JanaKoval
20.11.13,10:59
Dobrý deň,
riešim problém s prevádzkou kaviarne, ktorá nám v objekte začala organizovať diskotéky, či koncerty, ktorými rušia nočný kľud a máme pravidelne sťažnosti ostatných nájomcov budovy, ktorá je polyfunkčnou a v objekte sú aj ubytovacie jednotky. Som bezradná a hľadám spôsob, ako mám postupovať, aby rešpektovali naše podmienky. Mám súčasne podozrenie, že na dané akcie nemajú vybavené všetky potrebné povolenia.

Ďakujem za každú dobrú radu, s pozdravom Jana
kopretinka
20.11.13,15:00
"Aké povolenie musí mať prevádzkovateľ kaviarne na organizovanie diskoték do neskorých večerných resp. skorých ranných hodín

Dobrý deň,
riešim problém s prevádzkou kaviarne, ktorá nám v objekte-to je váš objekt? vy im prenajímate priestor pre kaviareň? začala organizovať diskotéky, či koncerty, ktorými rušia nočný kľud a máme pravidelne sťažnosti ostatných nájomcov budovy, ktorá je polyfunkčnou a v objekte sú aj ubytovacie jednotky. Som bezradná a hľadám spôsob, ako mám postupovať, aby rešpektovali naše podmienky. Mám súčasne podozrenie, že na dané akcie nemajú vybavené všetky potrebné povolenia."



zavolajte policajtov z dôvodu rušenia nočného kľudu,oni si už zistia,či to majú povolené.