enad
15.11.13,17:13
Dobrý deň,
veľmi pekne by som Vás chcela poprosiť o radu resp. odborné stanovisko ako opraviť čistú mzdu zamestnanca za 08/2013, keby mzdový soft nesprávne vypočítal výšku odvodov za zamestnanca.
Máme soft od českého dodávateľa, nakoľko firma je iba organizačnou zložkou ČR firmy a tí trvajú na jednotnom soft na mzdy.
Pýtala som sa v SP, ZP ako správne opraviť takýto prípad. Všade mi povedali, že musím podať opravný mesačný výkaz, čo chápem. Lenže nikto mi nevedel povedať na základe akej legislatívy musím podať opravný výkaz a nemôžem to jednoducho dorovnať v najbližšom spracovaní miezd (takto to navrhuje dodávateľ soft, pretože nie je možné vstúpiť spätne do už spracovaných a uzatvorených miezd). Bohužiaľ toutu chybou pani, ktorej sme zle vypočítali odvody SP nevyplatila podporu v nezamestanosti. Bola to pani, ktorej skončila RD a firma jej dala vyčerpať jeden deň dovolenky a ostatnú jej preplatila. Systém odvody vypočítal za zamestnávateľa z max. VZ na 1deň, ale za zamestnanca z celej sumy preplatenej dovolenky. Čo SP reklamovala a dožadovali sa opravy VZ a prepočtu odvodov. Keďže som to nevedela inak urobiť, tak som opravila ručne mesačné hláseni v SP cez opravný výkaz. Do ZP sme to dodnes neopravili a ani na DU, keďže to v mzdovom softe nejde a ručne to opravovať nechcem, pretože aj tak treba opraviť aj dáta v softe. Inak bude mať zle všetky ročné potvrdenia. To, čo potrebujem je dokázať ČR dodávateľovi softweru, že musíme vedieť vstúpiť v takomto prípade do miezd za 8/2013, dať znovu prepočítať mzdu. Vygenerovať opravné výkazy a cez interné doklady zaúčtovať do účtovníctva v mesiaci, kedy sme na to prišli. Potom rozdiel buď doplatiť alebo si vypýtať naspäť. Stále im neviem nájsť nejaký paragraf, na základe ktorého by som toto svoje tvrdenie a aj tvrdenie SP a ZP oprela. Teda, že opravu čistej mzdy musíme realizovať cez opravné výkazy a nie nejakýmy plusovými alebo mínusovými položkami v aktuálnom mesiaci, nakoľko v SP ani ZP sa tieto neprejavia ako oprava nesprávne vypočítaných odvodov za 8/2013. Prosím Vás, viete mi niekto pomôcť?

Ďakujem