jalenka
22.03.06,08:08
Prosím, koľkokrát sa dáva s daňovým priznaním právnických osôb súvaha a výkaz ziskov strát?
Ďakujem.
:confused::confused::confused:
evina
22.03.06,07:09
Prosím, koľkokrát sa dáva s daňovým priznaním právnických osôb súvaha a výkaz ziskov strát?
Ďakujem.
:confused::confused::confused:

1 x. .
jalenka
22.03.06,07:11
Ďakujem, ďakujem.
Fany
22.03.06,07:30
1 x na DÚ a potom po schválení 1x aj s prílohou na Obchodný register do zbierky listín (do 30 dní od schválenia)
Tweety
22.03.06,07:32
Prosím, koľkokrát sa dáva s daňovým priznaním právnických osôb súvaha a výkaz ziskov strát?
Ďakujem.
:confused::confused::confused:
Súhlasím s tým, že 1x stačí. Iba dodám, že povinnosťou sú aj Poznámky.Ak firma nemá povinný audit, tak to je vsjo.
jalenka
22.03.06,08:11
Tweety ešte raz: nemáme povinnosť auditu
teda:
na daňový: 1x daňové, 1x súvaha, 1x výkaz
na obchodný register: 1x súvaha, 1x výkaz, 1x poznámky
Prosím, prosím.
Tweety
22.03.06,08:13
Tweety ešte raz: nemáme povinnosť auditu
teda:
na daňový: 1x daňové, 1x súvaha, 1x výkaz Doplním 1krát Poznámky
na obchodný register: 1x súvaha, 1x výkaz, 1x poznámky
Prosím, prosím. Doplnila som tam poznámky aj na DÚ.
JDM
27.03.06,20:53
o zasielani dokladov pre Obch.register som nevedela, nemáte niekto informácie, čo sa stane, ak sa tam neposlali?
---prosila by som niekoho, či nemáte niekde na stiahnutie zápis s VZ, alebo aspoň v bodoch, ako prebieha schvaľovanie na VZ----ďakujem
Jana2004
27.03.06,21:39
o zasielani dokladov pre Obch.register som nevedela, nemáte niekto informácie, čo sa stane, ak sa tam neposlali?
---prosila by som niekoho, či nemáte niekde na stiahnutie zápis s VZ, alebo aspoň v bodoch, ako prebieha schvaľovanie na VZ----ďakujem

Ak nepodáš 2 roky po sebe, je to dôvod na zrušenie firmy, ale ešte som nepočula, že by sa už stalo.
mudroš
28.03.06,18:30
Nevie o tom, že by už zrušili firmu. Pravdepodobne OR najskôr vyzve na splnenie povinnosti uložiť listiny do zbierky listín,

Ale pokuty už dávajú !!!
fizzy
29.10.07,10:17
prosim vas,
odomna chu kolegovia vysledovku, davam im vykaz ziskov a strat. Tvrdia ze toto nieje vysledovka. Prosim Vas, taka zakladna otazka, co je vysledovka? Je to predsa ukazovatel hospodarskeho vysledku - zisk, strata. Kde su zobrazene rezie, trzby atd. cize vykaz ziskov a strat, nie? alebo sa uplne mylim? lebo soft mi ani nejaku inu moznost na vysledovku neche ponuknut. :( :confused:
Tweety
29.10.07,10:22
Výsledovka- výkaz ziskov a strát.
Johanka
29.10.07,10:26
prosim vas,
odomna chu kolegovia vysledovku, davam im vykaz ziskov a strat. Tvrdia ze toto nieje vysledovka. Prosim Vas, taka zakladna otazka, co je vysledovka? Je to predsa ukazovatel hospodarskeho vysledku - zisk, strata. Kde su zobrazene rezie, trzby atd. cize vykaz ziskov a strat, nie? alebo sa uplne mylim? lebo soft mi ani nejaku inu moznost na vysledovku neche ponuknut. :( :confused:
http://www.drsr.sk/drsr/slovak/uvitanie/aktuality/vykazy_index.html

Výsledovka je mierne zastaralý pojem ... kolegovia nech zmenia slovník :).
fizzy
29.10.07,10:41
dakujem za rychlu odpoved lebo som bol uz trocha na pochybach. Ked niekto povie vysledovku, tak hadzem vykaz ZaS...automaticky, len teraz ma troska zarazili. dakujem vam.
Este chcu s analitikou tak sa idem potrapit, co mi z toho vynde :(