mariana11
14.11.13,09:52
Podávam návrh na zápis zmien na OR - zvýšenie základného imania a pridanie ďalšieho predmetu podnikania. Mám už všetko pripravené, ale neviem či stačí overiť podpis len na návrhu na zápis zmeny do OR. NESTAČÍ- už som si zistila.
Okrem návrhu posielam ako prílohy toto:

Zápisnica z valného zhromaždenia - 2x -jedno do zbierky listín - overený len podpis predsedu VZ
Nové znenie Spoločenskej zmluvy - 2x -jedno do zbierky listín - podpisy neoverené
Živnostenský list - 2x - jedno do zbierky listín - kópie overené u notára
Vyhlásenie spoločníkov o prevzatí záväzku na nový vklad - 2x - jedno do zbierky listín - overený podpis u notára
Vyhlásenie konateľa o zmene rozsahu splatenia vkladov spoločníkov a o zmene rozsahu splatenia základného imania spoločnosti - 2x - jedno do zbierky listín - podpis neoverený

Opravila som zadanie otázky, na základe konzultácie s Obchodným registrom a jedným právnikom , takže to už vlastne nie je otázka , ale postup ako som to spravila.
Na OR mi pani povedala, že mi odporúča overiť všetko pre "istotu". To sa mi ale nezdalo, veď som už rôzne zmeny robila viackrát a nie všetky podpisy museli byť overené. Tak som volala jednému právnikovi a ten mi poradil tak ako to mám v zadaní otázky. Tak som zvedavá, či to prejde. Ak by to neprešlo, tak to tu opravím pre prípad, že by niekto takéto informácie hľadal.

Všetko prešlo tak ako som písala vyššie. Už mi prišiel výpis z obch. registra.
avalik
15.12.13,11:43
ja len doplnim, overi podpisy je mozne aj na matrike
michalzahor
14.02.14,07:54
dakujem pomohlo