osvietilo ...a hneď si drbol aj mail ...

Bez rozpakov vravím - hovor tomu , čo seno žerie ( pozri do zrkadla ) ....
wallery0
04.12.13,07:44
ahoj, podla mojich skuseností má kamarát snoopy viac výhod co sa týka urazov a pod. dokonca možno ani nevies, ale ak sa uraz stane cez prazdniny tak máš dvojnásobné krytie, pracujem pre amslico, moje deti majú tiež kamarát, no starší typ, no tento je oveľa výhodnejší, keby som tamtie neplatila, sama im ich dam urobiť, je len na tebe ako sa rozhodnes,
taiko
04.12.13,07:56
to si naozaj myslime, ze poistovna bude prichadzat o peniaze tym, ze nam bude navysovat balicky a my budeme platit stale rovnako? NIe sme v tom nejako zainteresovani?
taiko
04.12.13,07:57
to snad nemyslite vazne ludia. CItali ste etiketu porady?
Diana70
18.02.14,18:32
Ahoj Majka, doporučujem farbičku od Allianz. Snoopy od Amslika bohužiaľ zavádza už priamo na billboardoch (úročením), navyše, ako píšu kolegovia, musíš si brať balíčky poistení, v Allianz si vyberieš len čo chceš.
hubatá
22.02.14,13:38
Tak ako píše duves, je zbytočné dávať poistiť dieťa, lebo ak sa mu niečo stane tak ho rodičia uživia a poradia si keďže sú dospelí. Treba dať poistiť obidvoch rodičov, aby dieťa malo peniaze ak sa im voľačo stane a neskončilo v DD. Bez peňazí si dieťa nevezmú ani príbuzní a netreba im to zazlievať lebo žijeme z peňazí. Poistenie dieťaťa zbytočne zaťažuje rozpočet rodiny na dlhé roky.
petersiska68
25.01.15,16:33
Dobrý deň, ak premýšľate nad detskými poisteniami, najskôr si prečítajte tento článok ...... vymazaná reklama
Chobot
25.01.15,17:28
Peter, porada nie je miesto na to, aby si si tu naháňal klientelu alebo robil reklamu na svoju stránku. Ak chceš radiť, tak raď verejne v témach a neodkazuj na svoju stránku, email či telefónne číslo.

Reklamu na tvoju stránku som ti vymazal.