nislava
17.11.13,20:38
Dobrý deň,
prostredníctvom Orange e-shopu som si objednala paušál spolu so žiadosťou o prenos čísla. 14.10. prišiel kuriér spolu so zmluvou, v ktorej však bolo spomínané nové číslo, a nie prenos. Bola som preto v predajni, kde ma ich pracovníčka ubezpečila, že nové číslo je len dočasné a že k prenosu dôjde. Vyše týždňa sa nič nedialo, preto som predajňu navštívila znovu, kde to ďalší pracovník začal riešiť, oznámil mi, že došlo k technickej chybe, a oznámil mi, že sa to už rieši. Až ďalší týždeň mi volal kuriér spolu s papiermi o prenose čísla.
Paušál, ktorý som si objednávala, bol Delfín so zľavou na ISIC, pri ktorom sa už v súčasnosti bonus za prenos čísla nesposkytuje, táto akcia platila len do 25.10.
Chcem sa preto spýtať, či mi bude napriek tomu poskytnutý bonus a ak nie, či sa ho mám možnosť domáhať. Číslo som prenášala predovšetkým kvôli tomu. Prenos čísla sa uskutoční zajtra, 18.11.2013

Ďakujem za odpovede.
Kvaka
17.11.13,20:19
Zajtra sa dozvieš, ak ti bonus neuplatnia, napíš reklamáciu. Orange zvykne reklamácie uznať, viem z vlastnej skúsenosti.