Richard
20.11.13,15:15
Spravili sme malé úpravy farieb pozadia, plus pridali novú tapetu.

Máme teda
1. základnú farbu
2. tamvšiu pre slabšie oči (hnedé pozadie)
3. peknú tapetu pre používateľov ktorí uprednostnia umeleckejšie prevedenie

Prepínač je v pätičke stránky, viď priložený obrázok:

131564

131566
kopretinka
20.11.13,14:16
ako klikám,tak klikám,žiadna zmena.....
Richard
20.11.13,14:18
Postláčaj pár krát Ctrl+F5, malo by sa ti to časom prejaviť. Prehliadač sa ti silno prispôsobil, už pozná že nemáš rada zmeny :) :) :)
jslancik
20.11.13,14:24
fungovať to funguje, ale tie zmeny nie sú moc výrazné. Tiež som si skoro nič nevšimol :)
kopretinka
20.11.13,14:25
prvý štvorček-svetlo modré pozadie,také ako aj bolo.druhý štvorček-svetlo sivomodré,tretí štvorček-farba rovnaká ako v prvom prípade,len je dajaká fľakatá,rozpadnutá,nesúvislá.tak neviem,čo je na tom dobré.žiadnu umeleckú tapetu nemám.
marjankaj
20.11.13,14:29
A niečo pre mňa by nebolo? Som ako windows - rozoznávam iba osem farieb:D
Richard
20.11.13,14:40
Prikladám farby, nie sú to extrémne odlišné pozadia, ale rozoznať sa to jednoznačne dá, teda aspoň ja na mojom monitore viem odlíšiť farbu ktorá je do modra, hneda a šedú.
kopretinka
20.11.13,14:43
no tak to mám aj ja,len tá akože hnedá je veľmi bledá,hnedou by som to nenazvala,všetky tri možnosti celkovo vychádzajú na rovnako,nevidím rozdiel...........a kde je tá umelecká tapeta?
Stefan2005
20.11.13,14:49
... skôr by som potešil zapnutiu radenia príspevkov od najnovších po najstaršie...
Richard
20.11.13,14:52
@Štefan už som písal myslím minulý týždeň že keď sa nájde 50 100 bodových užívateľov ktorí to potrebujú tak to spravím. Tuším žiadna reakcia. Asi to nie je také dôležité. + sme mimotémy
avalik
20.11.13,14:55
@Štefan už som písal myslím minulý týždeň že keď sa nájde 50 100 bodových užívateľov ktorí to potrebujú tak to spravím. Tuším žiadna reakcia. Asi to nie je také dôležité. + sme mimotémy

aka ziadna reakcia????

http://www.porada.sk/t228117-hlasovanie-za-opacne-radenie-prispevkov-od-najnovsich.html

a v komente mas link na toto hlasovanie http://www.porada.sk/t228047-cislovanie-na-hlavnej-stranke.html#post2437939
Richard
20.11.13,14:56
no tak to mám aj ja,len tá akože hnedá je veľmi bledá,hnedou by som to nenazvala,všetky tri možnosti celkovo vychádzajú na rovnako,nevidím rozdiel...........a kde je tá umelecká tapeta?

V tom prípade treba lepší monitor. Na slabých to nevidno dobre (ani na mojom notebooku). Ak by som tomu "farebne" pridal tak na nových monitoroch to bude krikľavé.
Richard
20.11.13,14:59
@avalik - moja chyba, nevšimol som si tú tému. No ale zatiaľ len 7/50 hlasov...
avalik
20.11.13,15:03
@avalik - moja chyba, nevšimol som si tú tému. No ale zatiaľ len 7/50 hlasov...

7 hlasov? ... Richard, vzhladom na to, ze my nemozeme vidiet kto ma kolko bodov (tato info nie je v novej porade dostupna), mam za to, ze hladas dovod ako nieco nerobit ... ale ok ... mozeme ich vyklikat tak, aby mali 100 bodov ;)
misoft
20.11.13,15:08
@avalik - moja chyba, nevšimol som si tú tému. No ale zatiaľ len 7/50 hlasov...
Richard - buď taký láskavý a skontroluj si, kto všetko podpísal požiadavku na možnosť zmeny poradia. Tvoje tvrdenie 7/50 sa mi akosi nezdá - je ich tam omnoho viacej (a niektorí majú hóóóóódne cez 100 bodov - blížia sa k tisíckam bodov, alebo ich už prekračujú). Skôr by som konštatoval že chýba 7, nie že je ich LEN 7.

Alebo chceš tvrdiť, že člen Porady, ktorý je tu už pár rokov a prispieva, nemá tých 100 bodov? :eek::confused:
Richard
20.11.13,15:20
uuups :)

ja som sa pozrel len na to koľko má téma hlasov :) hlasovanie v ankete sa mi nezobrazuje keďže som nehlasoval...

beriem späť...

ok už je to oficiálne uznaná požiadavka :) http://www.porada.sk/t228117-hlasovanie-za-opacne-radenie-prispevkov-od-najnovsich.html#post2440983
Stefan2005
20.11.13,15:22
... tak sme znova za blbcov... nie hlasovať sa malo, ale že kliknúť na tému ???? aký je rozdiel medzi hlasovaním prejavenou vôľou a počtom hlasov za tému ?????


... a ja beriem späť.
arizona
20.11.13,16:34
Risko, srandicky ta beru??? :D:D:D
..tie prve dve sedive, no ale OK...decentne
/a vidim ich dobre, mam monitor extra vyberany na upravu fotiek/, takze zlym monitorom to nie je

Ale toto ma pobavilo .-)
"...3. peknú tapetu pre používateľov ktorí uprednostnia umeleckejšie prevedenie"
Ked som citala prispevok, som sa potesila,ze konecne nieco zivsie bude, ale vidim "treti odstin sedi"...:---:D

...posielam trosku farbiciek
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTypFHVXpVmPMj1SoVt6-iIq9H0ePI4cYfFsl0Q_qqvoruoAJLA


...A UZ MA JEDUJE TO PISANIE PRISPEVKOV NA PORADE !!! VED NEMOZEM NAPISAT JEDEN PRISPEVOK BEZ TOHO ABY SOM FURT NEROLOVALA DOHORA :mad::mee: ....http://www.porada.sk/t215945-pouzitie-tlacitka-enter-v-prispevku.html

(http://www.porada.sk/t215945-pouzitie-tlacitka-enter-v-prispevku.html)/viem, ze som mimotemy, sorry, odpoved neziadam /
avalik
20.11.13,17:08
hmm ... vyskusala som ... a ostavam pri povodnom pozadi ...

to akoze "hnede" mi taha oci

to "umeleckejsie prevedenie" mi pride ako keby som mala spinavy monitor (pre istotu som ho dvakrat utrela - nepomohlo :(
misoft
20.11.13,17:10
Ja pre istotu ani monitor neutieram :D:D:D
kopretinka
20.11.13,17:15
hmm ... vyskusala som ... a ostavam pri povodnom pozadi ...

to akoze "hnede" mi taha oci

to "umeleckejsie prevedenie" mi pride ako keby som mala spinavy monitor (pre istotu som ho dvakrat utrela - nepomohlo :(


tá tretia možnosť to je akože to umelecké?:eek::eek::eek:
avalik
20.11.13,17:26
tá tretia možnosť to je akože to umelecké?:eek::eek::eek:

tak je to hore v zadani prezentovane ;)
kopretinka
20.11.13,18:16
tá tretia možnosť to je akože to umelecké?:eek::eek::eek:

tak je to hore v zadani prezentovane ;)
no s pánom bohom.....:confused:
misoft
20.11.13,20:13
tá tretia možnosť to je akože to umelecké?:eek::eek::eek:

tak je to hore v zadani prezentovane ;)
no s pánom bohom.....:confused:
..ešte že tak..... lebo so súdruhom bohom by to akosi nešlo..... :D
Richard
20.11.13,20:29
Risko, srandicky ta beru??? :D:D:D
..tie prve dve sedive, no ale OK...decentne
/a vidim ich dobre, mam monitor extra vyberany na upravu fotiek/, takze zlym monitorom to nie je

Ale toto ma pobavilo .-)
"...3. peknú tapetu pre používateľov ktorí uprednostnia umeleckejšie prevedenie"
Ked som citala prispevok, som sa potesila,ze konecne nieco zivsie bude, ale vidim "treti odstin sedi"...:---:D

Nemáš dobrý monitor ak nevidíš rozdiel. Mám niekoľko monitorov. Nové monitory to vykresľujú farebnejšie (cca 100€ IPS panel). Sú to však jemné odtiene, ten prvý ide do šedej.
Tá "umelecká" tapeta je proste vzor namiesto plochej farby - síce šedý ale štrukturovaný. Netreba očakávať že to bude cirkusové prevedenie. Na minimalistický štýl Porady je to až až. Porada je hlavne o obsahu. Dizajnéri zameraní na použiteľnosť mi odporúčajú len obyčajnú šedú. Ja tu dávam aj niečo navyše :)

Tej prvej alternatíve môžem mierne pridať, ale fakt opatrne. Dosť nerád sa prispôsobujem starým monitorom a prehliadačom. O dva roky tie staré monitory nebudú mať cenu. Keď vidím kam smerujú monitory v tabletoch a teraz aj v notebookoch a desktopoch, no teším sa.
arizona
20.11.13,20:41
Risko, srandicky ta beru??? :D:D:D
..tie prve dve sedive, no ale OK...decentne
/a vidim ich dobre, mam monitor extra vyberany na upravu fotiek/, takze zlym monitorom to nie je

Ale toto ma pobavilo .-)
"...3. peknú tapetu pre používateľov ktorí uprednostnia umeleckejšie prevedenie"
Ked som citala prispevok, som sa potesila,ze konecne nieco zivsie bude, ale vidim "treti odstin sedi"...:---:D

Nemáš dobrý monitor ak nevidíš rozdiel. Mám niekoľko monitorov. Nové monitory to vykresľujú farebnejšie (cca 100€ IPS panel). Sú to však jemné odtiene, ten prvý ide do šedej.
Tá "umelecká" tapeta je proste vzor namiesto plochej farby - síce šedý ale štrukturovaný. Netreba očakávať že to bude cirkusové prevedenie. Na minimalistický štýl Porady je to až až. Porada je hlavne o obsahu. Dizajnéri zameraní na použiteľnosť mi odporúčajú len obyčajnú šedú. Ja tu dávam aj niečo navyše :)

Tej prvej alternatíve môžem mierne pridať, ale fakt opatrne. Dosť nerád sa prispôsobujem starým monitorom a prehliadačom. O dva roky tie staré monitory nebudú mať cenu. Keď vidím kam smerujú monitory v tabletoch a teraz aj v notebookoch a desktopoch, no teším sa.
Neber ma doslovne, samozrejme ze vidim rozdiel / modra, ruzovo hneda a posledna taka siva so vzorom/...to pomenovanie farieb "sedive" som napisala, ze to na ludi posobi sedivo...

Mne len prislo smiesne to "umeleckejsie prevedenie". Ja som sa rehotala sama na sebe.Ked som citala prispevok,tak som si pomyslela, ze hurrrraaa,idem si to hned prehodit,cakala som nieco veselejsie. A prerolujem cela natesena dolu a buuum! dalsia sediva...:---
luja5
21.11.13,08:13
Vyskúšala som.
Žabinka
21.11.13,08:19
neviem, či vidím dobre, ale keď kliknem na prvé dva štvorček, u mňa sa nič nezmení, ostáva rovnaká staroružová.. až pri treťom sa zmení na fľakatú ružovohnedú..