iskra82
13.11.13,04:52
Dobry den,

Chcela by som si otvorit stanok s vykupom zlata, ale neviem ako a co na to potrebujem. Kto mi potom odkupi zlato? Prosim poradte.

dakujem
tictac7
13.11.13,06:37
sorry, ale Tvoja otázka je asi takáto: "chcem zarábať milióny, ale neviem ako a čo na to potrebuje. Kto mi ich bude platiť?"
kopretinka
13.11.13,06:57
milujem takéto otázky.....chcem podnikať v tom a onom,oplatí sa to? popíšte mi celý postup,čo a ako.a najlepšie všetko poslať na e-mail:confused:
arizona
13.11.13,07:01
myslis zlomkove? Ci zlate tehly?
buchač
13.11.13,07:07
A preto je potrebné také príspevky aj kopírovať ....



vykup zlata
Dnes 05:52
iskra82
iskra82
Pochváliť
Dobry den,

Chcela by som si otvorit stanok s vykupom zlata, ale neviem ako a co na to potrebujem. Kto mi potom odkupi zlato? Prosim poradte.

...najprv budeš potrebovať aj solídnu kôpku hotovosti ...teda , ak sa dostaneš do štádia otvorenia stánku ( inak fasa výraz :confused: - kunčafti sa pohrnú )...

Zvyšok je predsa na nete ...
https://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=v%C3%BDkup+zlata&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#channel=suggest&lr=lang_sk&q=v%C3%BDkup+zlata+z%C3%A1kon&rls=cs&tbs=lr:lang_1sk
lubko6394
13.11.13,07:36
Potrebovať budeš peniaze. Akurát mi nie je jasné či vieš rozoznať rýdzosť zlata, to je totiž pre cenu najdôležitejšie. A keď nevieš komu predať tak asi príliš veľa skúseností so zlatom asi nemáš. Ale ak tú búdu otvoríš tak napíš - určite Ti aspoň kilo donesiem, lesknúť sa bude ako tie prstene na diaľnici.
arizona
13.11.13,08:00
Podla tvojej otazky sudim, ze nie si zlatnik,ani sa v obore nepohybujes...
preco chces podnikat prave v tejto oblasti?

Inak, vykupovat zlato v stanku, to je dost nevsedne...
Ak nie si zlatnik a nevies zlato spracovavat na vyrobky,tak samotny vykup a predaj sa ti moc neoplati.Ceny vykupu zlom. zlata nie su vysoke,duplom, ak ich chces este predavat nespracovane dalej...
iskra82
20.11.13,05:05
Veru zlatnik nie som, preto som chcela poradit. Moj manzel chce podnikat v tejto oblasti. Mysli si, ze to to celkom jednoduche. Viem, ze ludia maju doma kopec zlata, ktore nepotrebuju a kebyze ho mozu niekde predat, napr v stanku s odkupom zlata v nakupnom centre tak by to celkom aj slo nie? Teda neviem kde by som to zlato potom predala ja (asi zlatnictva by to odkupili??) Tolko som hladala nieco na tuto temu na internete ale nic som nenasla ;(((( No co sa teda oplati na Slovensku? Len nepovec ze nic.
iskra82
20.11.13,05:06
No ked ho vies tak mi ho napis. Potom sa podelim o profit.
duves
20.11.13,05:20
alebo DEJTE MI LIDI A JA TO UDELAM !


Aj ja si chcem otvoriť stanok so zlatom. Najlepšie v noci a aby ho tam bolo vela a aby ma pritom nikto nevyrušoval.http://i.lidovky.cz/09/062/lngal/BAT2bb185_zlodej.jpg
lubko6394
20.11.13,06:19
Na Slovensku sa oplatí robiť len to, čo VIEŠ. Keď už nie pre peniaze, tak pre vlastné uspokojenie. Nakupovať zlato môžem len vtedy ak ho sám poznám ako znalec, dokážem stanoviť jeho rýdzosť... Veď ani každé zlatníctvo nákup zlata neponúka ale len predáva - a asi má na to dôvod a tým je riziko a malý zisk. Ak by si aj mala šťastie a pred pár mesiacmi nakúpila 99,9 za 1200 tak dnes je pod 1000 a to sú špeciál tehličky s minimálnym rizikom, ktoré však nikto do stánku predávať nepôjde.
arizona
20.11.13,07:05
Nech radsej podnika v niecom, comu rozumie,lebo inak jeho podnikanie ho neuzivi.Vies kolko falosneho zlata sa pohybuje medzi ludmi? Ako ho tvoj muz rozozna, ked tomu nerozumie? Ano, ludia maju doma kopec zlata,ale nepredavaju ho, lebo sa to neoplati. vacsinou ho prinesu do zlatnictva, Ked si chu dat nieco nove vyrobit-na vymenu. Ale predavat zlomkove zlato za par eur?Radsej ho doma susia v skrini. A predavat ho do zlatnictiev?To je riadna blbost! Kto chce predat zlato, obehne viacerych vykupcov a preda tomu, kto ponukne najviac/aj ked o par centov/. Takze tvoj muz by musel ponuknut vyssiu cenu,ako ponukaju zlatnictva, ktorym by to potom zo stratou predaval...
Braňo
20.11.13,07:24
prepáč mi, ale ideš podnikať v oblasti, kde si ani nezistíš hlavných dodávateľov/odberateľov?
marjankaj
20.11.13,08:30
To je tu ako kedysi na vojne.:---
Veliteľ sa pýta vojakov.
"Kto z vás už niekedy varil?"
Jeden sa prihlási.
Veliteľ: "Tak pôjdete do kuchyne. A čo ste varili?"
Vojak:"Asfalt."
marjankaj
20.11.13,08:36
No keby Mikloš chcel poradcov za privatizáciu Slovak Telecom vyplatiť až po PROFITE, tak by ten poradca dostal TRT a nie milióny.:eek:
duves
20.11.13,10:43
jedneho z vojakov, čo mal parkinsona a triasli sa mu ruky, vzali do kuchyne. posypat kolače makom.