štefanj
14.11.13,07:11
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať akou formou by som mohol predávať svoje zákusky do cukrárni a iných zariadení, pokiaľ nemám vlastnú prevádzku na pečenie zákuskov a vlastne nemám ani výučný list, že som cukrár? Je nejaká taká možnosť? Alebo pripadá do úvahy len spolupráca s inými cukrárňami alebo vyučenou cukrárkou? A ako by potom tá spolupráce s inými cukrárňami mohla mať formu?
avalik
14.11.13,09:10
ak nemas prevadzku kde chces piect - doma?

vyroba potravin je prisne sledovana hygienou, tak isto potrebujes ZL
potrebne info mas v linkoch http://www.porada.sk/t226511-pecenie-domacich-kolacov.html#post2426302
štefanj
14.11.13,11:42
ďakujem za odpoveď... no chcel som piecť doma, ale je to oveľa zložitejšie ako som si na začiatku myslel, čiže najlepšie sa javí spolupráca s cukrárkou, ktorá má vlastnú prevádzku, nie?
kopretinka
14.11.13,21:43
a to ako si predstavuješ? že ty budeš piecť u niekoho v cudzej prevádzke? ako zamestnanec? alebo si to budeš prenajímať?či ako?
ivka70
15.11.13,06:43
on bude piect doma, bez hygienickej kontroly a pod. a cukrarka to bude pod sebou predavat :D .... to ale nejde, ona to potom musi od teba kupit, inak prebera vsetky rizika na seba ... preco by to mala robit????
kopretinka
15.11.13,07:23
kriste,ja neviem,ako môžu byť ľudia takí naivní (mám sto chutí napísať tupí)