kopretinka
18.11.13,13:47
....niekedy by sa to fakt hodilo...
doplňujem:
1.áno,zneužívalo sa na boje medzi skupinkami,ale nie je problém tému otvoriť moderátorom
2. prečo nemôžem zatvoriť ani vlastnú tému,keď ju považujem za vyriešenú?
marjankaj
18.11.13,12:50
....niekedy by sa to fakt hodilo...
Keby sa to nezneužívalo, tak by to tu zostalo.
Požiadaj moderátora, aby tému uzatvoril. Je tam tlačítko nahlásiť.
Určite je to lepší spôsob ako hystericky zatvárať témy, lebo niekto zatvoril tému tebe.
arizona
18.11.13,13:18
....niekedy by sa to fakt hodilo...
Davnejsie zatvarali temy moderatori. Vzdy sa nasli nespokojni ludia, co nadavali na moderatorov...
...Tak sa dala moznost clenom Porady,aby oni mali moznost rozhodnut,ak tema nebola "koser". Zase tu vznikali hadky medzi poradakmi,alebo jednodnovi novacikovia,ktori nechapali tuto vymozenost zatvarali temy,ktore nebolo treba zatvarat...
Tak zas moderatori na poziadanie temy otvarali...

Teraz sa temy nezatvaraju,opat sa vela ludi stazuje, preco sa nedaju uzatvarat...a stale dokola. Ani tak, ani tak

...ale suhlasim, ze aj ja pri niektorych temach smutim za touto moznostou :-/
kopretinka
18.11.13,13:25
....niekedy by sa to fakt hodilo...
Davnejsie zatvarali temy moderatori. Vzdy sa nasli nespokojni ludia, co nadavali na moderatorov...
...Tak sa dala moznost clenom Porady,aby oni mali moznost rozhodnut,ak tema nebola "koser". Zase tu vznikali hadky medzi poradakmi,alebo jednodnovi novacikovia,ktori nechapali tuto vymozenost zatvarali temy,ktore nebolo treba zatvarat...
Tak zas moderatori na poziadanie temy otvarali...

Teraz sa temy nezatvaraju,opat sa vela ludi stazuje, preco sa nedaju uzatvarat...a stale dokola. Ani tak, ani tak

...ale suhlasim, ze aj ja pri niektorych temach smutim za touto moznostou :-/
ja smútim 6x ako 1x vlastník :D
marjankaj
18.11.13,13:35
....niekedy by sa to fakt hodilo...
Davnejsie zatvarali temy moderatori. Vzdy sa nasli nespokojni ludia, co nadavali na moderatorov...
...Tak sa dala moznost clenom Porady,aby oni mali moznost rozhodnut,ak tema nebola "koser". Zase tu vznikali hadky medzi poradakmi,alebo jednodnovi novacikovia,ktori nechapali tuto vymozenost zatvarali temy,ktore nebolo treba zatvarat...
Tak zas moderatori na poziadanie temy otvarali...

Teraz sa temy nezatvaraju,opat sa vela ludi stazuje, preco sa nedaju uzatvarat...a stale dokola. Ani tak, ani tak

...ale suhlasim, ze aj ja pri niektorych temach smutim za touto moznostou :-/
ja smútim 6x ako 1x vlastník :D
No ten 6 násobný vlastník je dôchodca. Možno sa nevyjadril najsprávnejšie, čo chcel povedať.
marjankaj
18.11.13,13:37
Janka, ale moderátori môžu tému uzatvoriť. Či nie?
arizona
18.11.13,13:41
Janka, ale moderátori môžu tému uzatvoriť. Či nie?
Ano,mozu.Ale zvacsa k tomu pristupuju, ked su nahlasovane od clenov ako nevhodne.
kopretinka
18.11.13,14:29
....niekedy by sa to fakt hodilo...
Keby sa to nezneužívalo, tak by to tu zostalo.
Požiadaj moderátora, aby tému uzatvoril. Je tam tlačítko nahlásiť.
Určite je to lepší spôsob ako hystericky zatvárať témy, lebo niekto zatvoril tému tebe.
zatváranie tém nefunguje,tak nemôžem hystericky nič zatvárať.......ja osobne som prispela k zatvoreniu možno 1 témy......doplnila som otázku
kopretinka
18.11.13,14:30
....niekedy by sa to fakt hodilo...
Davnejsie zatvarali temy moderatori. Vzdy sa nasli nespokojni ludia, co nadavali na moderatorov...
...Tak sa dala moznost clenom Porady,aby oni mali moznost rozhodnut,ak tema nebola "koser". Zase tu vznikali hadky medzi poradakmi,alebo jednodnovi novacikovia,ktori nechapali tuto vymozenost zatvarali temy,ktore nebolo treba zatvarat...
Tak zas moderatori na poziadanie temy otvarali...

Teraz sa temy nezatvaraju,opat sa vela ludi stazuje, preco sa nedaju uzatvarat...a stale dokola. Ani tak, ani tak

...ale suhlasim, ze aj ja pri niektorych temach smutim za touto moznostou :-/
ja smútim 6x ako 1x vlastník :D
No ten 6 násobný vlastník je dôchodca. Možno sa nevyjadril najsprávnejšie, čo chcel povedať.
lenže on asi ani nechápe,čo chce....
marjankaj
18.11.13,14:33
Myslím, že postačí požiadať moderátora aby tému uzavrel. Teda ak to uzná za potrebné.

Uzatvoriť vlastnú tému tak isto. Ten nový spôsob, že sa vymaže otázka sa mi akosi nezdá.:eek:

PS: Nemyslel som konkrétne na teba. Bolo to všeobecne.
marjankaj
18.11.13,14:36
lenže on asi ani nechápe,čo chce....
No ktovie akí budeme my v jeho veku.:confused:
Možno sa ešte vykokce.:---
misoft
18.11.13,17:37
lenže on asi ani nechápe,čo chce....
No ktovie akí budeme my v jeho veku.:confused:
Možno sa ešte vykokce.:---
Ťažko - od skládky železného šrotu v Podbrezovej sa šíri elektromagnetické žiarenie z tých elektromagnetov a pôsobí to na neho.........
http://www.asb.sk/UserFiles/Image/biznis/regiony/brezno-horehronie-prijima-vyzvy-6927/podbrezova2.jpg
Indeed
19.11.13,16:50
veˇmi dobre,že nie je možnosť uzatvarat témy !

Za toto Richarda VELEBÍM !
Indeed
19.11.13,16:51
....niekedy by sa to fakt hodilo...
doplňujem:
1.áno,zneužívalo sa na boje medzi skupinkami,ale nie je problém tému otvoriť moderátorom


Bol to veľký problém, pretože niekedy /a dosť často/ bol aj moderator sučasťou takej skupinky