waterlilly
15.11.13,11:01
Ahojte, mám taký menší problém s PC. On totiž nevie odosielať ani prijímať súbory z iných zariadení, nekomunikuje ani so spárovanými zariadeniami. Bluetooth ma najnovšie ovládače, pravidelne je teda aktualizovaný. v správcovi ukazuje, že zariadenie pracuje správne no napriektomu nefunguje.Ostatné zariadenia ho dokážu vyhľadať no nič viac....Ak mi vie niekto s tým pomôcť, budem vďačná za radu ;)
Gyrxiur
05.04.14,18:39
Skúste kliknúť na ikonu bluetoothu pri hodinách pravým tlačidlo myši a dať prijať súbory a tak posielať doň súbory a zase naopak, dajte tam odoslať na odoslanie. Ak to takto nefunguje, skúste preinštalovať ovládače, hoci sa tvária OK, ak ani to, tak môže byť problém s hardvérom, môžete ešte skúsiť bluetooth cez live distribúciu linuxu. Na koniec, ešte triviálna otázka, nemáte ho niekde nejakým prepínačom vypnutý?
waterlilly
06.04.14,16:07
Bt sa mi podarilo rozchodiť a to tak, že som skúsila odoslať súbory z pc (http://www.porada.sk/pc#__AUTOKW) do telefonu cez ikonu, hoci nešlo prijať subory z mobilu na moje prekvapenie to naopak išlo, ale ďakujem za radu :)