dursao
17.11.13,12:40
Dobrý deň,
chcel by som sa podeliť a super skúsenosť so sanačnými omietkami.
Určite poznáte nepríjemný zápach od pliesne a vlhké steny v pivnici.Dlho som hľadal riešenie ako to vyriešiť a neminúť kopec peňazí, nakoniec som sa dostal k sanačným omietkam a môžem len doporučiť. Aplikácia je jednoduchá a rýchla cenovo dostupné a efekt zaručený. V prípade záujmu ma kontaktujte na
e-mail:dursao@gmail.com
ivka70
17.11.13,11:54
Toto ale nie je miesto na propagaciu niecoho.
Je to porada, kde si navzajom radime, nie ponukame sluzby ci produkty.

A inak, co je vlhoba?? Take slovo v slovencine neexistuje. Vlhkost ano ....
dursao
17.11.13,12:01
ivka70
prepáčte ale naschvál som neuviedol meno omietky a ani firmu aby nedošlo k propagácii ...
a mal som na mysli vlhkosť ďakujem za opravu.
draik
17.11.13,14:59
Z dlhodobého hľadiska pomôže jedine odstránenie príčiny vlhnutia než následku (plesní).
arizona
17.11.13,16:51
Balkanci maju jedno prislovie : koliko staja, toliko valja...a je to svata pravda :-)

Prekryt smrad vlhkosti,alebo prekryvat plesne su zbytocne vyhodene peniaze,lebo problem neodstrania, iba docasne schovaju.
Treba odstranit pricinu, to je jedine riesenie.
pepsikova
17.11.13,17:36
Dobrý deň,
chcel by som sa podeliť a super skúsenosť so sanačnými omietkami.
Určite poznáte nepríjemný zápach od pliesne a vlhké steny v pivnici.Dlho som hľadal riešenie ako to vyriešiť a neminúť kopec peňazí, nakoniec som sa dostal k sanačným omietkam a môžem len doporučiť. Aplikácia je jednoduchá a rýchla cenovo dostupné a efekt zaručený. V prípade záujmu ma kontaktujte na
e-mail:dursao@gmail.com
.

...dáko -teraz čo?..máme ti napísať, ako a čo robiť, alebo čo?..lebo tu sa radí verejne, takisto doporučuje verejne a nie emailom...aj názov témy si dal čudno...jeden by myslel, že dávaš návod, ako si poradiť s plesňou a vlhkom..sanačná omietka nepomože, ak ide vlhkosť zvonku-myslím si ja.
buchač
17.11.13,17:48
Dobrý deň,
chcel by som sa podeliť a super skúsenosť so sanačnými omietkami.
Určite poznáte nepríjemný zápach od pliesne a vlhké steny v pivnici.Dlho som hľadal riešenie ako to vyriešiť a neminúť kopec peňazí, nakoniec som sa dostal k sanačným omietkam a môžem len doporučiť. Aplikácia je jednoduchá a rýchla cenovo dostupné a efekt zaručený. V prípade záujmu ma kontaktujte na
e-mail:dursao@gmail.com
Poznám ...
Nemám love ..
Podeľ sa ...
No daj ten zázrak ......
dursao
18.11.13,08:28
Dobrý deň,
nie som úplný expert na vlhkosť ale nejakú skúsenosť už mám.
Vlhkosť je tlaková a vzliňajuca. Najprv treba odstrániť problém ako píšete a potom je potrebné riešiť prevlhnuté steny.
Každý jeden problém je špecifický a treba ho aj riešiť podľa toho.
My sme mali v pivnici vždy suché steny až pokiaľ nám nerobili kanalizáciu. Neviem čo chlapci s bagrom narušili ale po 2 rokoch ako odišli nám začala smrdieť pivnica na tej strane kde sa kopalo s bagrom.
Tak sme dali preč skrine od steny a našli sme problém.Na stene boli mokré fľaky s plesňou.
Z vonku sme to odkopali, na stenu sme naniesli sanačnú omietku, dali notovú fóliu a zasypali štrkom a zeminou.
A vo vnútri osekali čo šlo až na tehlu natiahli sanačnú omietku a už rok nemáme problém s vlhkosťou a ani so smradom.
To je moja skúsenosť a viem že ta omietka pomohla aj iným lebo som im ju doporučil.
Nikde som nepísal že len táto sanačná omietka pomáha ale viem na 100% že vysušuje steny keď sú prevlhnuté.