Účtovníčka007
13.11.13,12:16
Naša spoločnosť vypláca stravné lístky vo výške 3,3€.
Zam.ľ: 1,82
Zam.c: 1,13
SF: 0,35

Je možné iba v decembri vyplatiť SL v hodnote 4,- s tým, že zamestnávateľ prispeje 1,82€ (čo si dáme do nákladov) a zo SF dáme celú časť 2,18€. Čiže zamestnanci sa nebudú vôbec podieľať na ich platení.

Vstupuje takto vyplatený SF ako stravné do vymeriavacieho základu mzdy zamestnanca???

Pokiaľ áno, je vyplatenie sociálneho fondu ako nepeňažný príspevok a vstupuje do vymeriavacieho základu pre soc., zdr. poistenie aj dani zo mzdy zamestnanca, resp. vyplývajú pre nás ako firmu ešte iné povinnosti v takomto spôsobe výplaty soc. fondu?
tictac7
13.11.13,11:23
príspevok zo SF na stravné je jediný príspevok zo SF, ktorý nevstupuje do VZ ani do ZD

...a zmeň si názov - názov je diametrálne odlišný od otázky....
Účtovníčka007
13.11.13,11:25
Môžeme teda jeden mesiac urobiť takúto zmenu? Zvýšiť cenu SL a celú časť a 45% hodnoty lístka preplatiť zo SF? Neovplyvní tento spôsob vyplatenia soc. fondu vôbec odvody a daň zo mzdy. Správne to chápem?
tictac7
13.11.13,11:27
neviem, čo je nepochopiteľné na mojej odpovedi. Položila si otázku, dostala si odpoveď, tak načo ju ešte v komente dupľuješ?
tictac7
13.11.13,11:46
Ďakujem za neužitočné. Aj nabudúce si pýtaj radu
Účtovníčka007
13.11.13,11:52
Pardon, to som nechcela, som tu zaregistrovaná len chvíľku, neviem, ako som tak ani klikla. Ďakujem za odpoveď, vážim si to, ale tiež nemusíte byť taká dôležitá, ako keby ste "zožrala" všetku múdrosť sveta. Nie sú všetci profíci. Keby som radu nepotrebovala, tak sem nepíšem. Ale aj tak ďakujem.
Stefan2005
14.11.13,06:47
doplním odpoveď:
áno, je možné v decembri vyplatiť SL s tým, že zamestnávateľ prispeje zo SF celú časť, čiže zamestnanci sa nebudú vôbec podieľať na ich platení.