witch
21.11.13,08:23
Dobrý deň, čo mám robiť v takej situácii, keď mi zo služobnej cesty do Poľska šéf doniesol neúplný bloček z tankovania. Je tam iba, že platili VISA kartou (firemnou), čiže sa to objaví na výpise z účtu. Je tam adresa ČS, číslo VISA, dátum a suma a KOD PIN ZGODNY, čo mi fasa pomôže :rolleyes:.... Vraj mu vytlačili iba toto a dovidenia. Bloček si nečítal, takže si nevšimol, že nemá údaje. Pamätá si, že tankoval cca 40L a iné nekupoval. Môj šéf má taký taliansky vzťah k dokladom, čiže občas riešim takéto. Zaúčtujem všetko na príslušné účty, len dám nedaňový náklad?

Ako by ste riešili takéto vy, skúsenejší? Myslím, že získať od Poliaka kópiu bločku bude nemožné, nakoľko 600 km preň cestovať nebude...
mojto
21.11.13,07:55
Toto je doklad o platbe kartou, nie o nákupe, žiaľ, dá sa to zaúčtovať len ako "dovidenia"
witch
21.11.13,08:28
Keby to bolo čokolvek iné, nedám do účta, ale v knihe jázd sa mi auto nemôže presúvať z Poľska na vzduch... Banku by som dala ako pôžičku a cez pokladňu vratku, ale neviem čo s tým cesťákom a autom...
KEJKA
21.11.13,11:53
ved do KJ zaeviduje tie PHM podľa vyhlásenia šéfa..
Ja by som dala aj to tankovanie do nákladov - nech to prípadne potom rieši DU.
witch
22.11.13,10:11
keby som skombinovala vyhlásenie šéfa o tankovaní a náklady nechala nedaňové, zasa to nie je taká suma.