Veronie
19.11.13,16:41
Zdravím, rada by som sa spýtala, či máte niekto skúsenosti s dopravou vo Viedni počas vianoc, povedzme mesiac december. Ako zhruba maximálne meškajú električky a aký čas si treba nechať pre istotu rezervu, keď za normálnych okolností trvá cesta električkou 20 minút? Ďakujem .:))
Excise Duty
19.11.13,18:19
Vo Viedni funguje doprava ako hodinky, to by sa muselo neviem čo stať, aby tam nejaký dopravný prostriedok meškal.
miriaml
19.11.13,18:31
súhlasím :)) nestalo sa mi, že by nešlo metro načas, či by tam meškal autobus, električka. To iba ak v Bratislave a na Slovensku.
Veronie
19.11.13,19:18
Vdaka za odpoved :) Ide mi o to, ze metro vlastne nema ako meskat, ale predsa len elektricky su obmedzovane cestnou premavkou a cez Vianoce tam mozu byt obrovske mestske zapchy... tak preto sa pytam...
Veronie
19.11.13,19:19
dakujem :)
Excise Duty
19.11.13,19:53
Zrejme Viedeň nepoznáš, električky jazdia vo vlastnom pruhu a nemá im čo a kto v jazde prekážať. Wiener Linien to zvládajú bez problémov v ktoromkoľvek ročnom období.
Veronie
22.11.13,18:40
Nepoznám dobre Viedeň, preto sa pýtam, logické, nie? :D Ale viem, že keď som bola vo Viedni asi pred rokom, tak tuším sa dráha električky križovala s cestou...