Marecko1112
20.11.13,13:17
Vstupna chodba 1,2 x 5. Na zaciatku ju potrebujem zdvihnut o 1,5 cm pricom v strede az o 3cm a na konci opat 1,5cm. Na vrch pojde este plavajuca podlaha...Cim je to najlepsie vyrovnat, zdvihnut? Lebo som pozeral aj ine debaty ale vsetci len o velkostiach 8cm a plus...Dakujem...
jslancik
20.11.13,13:11
dobré skúsenosti mám s LIAPORom. Dá sa zarovnať presne ako treba. Pri pokládke podlahy treba postupovať správnym smerom (stáť na už položenej podlahe - ísť dopredu, nie cúvať pri pokladaní), to je asi jediná vec, na ktorú si dať pozor. Ale to je samozrejmosť.

Alebo klasika - nivelit rozliať. Či nejaký problém?

Samozrejme, na koncoch - ak budú vyššie ako ostatné miestnosti (1,5cm ako píšeš) - spravíš "omietniky" - aby ti neušiel nivelit či liapor.
Marecko1112
22.11.13,05:31
Vdaka za odpoved. Rozmyslal som nad Liaporom, ale ked tam dam liapor, musim na neho polozit RigiDur alebo GkGv dosky a to ma zdvihne uz viac, ako potrebujem, pretoze musia ist v dvoch vrstvach...takze neviem, no...
jslancik
22.11.13,06:11
Vdaka za odpoved. Rozmyslal som nad Liaporom, ale ked tam dam liapor, musim na neho polozit RigiDur alebo GkGv dosky a to ma zdvihne uz viac, ako potrebujem, pretoze musia ist v dvoch vrstvach...takze neviem, no...

nemusíš na to položiť nič, iba normálnu fóliu pod plávačku a plávačku. Toť vsio. Overené, funguje dlhodobo.
Marecko1112
22.11.13,07:53
ahaa, ok, diky moc, nevedel som :confused: