LukasCrew
14.11.13,13:33
Zdravím , mám problém so svojim Steam-om . Zapnem steam nabehne že sa pripája na účet potom to zmizne a už by sa mal steam otvoriť len sa neotvorí a ani nenapíše žiadnu chybovú hlášku jednoducho sa ako keby vypne . Hneď po zapnutí steamu som sa pozrel aj do správcu a žiadny proces zo steam-om tam nebol . Viete mi tu niekto pomôcť ?
Problémy nastali najskôr tak že mi nešli spustiť hry tak som ich odinštaloval a keď som dal inštalovať hru tak mi vyplo steam a od vtedy to robí

Také maličkosti :
Steam mi ešte včera fungoval v pohode

Steam som preinštaloval - nepomohlo

Mám Win 8,1 - pripomienky typu 8 je sračka si nehajte kedže kamarád má tiež 8,1 a Steam mu funguje
misoft
14.11.13,15:01
A skúsil si sa prihlásiť na Steam na nete. Aspoň zistíš, či náhodou nemáš BAN.
LukasCrew
14.11.13,15:35
Samozrejme skúšal ale BAN nemám a pokial viem to by ma aj informovali na e-mail źe mám učet zabanovaný
misoft
14.11.13,15:43
Pozri do nastavení firewallu - či náhodou Steam.exe nie je ním blokovaný - treba povoliť. V prípade nepovolenia vo firewalle sa síce prihlási, ale ihneď ho odpojí.
LukasCrew
14.11.13,15:54
Nepomohlo . On sa mi po reinštal zapne a potom keď dám stiahnuť hru otvorí sa okno že príprava na inštaláciu a potom prestane Steam reagovať a vypne sa a potom už sa opakuje hore spomenuté
misoft
15.11.13,18:42
Skús spustiť Steam ako správca/administrátor - možno preto nestiahne, lebo si obmedzený v právach.