anton_sklar
19.11.13,12:26
Kde zistim zoznam exekutorov u ktorych sa mam hlasit ? ... z posty mi prisiel "zlty papier" o vyzdvihnuti listu. Nestihol som vyzdvihnut list a odosielatel bol uvedeny len Judr. XY. Cakam na druhu vyzvu ale neprichadza. Ako sa viem dopatrat o k exekutorovi ktoreho mam kontaktovat ?
Tweety
19.11.13,11:34
JankaO
19.11.13,11:52
arizona
19.11.13,13:14
Ak vies kto ta riesi cez exekutora, tak sa ho spytaj komu tvoj pripad pridelili,oni budu vediet
misoft
19.11.13,17:42
informacie o exekutoroch
Kde zistim zoznam exekutorov u ktorych sa mam hlasit ? ... z posty mi prisiel "zlty papier" o vyzdvihnuti listu. Nestihol som vyzdvihnut list a odosielatel bol uvedeny len Judr. XY. Cakam na druhu vyzvu ale neprichadza. Ako sa viem dopatrat o k exekutorovi ktoreho mam kontaktovat ?

Poviem to takto - prišiel ti list, ktorý si nevyzdvihol a ty chceš hneď volať a hľadať Judr.XY. A vieš ty vôbec, čo v tom liste je?
Ak ho nevyzdvihneš a neotvoríš, tak sa nedozvieš. A býva zvykom, že v liste je aj meno exekútora. A ak nevyzdvihneš a budeš čakať, stane sa to, že zmeškáš napr. dobu na odvolanie a odrazu budeš mať zablokovaný účet, na dome/byte záložné právo, alebo niečo iné. Potom už nemusíš preberať žiadne listy - len budeš cálovať!