tictac7
15.11.13,08:34
Keďže sa tu v poslednej dobe rozmohlo mazanie otázok, ako aj otázok položených v odpovediach, rozhodla som sa založiť tento tip, kde sa bude dopisovať zoznam takýchto "členov", aby bolo jasné, komu sa neoplatí odpovedať. Osobne si myslím, že ak niekto po zodpovedaní vymaže zadanie, nezaslúži si, aby niekedy vôbec odpoveď dostal.

Takže začnem najnovším mazačom: Bizzy
JankaO
15.11.13,07:42
Bizzy
afrodias
Stefan2005
15.11.13,07:45
... ktovie, či to nie je aj chyba systému - veď každý deň je spústa tém, ktoré sú v priebehu 2-3 minút dupli či triplicitne založené ... čo ak náhodou chce zadávateľ zmazať duplicitne zadanú otázku a zmažú sa všetky jeho otázky ?
... apel na admina, aby riešil aspoň u nových členov sa dala za 1 deň zadať iba jedna téma je už mesiace nevypočutá ... počítadlo tém sa predsa každou duplicitou utešene dvíha... takže asi všetko je o.k.

p.s. na odbornom fóre (k produktu zakúpeného za nie malé peniaze) ak zadám otázku, zobrazí sa až vtedy, ak admin odsúhlasil jej uverejnenie (a dostanete o tom mail)... a nikto sa nesťažuje ...
kopretinka
15.11.13,07:52
marco
Matúš Ravas
Peter Laťák
wiruspp
adikab
matthew257
peter.pavlacka
oleandra
ajka184
....ale nevidím v tom nejaký význam,založia si nové konto....
kopretinka
15.11.13,07:52
... ktovie, či to nie je aj chyba systému - veď každý deň je spústa tém, ktoré sú v priebehu 2-3 minút dupli či triplicitne založené ... čo ak náhodou chce zadávateľ zmazať duplicitne zadanú otázku a zmažú sa všetky jeho otázky ?
... apel na admina, aby riešil aspoň u nových členov sa dala za 1 deň zadať iba jedna téma je už mesiace nevypočutá ... počítadlo tém sa predsa každou duplicitou utešene dvíha... takže asi všetko je o.k.

p.s. na odbornom fóre (k produktu zakúpeného za nie malé peniaze) ak zadám otázku, zobrazí sa až vtedy, ak admin odsúhlasil jej uverejnenie (a dostanete o tom mail)... a nikto sa nesťažuje ...
tie vymazané témy nie sú duplicitné.......
buchač
15.11.13,07:57
Keďže sa tu v poslednej dobe rozmohlo mazanie otázok, ako aj otázok položených v odpovediach, rozhodla som sa založiť tento tip, kde sa bude dopisovať zoznam takýchto "členov", aby bolo jasné, komu sa neoplatí odpovedať. Osobne si myslím, že ak niekto po zodpovedaní vymaže zadanie, nezaslúži si, aby niekedy vôbec odpoveď dostal.

Takže začnem najnovším mazačom: Bizzy

Aplikujem poslednou dobou jedno .
Proste skopírujem otázku ( dľa uváženia a aj zadávateľa otázky ) ...
...a ak dotyčný vymaže to svoje ???
Nuž môže tak mne akurát mazať niečo iné ... :D :D :D
...a následne sa možno dočká aj opravy - doplnenia odpovede v " mne vlastnom " patričnom duchu ... ;)
kopretinka
15.11.13,08:00
každý aktívny poraďák by musel furt sledovať túto tému ...nehovoriac o tom,že nie je problém založiť si na každú otázku nové konto....:confused:
Richard
15.11.13,09:23
Treba nahlásiť. Na porade je zálohovaná každá verzia úprav vrátane prvej pôvodnej verzii. Ku ktorejkoľvek verzii viem prehodiť obsah. (dvoma kliknutiami)

Doplním to do etikety. Pri takomto správaní budeme vylučovať. Úprava neslúži na mazanie ale na vylepšovanie otázok.
Urobíme aj prevenciu - upozornenie, ak zistíme že novo uložený príspevok je menší o značnú časť od pôvodného, dáme upozornenie, kde vysvetlíme princíp Porady, etikety a postrašíme vylúčením a poinforumujeme že obsah vrátime tak či tak na pôvodný...
willma
15.11.13,10:27
je načase s mazálkami spraviť poriadok - lebo potom ostatní poraďáci uvažujú nad návštevou psychiatra s dg. schyzofrénia - to len na odľahčenie :)
taiko
15.11.13,10:36
nie je mi to jasne. Ja som svoju otazku este nikdy nezmazal, ale preco je to problem, ked tak niekto urobi?
marjankaj
15.11.13,11:07
nie je mi to jasne. Ja som svoju otazku este nikdy nezmazal, ale preco je to problem, ked tak niekto urobi?
Lebo je tu niekedy aj na dve strany odpovedí, a potom to vychcánek úplne zmení poprípade vymaže. A potom sa niekto bude diviť načo je to celé dobré.
luja5
15.11.13,11:23
nie je mi to jasne. Ja som svoju otazku este nikdy nezmazal, ale preco je to problem, ked tak niekto urobi?
Opýtam sa, ak môžem - a stalo sa Ti, že si sa zaoberal problémom niekoho cudzieho, odpovedal, upresňoval v komentároch, pomáhal so skúsenosťami či odkazmi... a potom ten niekto zmazal svoju otázku alebo dokonca ju premenoval na absolútny nezmysel vo vzťahu k Tvojim príspevkom? Tebe by to nevadilo?
arizona
15.11.13,12:15
nie je mi to jasne. Ja som svoju otazku este nikdy nezmazal, ale preco je to problem, ked tak niekto urobi?
Vies si predstavit ze to urobi kazdy? Opyta sa, dostane odpovede a potom vymaze otazku?
V horsom pripade /aj takych vychytralcov tu bolo zopar/ , ze uplne zmeni nazov a zadanie otazky, takze odpovede su potom uplne "mimo"?
Potom je tu totalny chaos :mad:
Dáša_
15.11.13,12:41
len niekedy je situáia, že v zápale boja sa pytajúci rozohní a neuvedomí si, že napísal do otázky príliš veľa. A sú prípady, keď nie je fakt dobré, ke´d je ľahko identifikovateľný. Už sa mi stalo, že som niekoho upozorňovala, aby zmenil zadanie. Ale toto je špecialny prípad a vtedy by mal zrejme žiadať o pomoc admina...
Richard
15.11.13,12:56
Ano, veď to dám do upozornenie, že ak má na to vážny dôvod tak nech dá vedieť. Väčšinou stačí buď len upraviť príspevok, alebo zmeniť reálne meno na nick.
misoft
15.11.13,18:05
Pridávam k zoznamu:

marco
Matúš Ravas
Peter Laťák
wiruspp
adikab
matthew257
peter.pavlacka
oleandra
ajka184
ďalšieho
afrodias
kukučka
16.11.13,08:44
no niekedy nováčika zaskočí príkre privítanie
kopretinka
16.11.13,08:56
no niekedy nováčika zaskočí príkre privítanie
aké????
mažú aj nenováčikovia
buchač
16.11.13,10:01
no niekedy nováčika zaskočí príkre privítanie
Život nie je prechádzka ružovým sadom ...

Nehnevaj sa , ale ak niekto dostane na svoju primerane položenú ( čítaj ako blbosť ) následne odpoveď ( primeranú iróniu , sarkazmus ) , tak nech sa aj nečuduje ...

Ja viem a aj chápem , že to nie jedného znechutí a aj sa naonačí .
Ale tu sme vo virtuálnom svete , čím však nechcem povedať , že je to aj patrične na mieste .
No niekedy sa proste nedá inak reagovať....

Čo by robil dotyčný v reálnej situáciii ???
arizona
17.11.13,18:55
...
Pridávam k zoznamu:

marco
Matúš Ravas
Peter Laťák
wiruspp
adikab
matthew257
peter.pavlacka
oleandra
ajka184
ďalšieho
afrodias
martin09 http://www.porada.sk/member.php?u=260330
arizona
26.11.13,07:50
...
Pridávam k zoznamu:

marco
Matúš Ravas
Peter Laťák
wiruspp
adikab
matthew257
peter.pavlacka
oleandra
ajka184
ďalšieho
afrodias
martin09 http://www.porada.sk/member.php?u=260330


lucia.lucia http://www.porada.sk/t228762-gymnazium-alebo-zdravotna-skola.html#post2443519