arizona
21.04.14,07:55
Dobre ranko vsetkym :-)
Peggynka
21.04.14,05:56
slak ma ide trafit. Clovek chce pozerat spravy a vsade Jezis Kristus. Co ma nekrestan kukat?
A počas roku máš čo v TV sledovať?
no nie, ale aspon na mna nveriaceho nekuka z kazdeho programu pocas sprav nejaky prevelebny pan
On na teba kuká? Skôr ty na neho.
jaj, ved vies ako to myslim, Ty nezbednica jedna :D Ja chcem kukat spravy a miesto sprav na mna svoje pocity, domnienky, viery a myslienky naklada prevelebny pan, ci nejaka skupina veriacich.
Ja som asi pred 30 rokmi videla na ORF módnu prehliadku normálne na móle pre cirkevných hodnostárov. To bola teda podívaná.
Aj zvieratá v prírode majú svoje farebné vyjadrenie, aby dokázali zapôsobiť a ovládať.
Pápeža z tejto kategórie vynímam.
ved vsak v pohode, nech maju prehliadky, nech maju habity, nech sa farebne vyjadruju, nech si slavia svoje sviatky, vedu debaty, prezentuju svoje vnimanie cohokolvek a prihovaraju sa k veriacim, ale nie v sekularnej krajine vo verejno-pravnej TV.
podľa štatistiky je na Slovensku 70% percent veriacich tak čo ti vadí. kto chce pozerá kto nechce nemusí aj reklama ma štve a čo narobím aj propagácia násilia ako takého a to štatisticky je malé percento trpiacich úchylkou sadizmu a masochizmu a ostatní sa musíme prispôsobiť.
Zareagujem na tvoje číslo zo štatistiky; cirkevné matriky nedostávajú hlásenie o mŕtvych (pokiaľ viem) a mnohí krstení,ktorí sú v ich štatistikách,už nežijú (nemali cirkevný pohreb).Druhá vec je sčítanie ľudu a tretia je skutočnosť,ktorá by nastala po zavedení cirkevnej dane - tá by pravdepodobne ukázala,koľko ľudí sa k tejto cirkvi hlási.Môj názor.
pavol54
21.04.14,05:57
slak ma ide trafit. Clovek chce pozerat spravy a vsade Jezis Kristus. Co ma nekrestan kukat?
Nič v zlom,ale uvedomuješ si,že od narodenia Ježiša Krista sa počíta letopočet?
Zrejme niečo znamenal?Čo Ty na to?
Tiež nič zlom,ale Ježiš sa narodil 1.januára?
o päť dní skôr (+ -), možno ani tie roky celkom nesedia ale presná evidencia na matrikách sa zaviedla neskôr, tak isto sa spätne (asi o tristo rokov) zaviedol nový letopočet
taiko
21.04.14,06:08
tai, prekvapil si ma. Sviatky sú pár dní do roka, snáď by si mohol súvisiacu tématiku pozrieť trebárs so zdvihnutým obočím, alebo odskočením do chladničky. ;)

Ten obsah "správ" čo pozeráš každý deň ti neprekáža? Mne veľmi a roky to nepozerám a tu som, aj o tom je život, ako hovorí korela.
kukuc, nevadi, niekedy aj sam seba prekvapim. :) Ved ja nevravim, ze som rozbil televizor, alebo ze idem nejaky chram podpalit. :D Len som sa nad tym pozastavil, lebo mi to zavadilo z principu. Bez ohladu na to co je v spravach v ine dni.
taiko
21.04.14,06:09
Nenutte nevercov, aby verili a veriacich, aby premyslali. A odpoved na posledne prispevky, aj dejiny sa daju vylozit podla tohok komu, ako pasuje.
Nenútim nevercov aby verili,možno im chcem len trošku aspoň pootvoriť oči.Neradím sa k najlepším kresťanom.
Pýtam sa -robím týmto niečo zlé?
Nie každý veriaci cíti potrebu byť organizovaný v cirkvi.Viera je intímna záležitosť a vstupovať týmto do života ľudí je prinajmenšom nevhodné.Sme tu všetci (predpokladám) svojprávni a máme svoj rozum - oči si otvárame sami.Mňa osobne fascinujú ľudia,ktorým je všetko jasné,mám už svoje roky a ešte som sa nedopátrala k pravde...
tak nejak
pavol54
21.04.14,06:11
Nič v zlom,ale uvedomuješ si,že od narodenia Ježiša Krista sa počíta letopočet?
Zrejme niečo znamenal?Čo Ty na to?
Tiež nič v zlom ...

Biblia spomína niečo o tom , že Ježiš bol slobodný ...
No nezvratný dôkaz - objav posledných dní tvrdí niečo iné .

Čo Ty na to ???
bulvár nie nezvratným dôkazom ak myslíš ten útržok pergamenu citujem zapísaný : ...moja žena...., vieš ako ja hovorím mojim zamestnankyniam aby som ich odlíšil od brigádničiek "moje ženy" ani na sobášnom liste ich nemám ani jedno lože s nimi nezdieľam. A potom keď sa cirkev stala súčasťou mocenského boja o ovládnutie ľudstva teda aj majetku(borgiovci) tak sa katolíckej cirkvi nehodilo aby bol Ježiš Kristus ženatý, lebo v iných cirkvách sa ich profesionáli ženiť a vydávať môžu
buchač
21.04.14,06:13
jaj, ved vies ako to myslim, Ty nezbednica jedna :D Ja chcem kukat spravy a miesto sprav na mna svoje pocity, domnienky, viery a myslienky naklada prevelebny pan, ci nejaka skupina veriacich.
Ty si aku dominantnu temu v televiznych spravach ocakaval v tychto dnoch, ked svet slavi krestansky sviatok? :eek:
Televízne správy ???
Dlabať na dominantné témy ...
Dominanciu má hlavne reklama , o ňu ide a nie o tie témy ...
Témy ???
No ak témou hlavných televíznych správ je / sú
- dopravné nehody a následné vyplakávanie blízkych do kamery ???
Že aký dobrý človek bol ten nebožtík , bla bla bla ....Akurát bol strašný debil , lebo si ožratý sadol za volant a spolu s ním bola celá partia ...
- cigánske problémy ...čítaj VPP ...zametanie " ulíc " v osade , bordel a výsmech zasrancov do kamery , keď starkého dokopali na traumačku a podobne ???
- že koľko napadlo snehu a ako sa lyžuje v dolinách a na nezjazdných skaliskách ??? Samí čech a poliak padne pod lavínu ...
- že šport odmoderujú hééérečky ( čítaj kurvy - sorry za pravdivý výraz ) ....???
- že v počasí sa objaví dilko s prehodzovačkou ??? Moje kotníky lepšie predpovedajú počasie ako grafologické tabuľky ...

Ani nevravím , že poniektoré " témy " sú rozkúskované na na pár dní a furt s k nim akože aktuálne vracajú ...až sa jednému z tohochce vracať ....

Hm ,,,šak ešte dobre , že sú tie Vianoce , Veľká Noc ...inak je to v podstate uhorková sezóna ...

Amen , Alah akbar , Šalom , Salam aleikum ....
Peggynka
21.04.14,06:17
slak ma ide trafit. Clovek chce pozerat spravy a vsade Jezis Kristus. Co ma nekrestan kukat?
Nič v zlom,ale uvedomuješ si,že od narodenia Ježiša Krista sa počíta letopočet?
Zrejme niečo znamenal?Čo Ty na to?
Tiež nič zlom,ale Ježiš sa narodil 1.januára?
o päť dní skôr (+ -), možno ani tie roky celkom nesedia ale presná evidencia na matrikách sa zaviedla neskôr, tak isto sa spätne (asi o tristo rokov) zaviedol nový letopočet
Cirkvám trvalo stovky rokov,kým zladili začiatok administratívneho nového roka s cirkevným.
lujza.j
21.04.14,06:18
slak ma ide trafit. Clovek chce pozerat spravy a vsade Jezis Kristus. Co ma nekrestan kukat?
A počas roku máš čo v TV sledovať?
no nie, ale aspon na mna nveriaceho nekuka z kazdeho programu pocas sprav nejaky prevelebny pan
On na teba kuká? Skôr ty na neho.
jaj, ved vies ako to myslim, Ty nezbednica jedna :D Ja chcem kukat spravy a miesto sprav na mna svoje pocity, domnienky, viery a myslienky naklada prevelebny pan, ci nejaka skupina veriacich.
Ja som asi pred 30 rokmi videla na ORF módnu prehliadku normálne na móle pre cirkevných hodnostárov. To bola teda podívaná.
Aj zvieratá v prírode majú svoje farebné vyjadrenie, aby dokázali zapôsobiť a ovládať.
Pápeža z tejto kategórie vynímam.
ved vsak v pohode, nech maju prehliadky, nech maju habity, nech sa farebne vyjadruju, nech si slavia svoje sviatky, vedu debaty, prezentuju svoje vnimanie cohokolvek a prihovaraju sa k veriacim, ale nie v sekularnej krajine vo verejno-pravnej TV.
podľa štatistiky je na Slovensku 70% percent veriacich tak čo ti vadí. kto chce pozerá kto nechce nemusí aj reklama ma štve a čo narobím aj propagácia násilia ako takého a to štatisticky je malé percento trpiacich úchylkou sadizmu a masochizmu a ostatní sa musíme prispôsobiť.
Zareagujem na tvoje číslo zo štatistiky; cirkevné matriky nedostávajú hlásenie o mŕtvych (pokiaľ viem) a mnohí krstení,ktorí sú v ich štatistikách,už nežijú (nemali cirkevný pohreb).Druhá vec je sčítanie ľudu a tretia je skutočnosť,ktorá by nastala po zavedení cirkevnej dane - tá by pravdepodobne ukázala,koľko ľudí sa k tejto cirkvi hlási.Môj názor.

mám kolegu...veriáci je až-až /ja som neznaboh /.....ked som mu povedala, že v DE sa platí cirkevná daň bol z toho "eek:..."že ako tó veď to je určite dobrovolné"...takže asi tak..

..tam pri prihlásení na pobyt sa uvádza v kolonke k akej cirkvi sa hlási....ak k žiadnej daň sa neplatí ak áno...z výplaty automaticky ide určité %-to......
takže asi kolko by bolo veriacich potom u nás...:cool:
buchač
21.04.14,06:19
tretia je skutočnosť,ktorá by nastala po zavedení cirkevnej dane - tá by pravdepodobne ukázala,koľko ľudí sa k tejto cirkvi hlási.Môj názor.

PRESNE !!!

Práve preto ( jeden z najdôležitejších bodov ) sa nepodpísala zmluva o odkluke cirkvi od štátu .

To by bol , kua , veľký odliv veriacich ....to tvrdím už dávno .
pavol54
21.04.14,06:24
Nenutte nevercov, aby verili a veriacich, aby premyslali. A odpoved na posledne prispevky, aj dejiny sa daju vylozit podla tohok komu, ako pasuje.
Nenútim nevercov aby verili,možno im chcem len trošku aspoň pootvoriť oči.Neradím sa k najlepším kresťanom.
Pýtam sa -robím týmto niečo zlé?
Nie každý veriaci cíti potrebu byť organizovaný v cirkvi.Viera je intímna záležitosť a vstupovať týmto do života ľudí je prinajmenšom nevhodné.Sme tu všetci (predpokladám) svojprávni a máme svoj rozum - oči si otvárame sami.Mňa osobne fascinujú ľudia,ktorým je všetko jasné,mám už svoje roky a ešte som sa nedopátrala k pravde...
Ak to niekto neuzná jeho chyba: Ale pripájam sa k tvrdeniu že všetci kategórie homo sapiens sú veriaci jedna skupina verí že Boh existuje a nemá na to dôkazy a snaží sa plniť kódexy ale ak sa mýli tak sa nič nedeje, iná skupina verí že neexistuje Boh ale nemá na to dôkazy ale ak sa mýli tak je to pre nich tragédia, a tretia skupina verí že tie prv menované skupiny si nevšimnú že buď v mene teizmu alebo ateizmu sa ich snaží ovládať a to je tiež pre nich tragédia ak si myslia že im to prejde pri individuálnych záverečných účtoch
pavol54
21.04.14,06:28
tretia je skutočnosť,ktorá by nastala po zavedení cirkevnej dane - tá by pravdepodobne ukázala,koľko ľudí sa k tejto cirkvi hlási.Môj názor.

PRESNE !!!

Práve preto ( jeden z najdôležitejších bodov ) sa nepodpísala zmluva o odkluke cirkvi od štátu .

To by bol , kua , veľký odliv veriacich ....to tvrdím už dávno .
Odluka sa nepodpísala výlučne kvôli dnešným majetkovým požiadavkám RKC (ktorá v minulosti prišla k veľkým majetkom cez dary, inkvizíciu, likvidáciou vyznávačov iných cirkví a prepadnutím ich majetku štátnemu zriadeniu a následne jeho darovaniu rkc)
pavol54
21.04.14,06:33
jaj, ved vies ako to myslim, Ty nezbednica jedna :D Ja chcem kukat spravy a miesto sprav na mna svoje pocity, domnienky, viery a myslienky naklada prevelebny pan, ci nejaka skupina veriacich.
Ty si aku dominantnu temu v televiznych spravach ocakaval v tychto dnoch, ked svet slavi krestansky sviatok? :eek:
Televízne správy ???
Dlabať na dominantné témy ...
Dominanciu má hlavne reklama , o ňu ide a nie o tie témy ...
Témy ???
No ak témou hlavných televíznych správ je / sú
- dopravné nehody a následné vyplakávanie blízkych do kamery ???
Že aký dobrý človek bol ten nebožtík , bla bla bla ....Akurát bol strašný debil , lebo si ožratý sadol za volant a spolu s ním bola celá partia ...
- cigánske problémy ...čítaj VPP ...zametanie " ulíc " v osade , bordel a výsmech zasrancov do kamery , keď starkého dokopali na traumačku a podobne ???
- že koľko napadlo snehu a ako sa lyžuje v dolinách a na nezjazdných skaliskách ??? Samí čech a poliak padne pod lavínu ...
- že šport odmoderujú hééérečky ( čítaj kurvy - sorry za pravdivý výraz ) ....???
- že v počasí sa objaví dilko s prehodzovačkou ??? Moje kotníky lepšie predpovedajú počasie ako grafologické tabuľky ...

Ani nevravím , že poniektoré " témy " sú rozkúskované na na pár dní a furt s k nim akože aktuálne vracajú ...až sa jednému z tohochce vracať ....

Hm ,,,šak ešte dobre , že sú tie Vianoce , Veľká Noc ...inak je to v podstate uhorková sezóna ...

Amen , Alah akbar , Šalom , Salam aleikum ....
s tými správami o počasí si to prehnal ak ani profíci z SHMÚ(STV, JOJ) sú ti nie dosť dobrí tak je to ozaj narcizmus
taiko
21.04.14,06:33
jaaaj pockajte, sa nam to tu ubera neziaducim smerom. Kazdy nech veri comu chce a ako chce. Ci je viera uprimna, ci falosna, to je kazdeho vec. Chapem aj frustraciu z toho, ze sa zo spolocnych penazi zivi armada svatych a posvatenych a ze to nie je spravodlive ako v DE, kde si vericai na chod svojej cirkvi prispievaju samostatne.
Ja som vsak primarne len o tom chcel, ze veci tykajuce sa viery (akejkolvek) su podla mna kazdeho intimnou zalezitostou, ako pisala Peggynka a ako take by podla mna nemali byt predmetom hlavnych sprav v TV. A to bez ohladu na to co ine v tych spravach je, ci nie je
lujza.j
21.04.14,06:39
v De sa platí aj daň solidarity na východné nemecko....myslím, že 11e....
Peggynka
21.04.14,06:41
tretia je skutočnosť,ktorá by nastala po zavedení cirkevnej dane - tá by pravdepodobne ukázala,koľko ľudí sa k tejto cirkvi hlási.Môj názor.

PRESNE !!!

Práve preto ( jeden z najdôležitejších bodov ) sa nepodpísala zmluva o odkluke cirkvi od štátu .

To by bol , kua , veľký odliv veriacich ....to tvrdím už dávno .
Odluka sa nepodpísala výlučne kvôli dnešným majetkovým požiadavkám RKC (ktorá v minulosti prišla k veľkým majetkom cez dary, inkvizíciu, likvidáciou vyznávačov iných cirkví a prepadnutím ich majetku štátnemu zriadeniu a následne jeho darovaniu rkc)
Si si istý?
buchač
21.04.14,06:42
s tými správami o počasí si to prehnal ak ani profíci z SHMÚ(STV, JOJ) sú ti nie dosť dobrí tak je to ozaj narcizmus

Málokedy preháňam ....;)

Čo sa týka počasia , tak predpoveď týchto dvoch staníc sa málokedy trafí do reálu v tej mojej oblasti ...či trvalého alebo prechodného pobytu ...
Počasie - predpoveď týcto dvoch staníc sa súsdreďuje na Blavu a okolie ...aj keď Jurčovič sa približuje viac ako Iľko ...
Iľkovi už ide skôr o ten narcizmus :D :D :D ...šak je celevriťa ....;)
taiko
21.04.14,06:44
v De sa platí aj daň solidarity na východné nemecko....myslím, že 11e....
nie nie, ja som platil, myslim 5.5 %. To je palba. A je poivinna pre vsetkych.
Treba ale povedat, ze to sa pocita z dane nie zo zakladu dane
lujza.j
21.04.14,06:45
Iľko je už starý trt:D
lujza.j
21.04.14,06:47
v De sa platí aj daň solidarity na východné nemecko....myslím, že 11e....
nie nie, ja som platil, myslim 5.5 %. To je palba. A je poivinna pre vsetkych.
ahá...tak asi skreslená info, alebo moja pamäť:D .... viem, že je povinná....
taiko
21.04.14,06:48
v De sa platí aj daň solidarity na východné nemecko....myslím, že 11e....
nie nie, ja som platil, myslim 5.5 %. To je palba. A je poivinna pre vsetkych.
ahá...tak asi skreslená info, alebo moja pamäť:D .... viem, že je povinná....
hej je, to asi budu na vecne veky platit chudaci :)
lujza.j
21.04.14,06:52
ved keby nie bude iná nová merkel-daň...
pavol54
21.04.14,07:01
s tými správami o počasí si to prehnal ak ani profíci z SHMÚ(STV, JOJ) sú ti nie dosť dobrí tak je to ozaj narcizmus

Málokedy preháňam ....;)

Čo sa týka počasia , tak predpoveď týchto dvoch staníc sa málokedy trafí do reálu v tej mojej oblasti ...či trvalého alebo prechodného pobytu ...
Počasie - predpoveď týcto dvoch staníc sa súsdreďuje na Blavu a okolie ...aj keď Jurčovič sa približuje viac ako Iľko ...
Iľkovi už ide skôr o ten narcizmus :D :D :D ...šak je celevriťa ....;)
lenže to hovoríš o dvoch rozdielnych TV Však viem že Iľko ak vystupuje je už len ako maskot zo sledovania predpovedí počasia žijem, takže ak konfrontujem 5, 45 sro 1, s predpoveďami STV a JOJ tak mi to spravidla vychádza, ale stalo že na jednej strane obce pršalo na druhej ani kvapka za to moderátor ani SHMU nemôže,
Peggynka
21.04.14,07:02
jaaaj pockajte, sa nam to tu ubera neziaducim smerom. Kazdy nech veri comu chce a ako chce. Ci je viera uprimna, ci falosna, to je kazdeho vec. Chapem aj frustraciu z toho, ze sa zo spolocnych penazi zivi armada svatych a posvatenych a ze to nie je spravodlive ako v DE, kde si vericai na chod svojej cirkvi prispievaju samostatne.
Ja som vsak primarne len o tom chcel, ze veci tykajuce sa viery (akejkolvek) su podla mna kazdeho intimnou zalezitostou, ako pisala Peggynka a ako take by podla mna nemali byt predmetom hlavnych sprav v TV. A to bez ohladu na to co ine v tych spravach je, ci nie je
Zaujímavé a spravodlivé by bolo,keby štát zrušil cirkevné sviatky podľa RKC a miesto toho by dal každému možnosť vybrať si podľa príslušnosti tých pár dní v čase,kedy jeho viera oslavuje.Každý rok je to iné,kedy tieto sviatky pripadajú na pracovné dni,tak by sa počet cirkevného voľna prideľoval podľa toho.Teraz to asi riešia výberom dovolenky a tak by to mali zo zákona.Myslím,že je tu dosť iných cirkví,aby štát bral ohľad aj na nich.
pavol54
21.04.14,07:05
tretia je skutočnosť,ktorá by nastala po zavedení cirkevnej dane - tá by pravdepodobne ukázala,koľko ľudí sa k tejto cirkvi hlási.Môj názor.

PRESNE !!!

Práve preto ( jeden z najdôležitejších bodov ) sa nepodpísala zmluva o odkluke cirkvi od štátu .

To by bol , kua , veľký odliv veriacich ....to tvrdím už dávno .
Odluka sa nepodpísala výlučne kvôli dnešným majetkovým požiadavkám RKC (ktorá v minulosti prišla k veľkým majetkom cez dary, inkvizíciu, likvidáciou vyznávačov iných cirkví a prepadnutím ich majetku štátnemu zriadeniu a následne jeho darovaniu rkc)
Si si istý?
nie som zamestnancom MK príslušného cirkevného odboru ale vraj...
buchač
21.04.14,07:50
Zaujímavé a spravodlivé by bolo,keby štát zrušil cirkevné sviatky podľa RKC a miesto toho by dal každému možnosť vybrať si podľa príslušnosti tých pár dní v čase,kedy jeho viera oslavuje.Každý rok je to iné,kedy tieto sviatky pripadajú na pracovné dni,tak by sa počet cirkevného voľna prideľoval podľa toho.Teraz to asi riešia výberom dovolenky a tak by to mali zo zákona.Myslím,že je tu dosť iných cirkví,aby štát bral ohľad aj na nich.

Ono je zaujímavé aj iné ...

Veriaci oslavujú svoj kresťanský sviatok ...a ani sa nemá nejak pracovať ...
Lenže ako to ide dokopy s kresťanskou láskou , ak títo idú z kostola do nákupných centier alebo reštaurácií a tam požadujú služby spojené s prácou iných ???

Kto neverí - nebude spasený ....
Ja síce nikoho nespasím , ale choďte sa po obede presvedčiť o mojich slovách ...
Peggynka
21.04.14,07:51
s tými správami o počasí si to prehnal ak ani profíci z SHMÚ(STV, JOJ) sú ti nie dosť dobrí tak je to ozaj narcizmus

Málokedy preháňam ....;)

Čo sa týka počasia , tak predpoveď týchto dvoch staníc sa málokedy trafí do reálu v tej mojej oblasti ...či trvalého alebo prechodného pobytu ...
Počasie - predpoveď týcto dvoch staníc sa súsdreďuje na Blavu a okolie ...aj keď Jurčovič sa približuje viac ako Iľko ...
Iľkovi už ide skôr o ten narcizmus :D :D :D ...šak je celevriťa ....;)
lenže to hovoríš o dvoch rozdielnych TV Však viem že Iľko ak vystupuje je už len ako maskot zo sledovania predpovedí počasia žijem, takže ak konfrontujem 5, 45 sro 1, s predpoveďami STV a JOJ tak mi to spravidla vychádza, ale stalo že na jednej strane obce pršalo na druhej ani kvapka za to moderátor ani SHMU nemôže,
Najlepší bol Ďuro Mokrý na Markíze;moja mama bola tak šokovaná z toho,že ani nevnímala,čo hovorí a nikdy nevedela,aké bude počasie.Hehe,som sa vždy pobavila...
Peggynka
21.04.14,07:53
Zaujímavé a spravodlivé by bolo,keby štát zrušil cirkevné sviatky podľa RKC a miesto toho by dal každému možnosť vybrať si podľa príslušnosti tých pár dní v čase,kedy jeho viera oslavuje.Každý rok je to iné,kedy tieto sviatky pripadajú na pracovné dni,tak by sa počet cirkevného voľna prideľoval podľa toho.Teraz to asi riešia výberom dovolenky a tak by to mali zo zákona.Myslím,že je tu dosť iných cirkví,aby štát bral ohľad aj na nich.

Ono je zaujímavé aj iné ...

Veriaci oslavujú svoj kresťanský sviatok ...a ani sa nemá nejak pracovať ...
Lenže ako to ide dokopy s kresťanskou láskou , ak títo idú z kostola do nákupných centier alebo reštaurácií a tam požadujú služby spojené s prácou iných ???

Kto neverí - nebude spasený ....
Ja síce nikoho nespasím , ale choďte sa po obede presvedčiť o mojich slovách ...
Poobede? V Poprade do Kauflandu rovno z kostola,celé rodiny.
arizona
21.04.14,08:15
mám kolegu...veriáci je až-až /ja som neznaboh /.....ked som mu povedala, že v DE sa platí cirkevná daň bol z toho "eek:..."že ako tó veď to je určite dobrovolné"...takže asi tak..

..tam pri prihlásení na pobyt sa uvádza v kolonke k akej cirkvi sa hlási....ak k žiadnej daň sa neplatí ak áno...z výplaty automaticky ide určité %-to......
takže asi kolko by bolo veriacich potom u nás...:cool:

V Rakusku sa tiez plati,pride sek na cca 270 Eur rocne. Je to povinne, dokonca musia platit aj studenti, ci pracujuci cudzinci, ktori maju v AT prechodny pobyt...
A kazdy si plati iba za tu svoju cirkev, takze je to spravodlive
lujza.j
21.04.14,08:21
mám kolegu...veriáci je až-až /ja som neznaboh /.....ked som mu povedala, že v DE sa platí cirkevná daň bol z toho "eek:..."že ako tó veď to je určite dobrovolné"...takže asi tak..

..tam pri prihlásení na pobyt sa uvádza v kolonke k akej cirkvi sa hlási....ak k žiadnej daň sa neplatí ak áno...z výplaty automaticky ide určité %-to......
takže asi kolko by bolo veriacich potom u nás...:cool:

V Rakusku sa tiez plati,pride sek na cca 270 Eur rocne. Je to povinne, dokonca musia platit aj studenti, ci pracujuci cudzinci, ktori maju v AT prechodny pobyt...
A kazdy si plati iba za tu svoju cirkev, takze je to spravodlive
...moj chlap v De...neplatí, tiež je neznaboh ...aj tam všetci....
willma
21.04.14,08:46
Veľkonočné zvyky zachované, hadica nachystaná a dievka mokrá až do poslednej nitky :D, už sa teší na budúcu oblievačku :D
pavol54
21.04.14,09:28
Zaujímavé a spravodlivé by bolo,keby štát zrušil cirkevné sviatky podľa RKC a miesto toho by dal každému možnosť vybrať si podľa príslušnosti tých pár dní v čase,kedy jeho viera oslavuje.Každý rok je to iné,kedy tieto sviatky pripadajú na pracovné dni,tak by sa počet cirkevného voľna prideľoval podľa toho.Teraz to asi riešia výberom dovolenky a tak by to mali zo zákona.Myslím,že je tu dosť iných cirkví,aby štát bral ohľad aj na nich.

Ono je zaujímavé aj iné ...

Veriaci oslavujú svoj kresťanský sviatok ...a ani sa nemá nejak pracovať ...
Lenže ako to ide dokopy s kresťanskou láskou , ak títo idú z kostola do nákupných centier alebo reštaurácií a tam požadujú služby spojené s prácou iných ???

Kto neverí - nebude spasený ....
Ja síce nikoho nespasím , ale choďte sa po obede presvedčiť o mojich slovách ...
Poobede? V Poprade do Kauflandu rovno z kostola,celé rodiny.
však prišiel raz ku mne jeden dôchodca v nedeľu poobede a medzi rečou sa pochválil že keď išiel z omše tak si hneď v coope spravil nákup a tak dostal odo mňa otázku prečo porušuje a núti iných porušovať desať Božích prikázaní (keby nikto z kresťanov v nedeľu nenakupoval pre koho by boli otvorené?) a predavačky by mohli deň sviatočný svätiť aj s rodinami. Odvtedy sa radšej ku mne nehlási.
erik555
21.04.14,09:28
Nie že by som nebola v obraze,ale toto ma vždy rozčúli a...cítim bezmocnosť:
http://svobodnenoviny.eu/sokujici-lzi-o-potravinach-rozhovor-s-clovekem-z-branze-ktery-odhaluje-jaky-hnus-jime/
Samozrejme, ze mas pravdu, ale na rade je legislativa. Ked sa u nejakeho predajcu zistia vazne nedostatky, tak ako to, ze nie je zavreta prevadzka a uz nikdy viac podnikanie v potravinarstve??? Stazovat si mozeme jedine na svojich politikov, ale aj politikov v Europskom parlamente. Tie vykravatovane dobre platene figurky radsej budu riesit stahovanie z netu, ako zradlo!!!
pavol54
21.04.14,09:46
Nie že by som nebola v obraze,ale toto ma vždy rozčúli a...cítim bezmocnosť:
http://svobodnenoviny.eu/sokujici-lzi-o-potravinach-rozhovor-s-clovekem-z-branze-ktery-odhaluje-jaky-hnus-jime/
ešte výcuc z článku : rakúski obchodníci sú menej nenažraní (máme tu aj iných obchodníkov ako zahraničných?) správne malo byť doma sú obchodníci menej nenažraní ako vo východnom bloku
zákazník kúpi to čo mu ponúkne obchodník(obchodník ponúka to čo chce )
dariusko
21.04.14,09:58
slak ma ide trafit. Clovek chce pozerat spravy a vsade Jezis Kristus. Co ma nekrestan kukat?
Nič v zlom,ale uvedomuješ si,že od narodenia Ježiša Krista sa počíta letopočet?
Zrejme niečo znamenal?Čo Ty na to?

To by najprv niekto musel hodnoverne vedieť :

- kedy sa narodil
- kde sa flákal cca od 4 do 30 rokov ??????????
dariusko
21.04.14,09:59
slak ma ide trafit. Clovek chce pozerat spravy a vsade Jezis Kristus. Co ma nekrestan kukat?
Nič v zlom,ale uvedomuješ si,že od narodenia Ježiša Krista sa počíta letopočet?
Zrejme niečo znamenal?Čo Ty na to?
Tiež nič zlom,ale Ježiš sa narodil 1.januára?

A dostal darček ako prvé dieta narodené v novom roku (aj letopočte :D )
Peggynka
21.04.14,10:01
Nie že by som nebola v obraze,ale toto ma vždy rozčúli a...cítim bezmocnosť:
http://svobodnenoviny.eu/sokujici-lzi-o-potravinach-rozhovor-s-clovekem-z-branze-ktery-odhaluje-jaky-hnus-jime/
ešte výcuc z článku : rakúski obchodníci sú menej nenažraní (máme tu aj iných obchodníkov ako zahraničných?) správne malo byť doma sú obchodníci menej nenažraní ako vo východnom bloku
zákazník kúpi to čo mu ponúkne obchodník(obchodník ponúka to čo chce )
Rozdiel v cenách môže byť spôsobený aj vysokými nákladmi (odvody a dane) na pracovníkov a v tom prípade nenažranosť ide na margo tohto štátu;len tak uvažujem...
dariusko
21.04.14,10:04
Nenutte nevercov, aby verili a veriacich, aby premyslali. A odpoved na posledne prispevky, aj dejiny sa daju vylozit podla tohok komu, ako pasuje.
Nenútim nevercov aby verili,možno im chcem len trošku aspoň pootvoriť oči.Neradím sa k najlepším kresťanom.
Pýtam sa -robím týmto niečo zlé?

NEOTVÁRAJ iným oči

Napríklad ja som na to alegorický !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Peggynka
21.04.14,10:06
Nie že by som nebola v obraze,ale toto ma vždy rozčúli a...cítim bezmocnosť:
http://svobodnenoviny.eu/sokujici-lzi-o-potravinach-rozhovor-s-clovekem-z-branze-ktery-odhaluje-jaky-hnus-jime/
Samozrejme, ze mas pravdu, ale na rade je legislativa. Ked sa u nejakeho predajcu zistia vazne nedostatky, tak ako to, ze nie je zavreta prevadzka a uz nikdy viac podnikanie v potravinarstve??? Stazovat si mozeme jedine na svojich politikov, ale aj politikov v Europskom parlamente. Tie vykravatovane dobre platene figurky radsej budu riesit stahovanie z netu, ako zradlo!!!
Ako môžu zavrieť prevádzku? Zostane im pár ľudí bez práce a oni ich budú musieť riešiť...Ty nevieš,čo to je "politické rozhodnutie" ? Šľak ma ide trafiť,keď počujem toto slovné spojenie,nie zdravý rozum ,právo a spravodlivosť tu rozhoduje,ale záujmy !!!!
buchač
21.04.14,10:14
Nie že by som nebola v obraze,ale toto ma vždy rozčúli a...cítim bezmocnosť:
http://svobodnenoviny.eu/sokujici-lzi-o-potravinach-rozhovor-s-clovekem-z-branze-ktery-odhaluje-jaky-hnus-jime/
Samozrejme, ze mas pravdu, ale na rade je legislativa. Ked sa u nejakeho predajcu zistia vazne nedostatky, tak ako to, ze nie je zavreta prevadzka a uz nikdy viac podnikanie v potravinarstve??? Stazovat si mozeme jedine na svojich politikov, ale aj politikov v Europskom parlamente. Tie vykravatovane dobre platene figurky radsej budu riesit stahovanie z netu, ako zradlo!!!
Ako môžu zavrieť prevádzku? Zostane im pár ľudí bez práce a oni ich budú musieť riešiť...Ty nevieš,čo to je "politické rozhodnutie" ? Šľak ma ide trafiť,keď počujem toto slovné spojenie,nie zdravý rozum ,právo a spravodlivosť tu rozhoduje,ale záujmy !!!!
Zavrieť prevádzku ?...TRT - niečo také nehrozí .
Urvú pokutu ??? ...no a čo ??? Dá sa do nákladov - žeby problém ???
Ľudia bez práce ??? Ani nie , k prepúšťaniu nemusí dôjsť ....to skôr manager hypermarketu zosobní pokutu príslušnému oddeleniu a fertig ...
Následne hento oddelenie nedostane ani odmeny ...

Pokračovanie príbehu je asi vo význame toho , že za úsporu na odmenách si vrcholový managment pôjde užiť teplúčka na Sejšelky ...
erik555
21.04.14,10:17
Nie že by som nebola v obraze,ale toto ma vždy rozčúli a...cítim bezmocnosť:
http://svobodnenoviny.eu/sokujici-lzi-o-potravinach-rozhovor-s-clovekem-z-branze-ktery-odhaluje-jaky-hnus-jime/
Samozrejme, ze mas pravdu, ale na rade je legislativa. Ked sa u nejakeho predajcu zistia vazne nedostatky, tak ako to, ze nie je zavreta prevadzka a uz nikdy viac podnikanie v potravinarstve??? Stazovat si mozeme jedine na svojich politikov, ale aj politikov v Europskom parlamente. Tie vykravatovane dobre platene figurky radsej budu riesit stahovanie z netu, ako zradlo!!!
Ako môžu zavrieť prevádzku? Zostane im pár ľudí bez práce a oni ich budú musieť riešiť...Ty nevieš,čo to je "politické rozhodnutie" ? Šľak ma ide trafiť,keď počujem toto slovné spojenie,nie zdravý rozum ,právo a spravodlivosť tu rozhoduje,ale záujmy !!!!
Ved viem ako to je (len som to nenapisal v tom prispevku). Ide o udrzanie zamestnanosti aj ked sa vyraba "hnoj". Preto som spomenul aj tu zasranu Europsku uniu...kua Kotlebovcov tam treba zvolit, aby im aspon podkurovali a zneprijemnovali rokovania!!!
Peggynka
21.04.14,10:19
Nie že by som nebola v obraze,ale toto ma vždy rozčúli a...cítim bezmocnosť:
http://svobodnenoviny.eu/sokujici-lzi-o-potravinach-rozhovor-s-clovekem-z-branze-ktery-odhaluje-jaky-hnus-jime/
Samozrejme, ze mas pravdu, ale na rade je legislativa. Ked sa u nejakeho predajcu zistia vazne nedostatky, tak ako to, ze nie je zavreta prevadzka a uz nikdy viac podnikanie v potravinarstve??? Stazovat si mozeme jedine na svojich politikov, ale aj politikov v Europskom parlamente. Tie vykravatovane dobre platene figurky radsej budu riesit stahovanie z netu, ako zradlo!!!
Ako môžu zavrieť prevádzku? Zostane im pár ľudí bez práce a oni ich budú musieť riešiť...Ty nevieš,čo to je "politické rozhodnutie" ? Šľak ma ide trafiť,keď počujem toto slovné spojenie,nie zdravý rozum ,právo a spravodlivosť tu rozhoduje,ale záujmy !!!!
Zavrieť prevádzku ?...TRT - niečo také nehrozí .
Urvú pokutu ??? ...no a čo ??? Dá sa do nákladov - žeby problém ???
Ľudia bez práce ??? Ani nie , k prepúšťaniu nemusí dôjsť ....to skôr manager hypermarketu zosobní pokutu príslušnému oddeleniu a fertig ...
Následne hento oddelenie nedostane ani odmeny ...

Pokračovanie príbehu je asi vo význame toho , že za úsporu na odmenách si vrcholový managment pôjde užiť teplúčka na Sejšelky ...
Normálne dostávajú v hypermaketoch odmeny?
peterkos2
21.04.14,10:32
slak ma ide trafit. Clovek chce pozerat spravy a vsade Jezis Kristus. Co ma nekrestan kukat?
Nič v zlom,ale uvedomuješ si,že od narodenia Ježiša Krista sa počíta letopočet?
Zrejme niečo znamenal?Čo Ty na to?
Tiež nič zlom,ale Ježiš sa narodil 1.januára?

A dostal darček ako prvé dieta narodené v novom roku (aj letopočte :D )
BINGO!!!
Dostal dar-ten najväčší
pavol54
21.04.14,11:10
Nie že by som nebola v obraze,ale toto ma vždy rozčúli a...cítim bezmocnosť:
http://svobodnenoviny.eu/sokujici-lzi-o-potravinach-rozhovor-s-clovekem-z-branze-ktery-odhaluje-jaky-hnus-jime/
Samozrejme, ze mas pravdu, ale na rade je legislativa. Ked sa u nejakeho predajcu zistia vazne nedostatky, tak ako to, ze nie je zavreta prevadzka a uz nikdy viac podnikanie v potravinarstve??? Stazovat si mozeme jedine na svojich politikov, ale aj politikov v Europskom parlamente. Tie vykravatovane dobre platene figurky radsej budu riesit stahovanie z netu, ako zradlo!!!
Ako môžu zavrieť prevádzku? Zostane im pár ľudí bez práce a oni ich budú musieť riešiť...Ty nevieš,čo to je "politické rozhodnutie" ? Šľak ma ide trafiť,keď počujem toto slovné spojenie,nie zdravý rozum ,právo a spravodlivosť tu rozhoduje,ale záujmy !!!!
Zavrieť prevádzku ?...TRT - niečo také nehrozí .
Urvú pokutu ??? ...no a čo ??? Dá sa do nákladov - žeby problém ???
Ľudia bez práce ??? Ani nie , k prepúšťaniu nemusí dôjsť ....to skôr manager hypermarketu zosobní pokutu príslušnému oddeleniu a fertig ...
Následne hento oddelenie nedostane ani odmeny ...

Pokračovanie príbehu je asi vo význame toho , že za úsporu na odmenách si vrcholový managment pôjde užiť teplúčka na Sejšelky ...
zo všetkým súhlasím okrem pokuty v nákladoch. do nákladov ide len zmluvná pokuta. Ale však keď drbnú maxi zisk a mini mzdu tak majú toľko rezerv na pokuty, o to menej dostane stredná vrstva
pavol54
21.04.14,11:20
Nie že by som nebola v obraze,ale toto ma vždy rozčúli a...cítim bezmocnosť:
http://svobodnenoviny.eu/sokujici-lzi-o-potravinach-rozhovor-s-clovekem-z-branze-ktery-odhaluje-jaky-hnus-jime/
ešte výcuc z článku : rakúski obchodníci sú menej nenažraní (máme tu aj iných obchodníkov ako zahraničných?) správne malo byť doma sú obchodníci menej nenažraní ako vo východnom bloku
zákazník kúpi to čo mu ponúkne obchodník(obchodník ponúka to čo chce )
Rozdiel v cenách môže byť spôsobený aj vysokými nákladmi (odvody a dane) na pracovníkov a v tom prípade nenažranosť ide na margo tohto štátu;len tak uvažujem...
skôr potrebou rýchlo vrátiť investíciu. lebo odvody neviem aké majú mzdy rakúšania ale odvody zo 400 u nás sú 128 € ale nepredpokladám že je mzda nižšia ako 530 vč odv, dph potraviny rak 10 brit 5 % tak sa ani nedivte že majú lacnejšie potraviny, inak keď boli 2 sadzby u nás mal som 3 kvartále vratku, jeden som mal povinnosť Nech žije Miloš a jeho banda
buchač
21.04.14,11:30
Normálne dostávajú v hypermaketoch odmeny?
Ako sa to vezme ...

Normálne ??? ...tí normálni ani veľmô nie ...
Tí druhí ??? ...nenormálne ich majú ...
misoft
21.04.14,13:28
s tými správami o počasí si to prehnal ak ani profíci z SHMÚ(STV, JOJ) sú ti nie dosť dobrí tak je to ozaj narcizmus
V podstate:
V TV HNOJ moderujú počasie takí, ktorí sa tým zaoberajú (Jarošová, Jurčovič), v NAKRÓZE však sú to len "rosničky" (Almasy, Vavričíková), ktoré čítajú to, čo im predložia - o počasí a vplyvoch nemajú ani šajnu! V STV majú tiež len rosničku a rosničiaka (i keď tvrdia, že tam dochádza meteorológ a spolupracuje s nimi - ale zo súkromnej spoločnosti)

Ale najpodstatnejšie je toto: SHMÚ s týmito médiami (JOJ, Markíza, STV) NESPOLUPRACUJE!

SHMÚ s televíziami nespolupracuje

Slovenský hydrometeorologický ústav pri výrobe relácie o počasí nespolupracuje so žiadnou televíziou na Slovensku. ,,Predpovede do televíznych relácií pripravujú iné subjekty. Pre územie Slovenska sú mnohokrát vydávané dve rôzne predpovede.

Jedna zo SHMÚ a druhá zo súkromnej dielne," povedal hovorca SHMÚ Ivan Garčár. K informáciám tejto štátnej organizácie sa verejnosť môže dostať na webových stránkach aj v Slovenskom rozhlase, Rádiu Lumen a Rádiu Košice, s ktorými SHMÚ zmluvne spolupracuje.
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/257153-televizie-zvadzaju-konkurencny-boj-o-pocasie/
pavol54
21.04.14,14:00
s tými správami o počasí si to prehnal ak ani profíci z SHMÚ(STV, JOJ) sú ti nie dosť dobrí tak je to ozaj narcizmus
V podstate:
V TV HNOJ moderujú počasie takí, ktorí sa tým zaoberajú (Jarošová, Jurčovič), v NAKRÓZE však sú to len "rosničky" (Almasy, Vavričíková), ktoré čítajú to, čo im predložia - o počasí a vplyvoch nemajú ani šajnu! V STV majú tiež len rosničku a rosničiaka (i keď tvrdia, že tam dochádza meteorológ a spolupracuje s nimi - ale zo súkromnej spoločnosti) ten odkaz máš starý, z januára

Ale najpodstatnejšie je toto: SHMÚ s týmito médiami (JOJ, Markíza, STV) NESPOLUPRACUJE!

SHMÚ s televíziami nespolupracuje

Slovenský hydrometeorologický ústav pri výrobe relácie o počasí nespolupracuje so žiadnou televíziou na Slovensku. ,,Predpovede do televíznych relácií pripravujú iné subjekty. Pre územie Slovenska sú mnohokrát vydávané dve rôzne predpovede.

Jedna zo SHMÚ a druhá zo súkromnej dielne," povedal hovorca SHMÚ Ivan Garčár. K informáciám tejto štátnej organizácie sa verejnosť môže dostať na webových stránkach aj v Slovenskom rozhlase, Rádiu Lumen a Rádiu Košice, s ktorými SHMÚ zmluvne spolupracuje.
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/257153-televizie-zvadzaju-konkurencny-boj-o-pocasie/
divné že na STV sú zamestnanci SHMU, Lexman Baránek a ďalší, treba zapnúť cca 20,12 a sú tam len že by to robili ako vedľajšiu pracovnú činnosť, ale nejaký čas frčala aj reklama že to budú prezentovať(asi od 1. marca)
misoft
21.04.14,14:05
divné že na STV sú zamestnanci SHMU, Lexman Baránek a ďalší, treba zapnúť cca 20,12 a sú tam len že by to robili ako vedľajšiu pracovnú činnosť, ale nejaký čas frčala aj reklama že to budú prezentovať(asi od 1. marca)
"Bokovka" - oficiálne ako predstavitelia SHMÚ nevystupujú v STV.
kopretinka
21.04.14,16:19
Normálne dostávajú v hypermaketoch odmeny?
ja som za tých vyše 11rokov nedostala.............to len tí vyšší.....určite nie nikto priamo z obchodu
buchač
21.04.14,16:33
Normálne dostávajú v hypermaketoch odmeny?
ja som za tých vyše 11rokov nedostala.............to len tí vyšší.....určite nie nikto priamo z obchodu
Manželka hej ....a aj jej podriadení ...
ALE
Stávalo sa to len občas , nebolo to pravidlom .

Ide o to , že plán tržieb je tak nastavený , že je doslova zázrakom tento splniť ...
Ak sa to aj tak podarí , tak výška plánu sa v podstate okamžite zvyšuje .
erik555
21.04.14,16:36
Normálne dostávajú v hypermaketoch odmeny?
ja som za tých vyše 11rokov nedostala.............to len tí vyšší.....určite nie nikto priamo z obchodu
To je o tom, ze sa dobre zaplatia iba veduci pracovnici, ktori maju za ulohu sekirovat a sikanovat beznych zamestnancov. Takto sa usetria naklady na mzdy a pritom su aj ulohy splnene. Kto vydrzi, ten vydrzi..,kto nie, ten odtial zmizne (ak je kam). Toto je ta zamestnanecka politika tejto krajiny.
buchač
21.04.14,16:46
Normálne dostávajú v hypermaketoch odmeny?
ja som za tých vyše 11rokov nedostala.............to len tí vyšší.....určite nie nikto priamo z obchodu
To je o tom, ze sa dobre zaplatia iba veduci pracovnici, ktori maju za ulohu sekirovat a sikanovat beznych zamestnancov. Takto sa usetria naklady na mzdy a pritom su aj ulohy splnene. Kto vydrzi, ten vydrzi..,kto nie, ten odtial zmizne (ak je kam). Toto je ta zamestnanecka politika tejto krajiny.



Poznáš finančnú politiku ( výšku mzdy ) vedúcich oddelení - managerov ???
Vieš , alebo nie ???
Ak nie , tak by som veľmi nezasahoval do debaty ...;)
Ja poznám a aj viem pozadie jedného hypermarketu z jednej siete .
Ozaj , len na margo ...
Rovnaká veľkosť plochy , tá istá funkcia - iné mesto = iný plat .
Alebo ešte lepšie :
Nižšia predajná plocha v Blave kontra tej vyššej v KE , tá istá funkcia = iný ( vyšší ) plat v BA oproti KE ...
erik555
21.04.14,16:51
Normálne dostávajú v hypermaketoch odmeny?
ja som za tých vyše 11rokov nedostala.............to len tí vyšší.....určite nie nikto priamo z obchodu
To je o tom, ze sa dobre zaplatia iba veduci pracovnici, ktori maju za ulohu sekirovat a sikanovat beznych zamestnancov. Takto sa usetria naklady na mzdy a pritom su aj ulohy splnene. Kto vydrzi, ten vydrzi..,kto nie, ten odtial zmizne (ak je kam). Toto je ta zamestnanecka politika tejto krajiny.



Poznáš finančnú politiku ( výšku mzdy ) vedúcich oddelení - managerov ???
Vieš , alebo nie ???
Ak nie , tak by som veľmi nezasahoval do debaty ...;)
Ja poznám a aj viem pozadie jedného hypermarketu z jednej siete .
Ozaj , len na margo ...
Rovnaká veľkosť plochy , tá istá funkcia - iné mesto = iný plat .
Alebo ešte lepšie :
Nižšia predajná plocha v Blave kontra tej vyššej v KE , tá istá funkcia = iný ( vyšší ) plat v BA oproti KE ...
mal som na mysli, ze "dobre" zaplatia oproti tim radovym zamestancom! Neviem ako to je v hypermarketoch, ale viem, ako to je vo vyrobnych sferach.
pavol54
21.04.14,17:00
Normálne dostávajú v hypermaketoch odmeny?
ja som za tých vyše 11rokov nedostala.............to len tí vyšší.....určite nie nikto priamo z obchodu
To je o tom, ze sa dobre zaplatia iba veduci pracovnici, ktori maju za ulohu sekirovat a sikanovat beznych zamestnancov. Takto sa usetria naklady na mzdy a pritom su aj ulohy splnene. Kto vydrzi, ten vydrzi..,kto nie, ten odtial zmizne (ak je kam). Toto je ta zamestnanecka politika tejto krajiny.



Poznáš finančnú politiku ( výšku mzdy ) vedúcich oddelení - managerov ???
Vieš , alebo nie ???
Ak nie , tak by som veľmi nezasahoval do debaty ...;)
Ja poznám a aj viem pozadie jedného hypermarketu z jednej siete .
Ozaj , len na margo ...
Rovnaká veľkosť plochy , tá istá funkcia - iné mesto = iný plat .
Alebo ešte lepšie :
Nižšia predajná plocha v Blave kontra tej vyššej v KE , tá istá funkcia = iný ( vyšší ) plat v BA oproti KE ...
minule tu bolo porovnanie tá istá sieť napr Brit a Sk vždy bola poloha určujúca k výške mzdy. Jeden známy robí v Ba v účtovníckej firme a pýtam že plat 1200 brutto že robíš riaditeľa? že nie radového účtovníka 100 km od Ba by sa uspokojili aj s 800
pavol54
21.04.14,17:05
Normálne dostávajú v hypermaketoch odmeny?
ja som za tých vyše 11rokov nedostala.............to len tí vyšší.....určite nie nikto priamo z obchodu
To je o tom, ze sa dobre zaplatia iba veduci pracovnici, ktori maju za ulohu sekirovat a sikanovat beznych zamestnancov. Takto sa usetria naklady na mzdy a pritom su aj ulohy splnene. Kto vydrzi, ten vydrzi..,kto nie, ten odtial zmizne (ak je kam). Toto je ta zamestnanecka politika tejto krajiny.
prečo ze sekírovať a šikanovať, nazvime vyžadovať plnenie uložených úloh podriadenými
erik555
21.04.14,17:06
Normálne dostávajú v hypermaketoch odmeny?
ja som za tých vyše 11rokov nedostala.............to len tí vyšší.....určite nie nikto priamo z obchodu
To je o tom, ze sa dobre zaplatia iba veduci pracovnici, ktori maju za ulohu sekirovat a sikanovat beznych zamestnancov. Takto sa usetria naklady na mzdy a pritom su aj ulohy splnene. Kto vydrzi, ten vydrzi..,kto nie, ten odtial zmizne (ak je kam). Toto je ta zamestnanecka politika tejto krajiny.
prečo ze sekírovať a šikanovať, nazvime vyžadovať plnenie uložených úloh podriadenými
Ano, to sa tak nazyva...ale casto je to o sekirovani a sikanovani, ked si aj prdnut mozes iba na povolenie!!! Nepisem len tak z brucha :)
pavol54
21.04.14,17:18
divné že na STV sú zamestnanci SHMU, Lexman Baránek a ďalší, treba zapnúť cca 20,12 a sú tam len že by to robili ako vedľajšiu pracovnú činnosť, ale nejaký čas frčala aj reklama že to budú prezentovať(asi od 1. marca)
"Bokovka" - oficiálne ako predstavitelia SHMÚ nevystupujú v STV.
Takže Duško žiadna bokovka práve som sa vrátil od televízora pán Baránek podával správu a na konci odkaz na shmú včetne fasaboku.
buchač
21.04.14,17:20
Ano, to sa tak nazyva...ale casto je to o sekirovani a sikanovani, ked si aj prdnut mozes iba na povolenie!!! Nepisem len tak z brucha :)

Lebo je to o ľuďoch ...
Vzťah nadriadeného a podriadeného je o slušnom vyžadovaní si plnení povinností ...
Ibaže poniektorí si veľmi rýchlo zvykli na to šéfovanie - čiže o svojej neomylnosti a hlavne potom o vyžadovaní plnenia povinnosti tým hrubým štýlom zastrašovania , vyhrážok a kriku ...

Dám z manželkinej praxe .
Šéf bol nejaký mudrlant z BRATISLAVY ( schválne zdôrazňujem ) , ktorý si myslel , že mu vysoká škola naliala komplet múdrô do hlavy ....trt vedel o praxi ...
Ramená ale robil veľké , vyžadoval úplné sprostosti aj nad rámec príkazov z centrály . Potom sa čudoval , že ak došiel niekto vyšší so zdravým rozumom a zdlabal ho na porade ...
Najhoršie na tom bolo ale to , že mudrlant prikázal a zamestnanci makali nočnú , tak následne sa to dávalo do poriadku ...
Ale docielil , čo chcel ...dostal sa na teplé miesto v centrále do BRATISLAVY ...ibaže mlyny melú pomaly a chujko dostal aj tak padáka ...nik za ním neplakal...
misoft
21.04.14,17:26
Takže Duško žiadna bokovka práve som sa vrátil od televízora pán Baránek podával správu a na konci odkaz na shmú včetne fasaboku.
Hmmmmmmmm.... žeby zmenili prístup???? Jedno hlásajú, druhé konajú? Ani ten oný sa v nich nevyzná...... Ale na druhej strane: akurát Hnoj a Stv aspoň odborníkov tam dosadia, Narkóza len číta čo im napíšu, alebo "vygúglia" :D:D:D
lujza.j
21.04.14,17:32
Buchi ja ich volám aktívny blbec...ktorý sa potrebuje šmajchlovať niekomu pri riti.....ludia sa chcú silno zapáčiť...jááj poznám aj u mňa vo "firme"....
pavol54
21.04.14,17:33
Normálne dostávajú v hypermaketoch odmeny?
ja som za tých vyše 11rokov nedostala.............to len tí vyšší.....určite nie nikto priamo z obchodu
To je o tom, ze sa dobre zaplatia iba veduci pracovnici, ktori maju za ulohu sekirovat a sikanovat beznych zamestnancov. Takto sa usetria naklady na mzdy a pritom su aj ulohy splnene. Kto vydrzi, ten vydrzi..,kto nie, ten odtial zmizne (ak je kam). Toto je ta zamestnanecka politika tejto krajiny.
prečo ze sekírovať a šikanovať, nazvime vyžadovať plnenie uložených úloh podriadenými
Ano, to sa tak nazyva...ale casto je to o sekirovani a sikanovani, ked si aj prdnut mozes iba na povolenie!!! Nepisem len tak z brucha :)
niekedy zamedzenie cochcárni(robím si čo chcem) sa zamestnancami nazýva buzerovaním a šikanovaním. zamestnankyňa nastúpila na pracovisko vlasy jej trčali spod ochrannej pokrývky dostala pokyn schovať si ich (Kolegyni sa posťažovala že ju furt buzerujem za pi--ny, ledva som to dopovedal vyšiel z prevádzky bola tam na kontrole veterina, no pochopiteľne pokuta 50€ ju neminula a ani následná 100€ čo dostala firma Stálo jej to za to toporenie sa príkazom? už to nebola buzerácia a šikana
pavol54
21.04.14,17:35
Buchi ja ich volám aktívny blbec...ktorý sa potrebuje šmajchlovať niekomu pri riti.....ludia sa chcú silno zapáčiť...jááj poznám aj u mňa vo "firme"....
Lui iniciatívny blbec je horší ako rota diverzantov.
pavol54
21.04.14,17:36
Takže Duško žiadna bokovka práve som sa vrátil od televízora pán Baránek podával správu a na konci odkaz na shmú včetne fasaboku.
Hmmmmmmmm.... žeby zmenili prístup???? Jedno hlásajú, druhé konajú? Ani ten oný sa v nich nevyzná...... Ale na druhej strane: akurát Hnoj a Stv aspoň odborníkov tam dosadia, Narkóza len číta čo im napíšu, alebo "vygúglia" :D:D:D
NIKDY NEPÍŠEM DO VETRA
misoft
21.04.14,17:41
Buchi ja ich volám aktívny blbec...ktorý sa potrebuje šmajchlovať niekomu pri riti.....ludia sa chcú silno zapáčiť...jááj poznám aj u mňa vo "firme"....
Lui iniciatívny blbec je horší ako rota diverzantov.
Iná varianta: Iniciatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ :D
korela
21.04.14,17:49
Manžel svojho času bol tiež závislý od počasia, zostalo mu to podnes, Jurčoviča musí počuť v rozhlase každý deň (myslím, že je to on), keď má SHMÚ Deň otvorených dverí, chodí na naň, min. rok vzal dcéru so sebou, cíti sa tam ako v siedmom nebi.
misoft
21.04.14,17:52
Ja v poslednej dobe Počasie používam ako "zvukovú kulisu" - mne je šum-a-fuk, ako je vonku - idem, či slnko svieti, či leje, či vločky-kalamitky padajú....
korela
21.04.14,17:53
Buchi ja ich volám aktívny blbec...ktorý sa potrebuje šmajchlovať niekomu pri riti.....ludia sa chcú silno zapáčiť...jááj poznám aj u mňa vo "firme"....
Áno, je to o povahe človeka, nie od jeho koreňov. Vyskytujú sa všade.
korela
21.04.14,17:55
Ja v poslednej dobe Počasie používam ako "zvukovú kulisu" - mne je šum-a-fuk, ako je vonku - idem, či slnko svieti, či leje, či vločky-kalamitky padajú....
Niekedy sa všetky práce môžu vykonávať iba za sucha, aby sa dodržal technologický postup.
Ja mám rešpekt pred výstrahami, vtedy osud nepokúšam, ak to ide.
korela
21.04.14,18:04
Premostím na alkohol. Ktorá vodka je min. 3x destilovaná? Alebo, ktorá je najlepšia? Okrem tej 7x fínskej.
misoft
21.04.14,18:08
Myslíš túto?

http://www.youtube.com/watch?v=JrktJGRr6fA
Tá je len 6x destilovaná. Siedma destilácia - pečeň :D:D:D
Ale táto: http://medialne.blog.etrend.sk/reklamy/sedemkrat-destilovana-a-sedemkrat-filtrovana-goral-vodka-master-2.html - tak tá je naša :D
korela
21.04.14,18:31
Túto reklamu poznám, myslela som , že je 7x destilovaná. Tak Goral ešte viac. Začala som hľadať, na etiketách to nebude uvedené, idem robiť medicínu, kde sa odporúča viac ako 3x.
Myslím, že zoberiem prvú, ktorú uvidím a ešte by mala byť ražná. Po dnešnom dni už nevládzem žiadne info, ale ďak.
http://potravinydomov.itesco.sk/sk-SK/Product/BrowseProducts?taxonomyId=Cat00000491
erik555
21.04.14,18:31
Normálne dostávajú v hypermaketoch odmeny?
ja som za tých vyše 11rokov nedostala.............to len tí vyšší.....určite nie nikto priamo z obchodu
To je o tom, ze sa dobre zaplatia iba veduci pracovnici, ktori maju za ulohu sekirovat a sikanovat beznych zamestnancov. Takto sa usetria naklady na mzdy a pritom su aj ulohy splnene. Kto vydrzi, ten vydrzi..,kto nie, ten odtial zmizne (ak je kam). Toto je ta zamestnanecka politika tejto krajiny.
prečo ze sekírovať a šikanovať, nazvime vyžadovať plnenie uložených úloh podriadenými
Ano, to sa tak nazyva...ale casto je to o sekirovani a sikanovani, ked si aj prdnut mozes iba na povolenie!!! Nepisem len tak z brucha :)
niekedy zamedzenie cochcárni(robím si čo chcem) sa zamestnancami nazýva buzerovaním a šikanovaním. zamestnankyňa nastúpila na pracovisko vlasy jej trčali spod ochrannej pokrývky dostala pokyn schovať si ich (Kolegyni sa posťažovala že ju furt buzerujem za pi--ny, ledva som to dopovedal vyšiel z prevádzky bola tam na kontrole veterina, no pochopiteľne pokuta 50€ ju neminula a ani následná 100€ čo dostala firma Stálo jej to za to toporenie sa príkazom? už to nebola buzerácia a šikana
Zas na taketo som nemyslel! Ako spravne oblecenie a veget! Myslel som na taku buzeraciu, ze ti daju ulohu, ktoru este ani nedokoncis a uz sa vali dalsia! Popritom si este nemal ani kedy zrat, srat a mocit a uz bolo po prestavke! Pretoze usporne opatrenia sa odzrkadlili iba na prepusteni radovych zamestnancov a v kancelariach mladi "manageri" vychechneny, ze ich bolo pocut na celu prevadzku. A clovek unaveny domov kazdy den a plat mizerny! To sa nozik otvaral, odistoval granat a podobne. Otazky na sefa, ze preco tak nizky plat v nemeckej firme, tak ze v tejto oblasti je taky bezny plat. Tak srat aj na takyto system...ludia poodchadzali a zrazu som o polroka pocul, ze z 8.000 Sk brutto sa uz zazrakom mohlo zdvihnut na 12.000 brutto. Niekto predsa musi priniest obetu, aby sa ti po nas mali lepsie!
pavol54
21.04.14,18:32
Práve som dopozeral druhý môj najpozeranejší film Popoluška, prvý najviac pozeraný Limonádový Joe ( v dobe mojej mladosti najmenej štyrikrát do roka )
erik555
21.04.14,18:33
Práve som dopozeral druhý môj najpozeranejší film Popoluška, prvý najviac pozeraný Limonádový Joe ( v dobe mojej mladosti najmenej štyrikrát do roka )
A to uz v digitalnej remastrovanej podobe :)
pavol54
21.04.14,18:35
Túto reklamu poznám, myslela som , že je 7x destilovaná. Tak Goral ešte viac. Začala som hľadať, na etiketách to nebude uvedené, idem robiť medicínu, kde sa odporúča viac ako 3x.
Myslím, že zoberiem prvú, ktorú uvidím a ešte by mala byť ražná. Po dnešnom dni už nevládzem žiadne info, ale ďak.
http://potravinydomov.itesco.sk/sk-SK/Product/BrowseProducts?taxonomyId=Cat00000491
čo takto hrniec v hrnci pod lavórom by nestačilo?
pavol54
21.04.14,18:39
Práve som dopozeral druhý môj najpozeranejší film Popoluška, prvý najviac pozeraný Limonádový Joe ( v dobe mojej mladosti najmenej štyrikrát do roka )
A to uz v digitalnej remastrovanej podobe :)
Tá Popoluška sa mi videla klasická, nemám tv na HD vysielač, Joe bol určite v klasickej veď v tej dobe som počul ako robili prvú digitálnu nahrávku v symfonického orchestra ako absolútnu novinku
erik555
21.04.14,18:46
Práve som dopozeral druhý môj najpozeranejší film Popoluška, prvý najviac pozeraný Limonádový Joe ( v dobe mojej mladosti najmenej štyrikrát do roka )
A to uz v digitalnej remastrovanej podobe :)
Tá Popoluška sa mi videla klasická, nemám tv na HD vysielač, Joe bol určite v klasickej veď v tej dobe som počul ako robili prvú digitálnu nahrávku v symfonického orchestra ako absolútnu novinku
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/media-it/270409-kvalitne-a-v-puvodnich-barvach-ct-dnes-uvede-popelku-v-hd/
Peggynka
21.04.14,19:06
Premostím na alkohol. Ktorá vodka je min. 3x destilovaná? Alebo, ktorá je najlepšia? Okrem tej 7x fínskej.
Stolichnaya,Koskenkorva,Putinoff,Amundsen,Fjodor.. .
pavol54
21.04.14,19:15
Túto reklamu poznám, myslela som , že je 7x destilovaná. Tak Goral ešte viac. Začala som hľadať, na etiketách to nebude uvedené, idem robiť medicínu, kde sa odporúča viac ako 3x.
Myslím, že zoberiem prvú, ktorú uvidím a ešte by mala byť ražná. Po dnešnom dni už nevládzem žiadne info, ale ďak.
http://potravinydomov.itesco.sk/sk-SK/Product/BrowseProducts?taxonomyId=Cat00000491
prečo má byť kvôli medicíne 3 x destilovaná? Etylalkohol má nejaký vyparovací bod pod ním ide metyl, a ak kúpiš 96% lekárnický lieh tak ten by mal byť dostatočne čistý len ho potom destilovanou vodou nariediť
Peggynka
22.04.14,04:19
To ma vytáča...Rozdiel v cene 178% !!!! Veď ani ten,čo to predáva za najnižšiu cenu,to nepredáva bez zisku.O čom to je? Tú najlacnejšiu vyrábajú na kolene v Číne? Viem,že sú predajcovia,ktorí využívajú kurzové rozdiely a dodávajú tu tovar,ktorý nie je určený na slovenský trh (neplatia do recyklačného fondu,manuály nie sú v slovenčine;čo v podstate nie sú vysoké náklady),tak čo potom tvorí ten rozdiel v cene? Načo máme živnostenské úrady a iné orgány dozoru,keď podmienky predaja nie sú v súlade so zákonmi a oni dostanú povolenie na takéto podnikanie?
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_vstavane-rury-na-pecenie_ELECTROLUX-EOB-5851-AOX_822012.html
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_volne-stojace-pracky-s-hornym-plnenim_ELECTROLUX-EWT-0862-TDW_856011.html
bettylou
22.04.14,06:59
slak ma ide trafit. Clovek chce pozerat spravy a vsade Jezis Kristus. Co ma nekrestan kukat?

péčko
bettylou
22.04.14,07:10
Rovnako ako aj ostatné.
Inak do tej knižnice sa dá dostať, cesta sa vždy vie nájsť, keď sa chce, alebo ak sa tam má dostať ten, kto sa tam má dostať.
Kde je vôľa, tam je cesta.
vyzera, ze to tej kniznice sa da dostat celkom jednoducho, len ci Ta do vsetkych oddeleni pustia ;)
http://www.vaticanlibrary.va/home.php?pag=ufficio_ammissioni&ling=eng

keby si sa tam aj dosltal, vedel by si to napísané prečítať a pochopiť, čo tým básnik myslel? pred 2000 rokmi sa ludia pravdepodobne vyjadrovali celkom inak.
buchač
22.04.14,07:30
slak ma ide trafit. Clovek chce pozerat spravy a vsade Jezis Kristus. Co ma nekrestan kukat?

péčko

:D :D :D :D :D
lujza.j
22.04.14,08:51
To ma vytáča...Rozdiel v cene 178% !!!! Veď ani ten,čo to predáva za najnižšiu cenu,to nepredáva bez zisku.O čom to je? Tú najlacnejšiu vyrábajú na kolene v Číne? Viem,že sú predajcovia,ktorí využívajú kurzové rozdiely a dodávajú tu tovar,ktorý nie je určený na slovenský trh (neplatia do recyklačného fondu,manuály nie sú v slovenčine;čo v podstate nie sú vysoké náklady),tak čo potom tvorí ten rozdiel v cene? Načo máme živnostenské úrady a iné orgány dozoru,keď podmienky predaja nie sú v súlade so zákonmi a oni dostanú povolenie na takéto podnikanie?
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_vstavane-rury-na-pecenie_ELECTROLUX-EOB-5851-AOX_822012.html
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_volne-stojace-pracky-s-hornym-plnenim_ELECTROLUX-EWT-0862-TDW_856011.html
moja máti ked nedávno kupovala práčku...v kamennom obchode....tú čo chcela v akcii už nebola...tak jej ponúkli so "zlavou"cca. 100e inú..ked som kukla na net...žiadnu zlavu velkodušnú nedostala...lebo na nete štandart taká cena...každopádne je tu cenotvorba zvláštna vec...
terezamaria
22.04.14,08:51
Veľmi pekne prosím o kliknutie na Viktóriu č.43, dole do tabuľky pod obrázkami
http://mladyrybar.webnode.sk/a5-rocnik-sturovska-zlata-rybka-2014/photogallerycbm_959/34/#!.....ďakujem krásne.
pavol54
22.04.14,09:03
Rovnako ako aj ostatné.
Inak do tej knižnice sa dá dostať, cesta sa vždy vie nájsť, keď sa chce, alebo ak sa tam má dostať ten, kto sa tam má dostať.
Kde je vôľa, tam je cesta.
vyzera, ze to tej kniznice sa da dostat celkom jednoducho, len ci Ta do vsetkych oddeleni pustia ;)
http://www.vaticanlibrary.va/home.php?pag=ufficio_ammissioni&ling=eng

keby si sa tam aj dosltal, vedel by si to napísané prečítať a pochopiť, čo tým básnik myslel? pred 2000 rokmi sa ludia pravdepodobne vyjadrovali celkom inak.
a toto je najväčší problém v jadernej energetike respektíve v skladovaní jadrového odpadu ako dlhodobo uchovať informácie o jeho uložení tak aby im rozumeli ľudia aj o niekoľko sto rokov až tisíc v závislosti na poločase rozpadu
korela
22.04.14,10:17
Mila123
22.04.14,10:35
nemám slov......
až 2852 ľudí, normálne zázrak na slovenské pomery, alebo niekoho hanba??????

http://www.danovecentrum.sk/clanok-z-titulky/odvodove-ulavy-dali-pracu-2-852-dlhodobo-nezamestnanym.htm
korela
22.04.14,10:40
Veľmi pekne prosím o kliknutie na Viktóriu č.43, dole do tabuľky pod obrázkami
http://mladyrybar.webnode.sk/a5-rocnik-sturovska-zlata-rybka-2014/photogallerycbm_959/34/#!.....ďakujem krásne.
Tie kresby sú tak dobré, že by sa dali aj doma povesiť, fascinujúce. Myslela som si, že ide o živé ryby.
Tak dobieham, aj dieťaťu som zaslala, rozposlané, uvidím večer účinok.
korela
22.04.14,11:00
Peggynka
22.04.14,12:49
nemám slov......
až 2852 ľudí, normálne zázrak na slovenské pomery, alebo niekoho hanba??????

http://www.danovecentrum.sk/clanok-z-titulky/odvodove-ulavy-dali-pracu-2-852-dlhodobo-nezamestnanym.htm
A koľkí dostali zamestnanie na 10 rokov od príjemcov miliónových "stimulov" ? A za aké platy u nich naši ľudia robia? O podmienkach ani nechcem písať...
erik555
22.04.14,13:08
nemám slov......
až 2852 ľudí, normálne zázrak na slovenské pomery, alebo niekoho hanba??????

http://www.danovecentrum.sk/clanok-z-titulky/odvodove-ulavy-dali-pracu-2-852-dlhodobo-nezamestnanym.htm
A koľkí dostali zamestnanie na 10 rokov od príjemcov miliónových "stimulov" ? A za aké platy u nich naši ľudia robia? O podmienkach ani nechcem písať...
Co narobime s nasimi mudrymi hlavami tam hore :confused: 25 rokov jedna banda!
buchač
22.04.14,15:26
nemám slov......
až 2852 ľudí, normálne zázrak na slovenské pomery, alebo niekoho hanba??????

http://www.danovecentrum.sk/clanok-z-titulky/odvodove-ulavy-dali-pracu-2-852-dlhodobo-nezamestnanym.htm

... ja aj hej ???

No do piče ...:eek:
Názor ostatných na moje vyjadrenie mám v ...
Peggynka
22.04.14,18:27
nemám slov......
až 2852 ľudí, normálne zázrak na slovenské pomery, alebo niekoho hanba??????

http://www.danovecentrum.sk/clanok-z-titulky/odvodove-ulavy-dali-pracu-2-852-dlhodobo-nezamestnanym.htm

... ja aj hej ???

No do piče ...:eek:
Názor ostatných na moje vyjadrenie mám v ...
Žiješ?Bo si si tak uľavil,že všetci zabudli ,čo dnes prežili,hehe...
buchač
22.04.14,18:35
Žiješ?Bo si si tak uľavil,že všetci zabudli ,čo dnes prežili,hehe...
Žijem , kua , žijem ....;) :D :D :D

...a nemám , kua , pravdu ....?
Veď toto , čo sa deje , to už nie je normálne ...
Peggynka
22.04.14,18:47
Žiješ?Bo si si tak uľavil,že všetci zabudli ,čo dnes prežili,hehe...
Žijem , kua , žijem ....;) :D :D :D

...a nemám , kua , pravdu ....?
Veď toto , čo sa deje , to už nie je normálne ...
Veď máš,ale tuto si tak virtuálne môžme lízať rany...Nevyriešime,jedine že sa to dostane do uší aj tým zlodejom,že národ vie,kde je sever...
pavol54
22.04.14,18:57
Žiješ?Bo si si tak uľavil,že všetci zabudli ,čo dnes prežili,hehe...
Žijem , kua , žijem ....;) :D :D :D

...a nemám , kua , pravdu ....?
Veď toto , čo sa deje , to už nie je normálne ...
To je pravda že to nie je normálne, povedia si to najmä tí ktorí boli zamestnaní ako odvodovo zúľavení, pretože na dôchodok dostanú trt, presne tak ako keby pracovali na čierno za kešovku, len tú čiernu prácu povolil štát takže zamestnávateľ nič nedostane len budú jeho odvody nižšie o 34,8% za toho zamestnanca, takže neviem čo sa rozčuľuješ, ja zamestnávam nezamestnaného dostanem na dva roky vyše 15 000€ (refundáciou miezd) však si založ živnosť a môžeš tiež, a keď by si bol v minulosti zahraničná firma tak máš možno na rok aj 60000€
buchač
22.04.14,19:11
však si založ živnosť

Pali , neblázni ...
Ty vravíš konkrétne zo svojej praxe ...ja nemienim z toho okolia mojej rodiny , lebo sa fakt naseriem ...........

Založenie živnosti ???
Ty sranduješ takto na večer , alebo ešte doznievajú dozvuky zo včerajška ???
Mne predsa nehrozí a ani neoplatí ...aj keby som si vedel predstaviť určitú formu podnikania .
pavol54
22.04.14,20:02
však si založ živnosť

Pali , neblázni ...
Ty vravíš konkrétne zo svojej praxe ...ja nemienim z toho okolia mojej rodiny , lebo sa fakt naseriem ...........

Založenie živnosti ???
Ty sranduješ takto na večer , alebo ešte doznievajú dozvuky zo včerajška ???
Mne predsa nehrozí a ani neoplatí ...aj keby som si vedel predstaviť určitú formu podnikania .
Tak som nepochopil o čo ti ide, zo zúfalstava si tu búchaš hlavu o stenu aké je to nenormálne, ale čo si tým chcel povedať som nepochopil, a potom ja som abstinent takže dozvuky to nie.
korela
23.04.14,01:18
Žiješ?Bo si si tak uľavil,že všetci zabudli ,čo dnes prežili,hehe...
Žijem , kua , žijem ....;) :D :D :D

...a nemám , kua , pravdu ....?
Veď toto , čo sa deje , to už nie je normálne ...
Veď máš,ale tuto si tak virtuálne môžme lízať rany...Nevyriešime,jedine že sa to dostane do uší aj tým zlodejom,že národ vie,kde je sever...




Žiješ?Bo si si tak uľavil,že všetci zabudli ,čo dnes prežili,hehe...
Žijem , kua , žijem ....;) :D :D :D

...a nemám , kua , pravdu ....?
Veď toto , čo sa deje , to už nie je normálne ...
Veď máš,ale tuto si tak virtuálne môžme lízať rany...Nevyriešime,jedine že sa to dostane do uší aj tým zlodejom,že národ vie,kde je sever...




Žiješ?Bo si si tak uľavil,že všetci zabudli ,čo dnes prežili,hehe...
Žijem , kua , žijem ....;) :D :D :D

...a nemám , kua , pravdu ....?
Veď toto , čo sa deje , to už nie je normálne ...
Veď máš,ale tuto si tak virtuálne môžme lízať rany...Nevyriešime,jedine že sa to dostane do uší aj tým zlodejom,že národ vie,kde je sever...
Bože, tie vyššie príspevky sú krčmového razenia s krígľom v ruke.
Zlodeji vedia, že národ o nich vie. To má stačiť? Nechápem. Treba analyzovať kto sú a potom konať. Slováci vždy tak akurát od stola po najbližší stôl tak lipnúť po ksichte tomu najbližšiemu, tam sa nazbieraná energia odovzdá a je zasa pokoj na chvíľu v chotári.
Nedávno, zasa mzdy 3 mesiace nevyplatené, podnik dostatočne veľký a známy, prepísaný na mladučkú dcéru. Keby si ľudia aspoň toto postrážili a konali. Ale rozrobených milión projektov, to má stále. Že už vlastné deti do toho zaťahuje bez skúseností. Pred ničím sa títo ľudia neštítia. Prísavky zhora až dolu. Prisať a cicať. Beztrestne.
korela
23.04.14,01:22
Je to organizované, povolené s tichým súhlasom aj s požehnaním únie, podporované, dejinne opakované, ...
korela
23.04.14,01:25
Veľmi pekne prosím o kliknutie na Viktóriu č.43, dole do tabuľky pod obrázkami
http://mladyrybar.webnode.sk/a5-rocnik-sturovska-zlata-rybka-2014/photogallerycbm_959/34/#!.....ďakujem krásne.
Kto prvý ráno zažne, môže sa pripojiť, pekné obrázky.
A ja ďakujem.
Dobrú noc.
terezamaria
23.04.14,03:30
Veľmi pekne prosím o kliknutie na Viktóriu č.43, dole do tabuľky pod obrázkami
http://mladyrybar.webnode.sk/a5-rocnik-sturovska-zlata-rybka-2014/photogallerycbm_959/34/#!.....ďakujem krásne.
Kto prvý ráno zažne, môže sa pripojiť, pekné obrázky.
A ja ďakujem.
Dobrú noc.
To sú prváčikovia, krásne maľujú :-)))
Peggynka
23.04.14,04:32
Je to organizované, povolené s tichým súhlasom aj s požehnaním únie, podporované, dejinne opakované, ...
No veď tak,analyzovala si:
Zlodeji vedia, že národ o nich vie. To má stačiť? Nechápem. Treba analyzovať kto sú a potom konať.
A riešenie? Ako konať?
buchač
23.04.14,04:56
No veď tak,analyzovala si:
Zlodeji vedia, že národ o nich vie. To má stačiť? Nechápem. Treba analyzovať kto sú a potom konať.
A riešenie? Ako konať?
Peggy

Dal som ( aj sebe ) sľub , že nebudem reagovať na určité od určitých .
Ale dalo by sa ...a ešte ako .
Poznamenám snáď len to , že niekedy jedna veta - prípadne nadávka od obyčajného roboša z krčmy niekde z Hornej - Dolnej vypovie viac ako celý elaborát od povýšenca z Blavy ...
Peggynka
23.04.14,05:07
No veď tak,analyzovala si:
Zlodeji vedia, že národ o nich vie. To má stačiť? Nechápem. Treba analyzovať kto sú a potom konať.
A riešenie? Ako konať?
Peggy

Dal som ( aj sebe ) sľub , že nebudem reagovať na určité od určitých .
Ale dalo by sa ...a ešte ako .
Poznamenám snáď len to , že niekedy jedna veta - prípadne nadávka od obyčajného roboša z krčmy niekde z Hornej - Dolnej vypovie viac ako celý elaborát od povýšenca z Blavy ...
Ty budeš asi moja krvná skupina...
buchač
23.04.14,05:13
No veď tak,analyzovala si:
Zlodeji vedia, že národ o nich vie. To má stačiť? Nechápem. Treba analyzovať kto sú a potom konať.
A riešenie? Ako konať?
Peggy

Dal som ( aj sebe ) sľub , že nebudem reagovať na určité od určitých .
Ale dalo by sa ...a ešte ako .
Poznamenám snáď len to , že niekedy jedna veta - prípadne nadávka od obyčajného roboša z krčmy niekde z Hornej - Dolnej vypovie viac ako celý elaborát od povýšenca z Blavy ...
Ty budeš asi moja krvná skupina...
Viem ...:D :D :D
Vidím , sledujem a HLAVNE ČÍTAM príspevky ....;)
Takže porovnávam a utváram si obraz .

Prirovnal by som dlhotrvajúcemu manželstvu , kde sa pár na seba len pozrie a už vie , kedy čo a alebo aká bije .
alaya1
23.04.14,05:48
No veď tak,analyzovala si:
Zlodeji vedia, že národ o nich vie. To má stačiť? Nechápem. Treba analyzovať kto sú a potom konať.
A riešenie? Ako konať?
Peggy

Dal som ( aj sebe ) sľub , že nebudem reagovať na určité od určitých .
Ale dalo by sa ...a ešte ako .
Poznamenám snáď len to , že niekedy jedna veta - prípadne nadávka od obyčajného roboša z krčmy niekde z Hornej - Dolnej vypovie viac ako celý elaborát od povýšenca z Blavy ...



zase si sa zbrechal ? http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11917.gif
willma
23.04.14,08:19
V Blave plávajú ryby :P
buchač
23.04.14,08:54
V Blave plávajú ryby :P
Blava - rieka , kde ( možno ) aj ryby plávajú ...

Blava - slangový výraz pre Bratislavu , kde určite určité " ryby " plávajú ...tu by sa skôr hodil výraz rybník plný bahna .

P.S.:
Kto chce , pochopí .
Kto nie , nie môj problém ...:rolleyes:
misoft
23.04.14,12:03
Hehehe -pod Ružomberkom kedysi plávali dva druhy rýb - kostnatky a olejnatky.....:D:D:D
misoft
23.04.14,17:17
Peggynka
23.04.14,17:26
Len tak:
http://inoyan.narod.ru/kaleidoskop.swf
Mali sme také kukátka...Ako dlho by sa človek mohol na to pozerať?
buchač
23.04.14,17:27
Len tak:
http://inoyan.narod.ru/kaleidoskop.swf
Mali sme také kukátka...Ako dlho by sa človek mohol na to pozerať?

Ja iba pár sekúnd ...cca 5 ...
Okamžite mi oči išli šejdrom ...;) :D
lujza.j
23.04.14,17:32
Peggynka
23.04.14,17:53
Len tak:
http://inoyan.narod.ru/kaleidoskop.swf
Mali sme také kukátka...Ako dlho by sa človek mohol na to pozerať?

Ja iba pár sekúnd ...cca 5 ...
Okamžite mi oči išli šejdrom ...;) :D
A triezvy...A natankovaný čo?!
Peggynka
23.04.14,17:55
Len tak:
http://inoyan.narod.ru/kaleidoskop.swf
Mali sme také kukátka...Ako dlho by sa človek mohol na to pozerať?
https://www.google.sk/search?q=krasohled&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=HAdYU_BLzPThBLeagdAE&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1280&bih=675
:)
Jééj,našla šikovnica.Ja som už zabudla,ako sa to volalo...
pavol54
24.04.14,12:39
zase sa vyfarbili sudcovia dvojnásobný vrah pre procesnú chybu behá po slobode, pri posudzovaní výšky platov a benefitov sa nedopustia procesnej chyby za procesnú chyba by sa mali odsúdiť sudcovia v tej istej výške ako obžalovaných.
misoft
24.04.14,12:49
zase sa vyfarbili sudcovia dvojnásobný vrah pre procesnú chybu behá po slobode, pri posudzovaní výšky platov a benefitov sa nedopustia procesnej chyby za procesnú chyba by sa mali odsúdiť sudcovia v tej istej výške ako obžalovaných.
Šak normál, nie? A ešte keď sa Heroín dostane tam hore - jááááj, to bude na Slovensku raj pre zloduchov.....
korela
24.04.14,12:50
Ale už sa konečne uvažuje nad elektr. obojkami na nohe. To trvalo.
misoft
24.04.14,12:55
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/315681-harabin-poda-dovolanie-proti-prepusteniu-odsudeneho-za-vrazdy/
A to ide Heroín "zachraňovať" to, čo práve jeho podriadený spískal... akože zachraňovať.... A lotrík čakať nebude, až ho zase zavrú ...... budeme my ho potom hľadať.....
pavol54
24.04.14,13:03
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/315681-harabin-poda-dovolanie-proti-prepusteniu-odsudeneho-za-vrazdy/
A to ide Heroín "zachraňovať" to, čo práve jeho podriadený spískal... akože zachraňovať.... A lotrík čakať nebude, až ho zase zavrú ...... budeme my ho potom hľadať.....
Len či to niektorý zo sudcov naschvál nespískal, ako mne raz pri previerkach doniesol(naschvál) jeden podriadený za hrsť munície zrovna keď komisia sedela u mňa v kancli to bol frmol
buchač
24.04.14,13:03
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/315681-harabin-poda-dovolanie-proti-prepusteniu-odsudeneho-za-vrazdy/
A to ide Heroín "zachraňovať" to, čo práve jeho podriadený spískal... akože zachraňovať.... A lotrík čakať nebude, až ho zase zavrú ...... budeme my ho potom hľadať.....

...bratu a vieš Ty , že aká paranoja ma chytila , že aké sci -fi ...???

Čo keď podriadený iba nespískal - bez príčiny , ale v podstate " spískal " - aby sa dalo " to niečo " zachraňovať ???
misoft
24.04.14,13:07
...bratu a vieš Ty , že aká paranoja ma chytila , že aké sci -fi ...???

Čo keď podriadený iba nespískal - bez príčiny , ale v podstate " spískal " - aby sa dalo " to niečo " zachraňovať ???
Tiež ma to napadlo.....akože "divadielko"......
Pretože u neho nič isté nie je....
Ing. Ľubomír Janoška
24.04.14,13:13
Len tak:
http://inoyan.narod.ru/kaleidoskop.swf
Mali sme také kukátka...Ako dlho by sa človek mohol na to pozerať?
https://www.google.sk/search?q=krasohled&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=HAdYU_BLzPThBLeagdAE&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1280&bih=675
:)
Jééj,našla šikovnica.Ja som už zabudla,ako sa to volalo...

krasohled je přec věc křehká
až mi na zem upadne
jeho sklíčka se rozkutálí
bojím se toho dne
...
Petra Janů, Ota Petřina, Zdeněk Rytíř
Tweety
24.04.14,13:24
pavol54
24.04.14,13:31
A naše súdnictvo prepúšťa jedna radosť.http://www.topky.sk/cl/100370/1392935/Sok-v-pripade-prepustenia-obzalovaneho-z-dvoch-vrazd--Nasli-dalsiu-mrtvolu--ma-ju-na-svedomi--
To sa dobre robia procesné chyby ak niekto vymámi veľké balíky peňazí, potom mu ostane dosť aj na to, aby sa mohli kompetentní dopustiť chýb. Takže už je to jasné ten zabiják nebol len taký čo klepne za 10e. a sme doma
Peggynka
24.04.14,16:58
Deprimuje ma táto debata;potešila som sa tomuto (tá Juanita musela byť dobrá,veď ten Chris sa normálne hanbí,hehe...):
http://www.youtube.com/watch?v=S14lX-3EHsI
lujza.j
25.04.14,09:05
Tweety
25.04.14,09:11
http://img.topky.sk/big/1336647.jpg/veresova-meciarova-kollar-twiins-sklovska-podzamska-heringhova-BMD-Foto--Jan-Zemiar-krajcirova-Sarkoziova.jpg
júj ako som sa schuti zasmiala :D:D....Miro moj kamoš z "dectva"...
Šimonič, taká celevrita? ALe čo tá brada? Akosi nepasuje.
kopretinka
25.04.14,09:11
lujza.j
25.04.14,09:13
šimonič ten bradoš:D
kopretinka
25.04.14,09:17
jesus maria,čo sa mu stalo? :eek:
lujza.j
25.04.14,09:21
jesus maria,čo sa mu stalo? :eek:
určite nič...:D
lujza.j
25.04.14,10:06
dnes teší....konečne budem mať tip-top umyté auto....ale nie mnou :Djupííí...neznášam to:eek:
evuš
25.04.14,10:08
dnes teší....konečne budem mať tip-top umyté auto....ale nie mnou :Djupííí...neznášam to:eek:

Luji, však na svadbu musíš ísť TIP-TOP nielen Ty :D;)
lujza.j
25.04.14,10:14
dnes teší....konečne budem mať tip-top umyté auto....ale nie mnou :Djupííí...neznášam to:eek:

Luji, však na svadbu musíš ísť TIP-TOP nielen Ty :D;)
evuš...blázninec to bude od rána:(......a premiestňovanie hore-dole...blééé
no ja by som ho z vňúter neumývala....aj pavučinu pod volantom som už mala:D
tip-top bude moj chlap...možno si tam aj nejakú nevestu nájde:D
Tweety
25.04.14,10:16
Lujza.j pavučinu pod volantom som už mala

no, pokiaľ len tam, tak je to ešte v pohode.:--- PS a k svadbe, nech sa teda všetko vydarí ako má, prajem poriadnu zábavu.
lujza.j
25.04.14,10:17
Lujza.j pavučinu pod volantom som už mala

no, pokiaľ len tam, tak je to ešte v pohode.:---

:cool::D
Peggynka
25.04.14,11:43
http://img.topky.sk/big/1336647.jpg/veresova-meciarova-kollar-twiins-sklovska-podzamska-heringhova-BMD-Foto--Jan-Zemiar-krajcirova-Sarkoziova.jpg
júj ako som sa schuti zasmiala :D:D....Miro moj kamoš z "dectva"...
ktorý miro?
Nie sú oni "švagrovia",keď mu chodí venčiť frajerku na plesy? Bo vysmiati sú dosť...
pavol54
25.04.14,12:10
Lujza.j pavučinu pod volantom som už mala

no, pokiaľ len tam, tak je to ešte v pohode.:--- PS a k svadbe, nech sa teda všetko vydarí ako má, prajem poriadnu zábavu.
keď je chlap v DE tak pavučiny môžu byť kdekoľvek:---
lujza.j
25.04.14,12:27
http://img.topky.sk/big/1336647.jpg/veresova-meciarova-kollar-twiins-sklovska-podzamska-heringhova-BMD-Foto--Jan-Zemiar-krajcirova-Sarkoziova.jpg
júj ako som sa schuti zasmiala :D:D....Miro moj kamoš z "dectva"...
ktorý miro?
Nie sú oni "švagrovia",keď mu chodí venčiť frajerku na plesy? Bo vysmiati sú dosť...



http://img.topky.sk/big/1336647.jpg/veresova-meciarova-kollar-twiins-sklovska-podzamska-heringhova-BMD-Foto--Jan-Zemiar-krajcirova-Sarkoziova.jpg
júj ako som sa schuti zasmiala :D:D....Miro moj kamoš z "dectva"...
ktorý miro?
Nie sú oni "švagrovia",keď mu chodí venčiť frajerku na plesy? Bo vysmiati sú dosť...
Svagrovia..niee...ze by bol "opaleny" niee:Dmiro ma aj dvojca...spinavy blond vlasy a modre oci...:)
Peggynka
25.04.14,13:28
Nie sú oni "švagrovia",keď mu chodí venčiť frajerku na plesy? Bo vysmiati sú dosť...[/QUOTE]
Svagrovia..niee...ze by bol "opaleny" niee:Dmiro ma aj dvojca...spinavy blond vlasy a modre oci...:)[/QUOTE]

U nás v partii sme hovorili "švagrovia" takým,čo spávali s jednou babou.Niekedy ani nevedeli o tom,že sú "švagrovia",hehe...
lujza.j
25.04.14,14:03
Nie sú oni "švagrovia",keď mu chodí venčiť frajerku na plesy? Bo vysmiati sú dosť...
Svagrovia..niee...ze by bol "opaleny" niee:Dmiro ma aj dvojca...spinavy blond vlasy a modre oci...:)[/QUOTE]

U nás v partii sme hovorili "švagrovia" takým,čo spávali s jednou babou.Niekedy ani nevedeli o tom,že sú "švagrovia",hehe...[/QUOTE]
no to ja neviem...či on nie je náhodou na druhom brehu:)...preto som nato takto....
misoft
25.04.14,14:57
Lujza.j pavučinu pod volantom som už mala

no, pokiaľ len tam, tak je to ešte v pohode.:--- PS a k svadbe, nech sa teda všetko vydarí ako má, prajem poriadnu zábavu.
He! Pavučiny! Maličkosť!
Horšie by bolo, keby medzi káblikami hniezdočko mali tie malé sivé potvorky s dlhými ocáskami...... :D
lujza.j
25.04.14,15:03
Lujza.j pavučinu pod volantom som už mala

no, pokiaľ len tam, tak je to ešte v pohode.:--- PS a k svadbe, nech sa teda všetko vydarí ako má, prajem poriadnu zábavu.
He! Pavučiny! Maličkosť!
Horšie by bolo, keby medzi káblikami hniezdočko mali tie malé sivé potvorky s dlhými ocáskami...... :D
som rada, že si taký chápavý:D
chlapi vedia inak strašne preháňať......, že vraj bordel v mojom aute "že no to je nenormálny humáč":eek:....a že sedadlá by som si mala dať profi vytepovať :eek:
misoft
25.04.14,15:07
Lujza.j pavučinu pod volantom som už mala

no, pokiaľ len tam, tak je to ešte v pohode.:--- PS a k svadbe, nech sa teda všetko vydarí ako má, prajem poriadnu zábavu.
He! Pavučiny! Maličkosť!
Horšie by bolo, keby medzi káblikami hniezdočko mali tie malé sivé potvorky s dlhými ocáskami...... :D
som rada, že si taký chápavý:D
chlapi vedia inak strašne preháňať......, že vraj bordel v mojom aute "že no to je nenormálny humáč":eek:....a že sedadlá by som si mala dať profi vytepovať :eek:
Lui - nič si z toho nerob. Mne kedysi stálo fáro rok na jednom fleku (potom šlo do šrotu :D) a v motorovom priestore si nejaké vtáčatá urobili pod karburátorom hniezdo....
lujza.j
25.04.14,15:23
duški..minulý rok ked som si odfajčila nárazník + iné.....tiež som tam mala mŕtve vtáča...:eek::D..nechápem ako sa to...ved nemám bugati vejron:D 400km/h
erik555
26.04.14,08:29
Rozculilo ma toto video, ze kolko debilov je na cestach! Ci vodicov, alebo chodcov! (aj ked je to zostrih z ruskych ciest, ani u nas to nebude lepsie)

https://www.youtube.com/watch?v=5RAaW_1FzYg#t=190
misoft
26.04.14,08:45
Tam je evidentne vidieť, že tí "rusi" jazdia ako z reťaze odtrhnutí - červená-nečervená, v meste 90km/h, chodci ako ovce, nedávanie prednosti .... hlavne, že kamery majú.
Okrem bláznivých američanov, temperamentných talianov, sú rusi najhorší vodiči na svete (nie preto, žeby nevedeli, ale pre svoju aroganciu, pohŕdanie zákonmi). Jednoducho, ak je za volantom, tak je ГЕРОЙ
kopretinka
26.04.14,09:00
ježiši.........normálne mi prišlo zle...........
pavol54
26.04.14,09:21
Tam je evidentne vidieť, že tí "rusi" jazdia ako z reťaze odtrhnutí - červená-nečervená, v meste 90km/h, chodci ako ovce, nedávanie prednosti .... hlavne, že kamery majú.
Okrem bláznivých američanov, temperamentných talianov, sú rusi najhorší vodiči na svete (nie preto, žeby nevedeli, ale pre svoju aroganciu, pohŕdanie zákonmi). Jednoducho, ak je za volantom, tak je ГЕРОЙ
Nie nie, najagresívnejší sú Slováci, škoda že nemám kameru v aute, ale bol som minule v Čechách, všetci sme išli tak stovkou, Dosť neprehľadná situácia a zrazu ma predbieha auto ja aký k... , a hádaj ktorí vodiči predbiehali a najmä v tých najnemožnejších situáciách? Našepkám polovica ich bolo BL, potom dvaja HE, asi piati KE, jeden BB a pár MI a to prosím pekne medzi uh hradišťom a hranicou
misoft
26.04.14,09:22
Nie nie, najagresívnejší sú Slováci, škoda že nemám kameru v aute, ale bol som minule v Čechách, všetci sme išli tak stovkou, Dosť neprehľadná situácia a zrazu ma predbieha auto ja aký k... , a hádaj ktorí vodiči predbiehali a najmä v tých najnemožnejších situáciách? Našepkám polovica ich bolo BL, potom dvaja HE, asi piati KE, jeden BB a pár MI a to prosím pekne medzi uh hradišťom a hranicou

Jááááj - šak to výnimka - potvrdzuje pravidlo.....
Peggynka
26.04.14,09:44
Ale Rusi sú trénovaní,pozrite ako chladnokrvne plávajú v rieke a ten spolujazdec ho ešte naviguje (netoč volantom...),hehe.Ani Tena Lady by mi nepomohli:
http://www.youtube.com/watch?v=m8s1nOe4Wis
srska
26.04.14,11:13
ruské kabrio

youtube.com
Emka Roman
26.04.14,11:37
duški..minulý rok ked som si odfajčila nárazník + iné.....tiež som tam mala mŕtve vtáča...:eek::D..nechápem ako sa to...ved nemám bugati vejron:D 400km/h

Ja som teda už šeličo fajčil, ale nárazník ešte nie.
misoft
26.04.14,12:15
ruské kabrio

youtube.com
Pomohlo by zadať link na video - toto je len obrážťok.....:D
erik555
26.04.14,12:21
ruské kabrio

youtube.com
Pomohlo by zadať link na video - toto je len obrážťok.....:D
Ale o ten obrazok mu islo, aby sme videli, na com sa tam jazdi ;) Inak ak to chces vidiet v pohybe ( :) ), tak cas 7:56
https://www.youtube.com/watch?v=HRmPD4O7YPk
erik555
26.04.14,12:25
Ja mam dost z tych rusov :D :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=s5PGSPzKQ9o
misoft
26.04.14,12:26
ruské kabrio

youtube.com
Pomohlo by zadať link na video - toto je len obrážťok.....:D
Ale o ten obrazok mu islo, aby sme videli, na com sa tam jazdi ;) Inak ak to chces vidiet v pohybe ( :) ), tak cas 7:56
https://www.youtube.com/watch?v=HRmPD4O7YPk
...a hneď za ním - náš 1001 klikový borec (zamaskovaný) :D
Emka Roman
27.04.14,11:51
Mňa síce nepotešilo ( ale nejakého socialistu by možno áno).
Dávali v TV dokument o Fordovi
Vraj keď zaviedol to zdieranie robotníckej triedy pásovou výrobou, tak :
- museli robiť až 40 hodín / týždeň
- zarobili vraj IBA 5 dolárov / týždeň
- vraj to bol IBA dvojnásobok priemernej mzdy fachmanov v americkom priemysle
- (nepovedali, aké boli iné životné náklady) ale to sprosté auto vraj stálo 290 dolárov !!!!!!

Takže odborník = ako u nás priemerný živnostník si za 58 celotýždňových (necelých 14 mesiacov) platov mohol kúpiť auto

Mňa skor naštvalo , že (síce sú lepšie ako kedysi) u nás by (pri teraz priemernom plate pri páse 125 € / týždeň a cene jednoduchého auta 8000 €) si na auto zarobil za 16 mesiacov !!!!!!

Ako vravel kedysi Hofi v MTV : A rohat kapitalista :D :D
kopretinka
27.04.14,13:10
Ja mam dost z tych rusov :D :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=s5PGSPzKQ9o
a kde je to s tým koňom?
misoft
27.04.14,14:16
Výsledok môjho "skúšania" - z Free => PRO

http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=134736&d=1398611580
Peggynka
27.04.14,14:19
pavol54
27.04.14,15:33
Smutná som z tohto,je to tak:
http://prezenu.noviny.sk/c/relax/ludska-arogancia-nepozna-hranic-skryta-kamera-odhalila-pravdu
No je nový prieser v Richnave po zápase neviem či by nemal obama vyzvať starostu nech sa zdrží násilia voči rovnako farebným násilníkom ktorí zbili aj rozhodcu lebo pani ombudsmanová to nezvláda kam sme dopracovali.
neviem prečo mi to prilepilo k tvojmu príspevku
pavol54
27.04.14,15:39
Smutná som z tohto,je to tak:
http://prezenu.noviny.sk/c/relax/ludska-arogancia-nepozna-hranic-skryta-kamera-odhalila-pravdu
lenže spravidla sa človek bezdomovcom nestane len tak pre nič za nič ale ho do tej situácie spravidla dostane niekto( možno veľmi blízky) nie každý kto sa z ničoho nič stane bezdomovcom je nezodpovedný neovládateľný, neznášanlivý a pod resp. polodebil
Peggynka
27.04.14,18:39
Smutná som z tohto,je to tak:
http://prezenu.noviny.sk/c/relax/ludska-arogancia-nepozna-hranic-skryta-kamera-odhalila-pravdu
lenže spravidla sa človek bezdomovcom nestane len tak pre nič za nič ale ho do tej situácie spravidla dostane niekto( možno veľmi blízky) nie každý kto sa z ničoho nič stane bezdomovcom je nezodpovedný neovládateľný, neznášanlivý a pod resp. polodebil
Je aj druhá strana tohto stavu;dostať sa na dno môže každý z nás,nikdy nevieme ako sa život zvrtne...ale ja mám napr. spolužiaka,ktorému sa na tom dne páči (vyhovuje mu to) a skôr sa stáva,že keď ma vidí,obchádza ma.Pár rokov som ho nevidela a potom sa tváril,že ma nepozná.Prihovorila som sa mu a on,že či sa za neho nehanbím...s ním je aj debata ťažká,obmedzila som to na debatu o dávnych školských časoch a spolužiakoch.Čo už...
pavol54
27.04.14,19:01
Smutná som z tohto,je to tak:
http://prezenu.noviny.sk/c/relax/ludska-arogancia-nepozna-hranic-skryta-kamera-odhalila-pravdu
lenže spravidla sa človek bezdomovcom nestane len tak pre nič za nič ale ho do tej situácie spravidla dostane niekto( možno veľmi blízky) nie každý kto sa z ničoho nič stane bezdomovcom je nezodpovedný neovládateľný, neznášanlivý a pod resp. polodebil
Je aj druhá strana tohto stavu;dostať sa na dno môže každý z nás,nikdy nevieme ako sa život zvrtne...ale ja mám napr. spolužiaka,ktorému sa na tom dne páči (vyhovuje mu to) a skôr sa stáva,že keď ma vidí,obchádza ma.Pár rokov som ho nevidela a potom sa tváril,že ma nepozná.Prihovorila som sa mu a on,že či sa za neho nehanbím...s ním je aj debata ťažká,obmedzila som to na debatu o dávnych školských časoch a spolužiakoch.Čo už...
ťažko sa niekomu môže takéto niečo páčiť tak isto ako sa nikomu nepáči ak sa potkne a ostane ležať na zemi skrátka ak nevládze sám vstať tak povie že ležať je dobrá vec tak aj títo, sami sa nedokážu zdvihnúť tak si nahovárajú a nám všetkým že im je aj tak dobre,
lapejko
27.04.14,19:18
Tam je evidentne vidieť, že tí "rusi" jazdia ako z reťaze odtrhnutí - červená-nečervená, v meste 90km/h, chodci ako ovce, nedávanie prednosti .... hlavne, že kamery majú.
Okrem bláznivých američanov, temperamentných talianov, sú rusi najhorší vodiči na svete (nie preto, žeby nevedeli, ale pre svoju aroganciu, pohŕdanie zákonmi). Jednoducho, ak je za volantom, tak je ГЕРОЙ
Nie nie, najagresívnejší sú Slováci, škoda že nemám kameru v aute, ale bol som minule v Čechách, všetci sme išli tak stovkou, Dosť neprehľadná situácia a zrazu ma predbieha auto ja aký k... , a hádaj ktorí vodiči predbiehali a najmä v tých najnemožnejších situáciách? Našepkám polovica ich bolo BL, potom dvaja HE, asi piati KE, jeden BB a pár MI a to prosím pekne medzi uh hradišťom a hranicou

Ty to nechápeš, ja tade jazdím už 10 rokov na treťom aute a sú tam dobré úseky kde aj so slabším motorom dokážeš ak zariskuješ :cool:
willma
27.04.14,20:02
Smutná som z tohto,je to tak:
http://prezenu.noviny.sk/c/relax/ludska-arogancia-nepozna-hranic-skryta-kamera-odhalila-pravdu
ja by som skôr povedala, že novinárska arogancia. Pozrela som si video - je to ozaj silné, ale nepostrehla som ani jedného arogantného človeka - skôr by som povedala, že tí ľudia len bez povšimnutia prešli okolo zdanlivých bezdomovcov. Páni novinári si mýlia pojmy s dojmami a menštruáciu s demonštráciou. A pre doplnenie s výkladového slovníka: arogancia -ie ž. bezočivá povýšenosť, nadutosť, namyslenosť, arogantnosť; a nemala som z videa pocit, že by čo len jeden z okoloidúcich spĺňal vysvetlenie toho slova. Skôr boli ľahostajní a nevšímaví.
Peggynka
28.04.14,02:50
Smutná som z tohto,je to tak:
http://prezenu.noviny.sk/c/relax/ludska-arogancia-nepozna-hranic-skryta-kamera-odhalila-pravdu
ja by som skôr povedala, že novinárska arogancia. Pozrela som si video - je to ozaj silné, ale nepostrehla som ani jedného arogantného človeka - skôr by som povedala, že tí ľudia len bez povšimnutia prešli okolo zdanlivých bezdomovcov. Páni novinári si mýlia pojmy s dojmami a menštruáciu s demonštráciou. A pre doplnenie s výkladového slovníka: arogancia -ie ž. bezočivá povýšenosť, nadutosť, namyslenosť, arogantnosť; a nemala som z videa pocit, že by čo len jeden z okoloidúcich spĺňal vysvetlenie toho slova. Skôr boli ľahostajní a nevšímaví.
Aj ja som si všimla,že nadpis nezodpovedá obsahu.Ide tam ale o podstatu,že takto žijeme a nevšímame si okolie.Aj to chovanie vodičov voči pánovi (77r.) v tomto videu-nikto nevystúpil z auta,aby mu pomohol:
http://www.denik.cz/galerie/smrti-na-kolejich-muz-unikl-o-vlasek.html?mm=5190738
willma
28.04.14,04:45
[QUOTE="willma"][QUOTE="Peggynka"]
Aj ja som si všimla,že nadpis nezodpovedá obsahu.Ide tam ale o podstatu,že takto žijeme a nevšímame si okolie.Aj to chovanie vodičov voči pánovi (77r.) v tomto videu-nikto nevystúpil z auta,aby mu pomohol:
http://www.denik.cz/galerie/smrti-na-kolejich-muz-unikl-o-vlasek.html?mm=5190738 Toto video je na pováženie - v prvom rade by som položila otázku - tomu pánovi na živote nezáleží? Odignoroval spustené závory, vedome riskoval svoj život - bohužial keby som tam bola ja - veru by si ešte vypočul a nič pekné by to nebolo.
buchač
28.04.14,04:50
Smutná som z tohto,je to tak:
http://prezenu.noviny.sk/c/relax/ludska-arogancia-nepozna-hranic-skryta-kamera-odhalila-pravdu
ja by som skôr povedala, že novinárska arogancia. Pozrela som si video - je to ozaj silné, ale nepostrehla som ani jedného arogantného človeka - skôr by som povedala, že tí ľudia len bez povšimnutia prešli okolo zdanlivých bezdomovcov. Páni novinári si mýlia pojmy s dojmami a menštruáciu s demonštráciou. A pre doplnenie s výkladového slovníka: arogancia -ie ž. bezočivá povýšenosť, nadutosť, namyslenosť, arogantnosť; a nemala som z videa pocit, že by čo len jeden z okoloidúcich spĺňal vysvetlenie toho slova. Skôr boli ľahostajní a nevšímaví.
Aj ja som si všimla,že nadpis nezodpovedá obsahu.Ide tam ale o podstatu,že takto žijeme a nevšímame si okolie.Aj to chovanie vodičov voči pánovi (77r.) v tomto videu-nikto nevystúpil z auta,aby mu pomohol:
http://www.denik.cz/galerie/smrti-na-kolejich-muz-unikl-o-vlasek.html?mm=5190738
Ten príspevok o " arogancii " , nevšímavosti ohľadom bezdomovcov ?
To si ten nejaký pisálek myslí ,že každý jedinec pozerá vôkol seba a vyhľadáva tých nejakých známych ??? Že dokonca bude hľadať v prestrojení svojich blízkych ???
Dokonca v tak obrovskom meste , ako je Ňu Jork ???
Veď aj ten pisálek by nespoznal vlastnú mať v honbe za " senzáciami " ...

Ten pán na železničnom priecestí ???
Nuž , keby som ja bol poblíž , aj ja by som dumal , či vystúpim z auta ...
Ono je to totiž tak .
Starkého zachytil vlak prichádzajúci z pravej strany . Jeden vystúpi a ide pomôcť starkému . No kde je záruka , že práve počas zachraňovania z koľajišťa v priecestí so spustenými závorami nepriletí nejaký vlak z tej strany ľavej ...a následne dokaličí oboch ...
Peggynka
28.04.14,05:13
[QUOTE="willma"][QUOTE="Peggynka"]
Aj ja som si všimla,že nadpis nezodpovedá obsahu.Ide tam ale o podstatu,že takto žijeme a nevšímame si okolie.Aj to chovanie vodičov voči pánovi (77r.) v tomto videu-nikto nevystúpil z auta,aby mu pomohol:
http://www.denik.cz/galerie/smrti-na-kolejich-muz-unikl-o-vlasek.html?mm=5190738 Toto video je na pováženie - v prvom rade by som položila otázku - tomu pánovi na živote nezáleží? Odignoroval spustené závory, vedome riskoval svoj život - bohužial keby som tam bola ja - veru by si ešte vypočul a nič pekné by to nebolo.
Veď hej,ale 77-ročný,veď to vidíš denne v TV,ako myslia (ktovie,akí my budeme v ich veku a či vôbec budeme),tak to vidím ja.
willma
28.04.14,10:53
[QUOTE="willma"][QUOTE="Peggynka"][QUOTE="willma"][QUOTE="Peggynka"]
Veď hej,ale 77-ročný,veď to vidíš denne v TV,ako myslia (ktovie,akí my budeme v ich veku a či vôbec budeme),tak to vidím ja. Keby v TV, ja tom mám denne skoro pod kolesami :(. Aj vlastnú mamu som veru poriadne zjazdila, keď som ju vymákla mimo priechod pre chodcov - v tom čase o palici, ledva chodila, ale branný pretek medzi autá si trúfla.
lujza.j
28.04.14,12:06
taiko
28.04.14,12:12
http://aktualne.atlas.sk/sef-regal-burger-gastronomia-na-slovensku-je-jedna-velka-rakovina/slovensko/spolocnost/
...nie, že som to nevedela....
velmi zaujimave, treba tym ludom popriat vela zdaru. Kiez by sa im zamer vydaril a snaha zurocila
taiko
28.04.14,12:21
[QUOTE="willma"][QUOTE="Peggynka"]
Aj ja som si všimla,že nadpis nezodpovedá obsahu.Ide tam ale o podstatu,že takto žijeme a nevšímame si okolie.Aj to chovanie vodičov voči pánovi (77r.) v tomto videu-nikto nevystúpil z auta,aby mu pomohol:
http://www.denik.cz/galerie/smrti-na-kolejich-muz-unikl-o-vlasek.html?mm=5190738 Toto video je na pováženie - v prvom rade by som položila otázku - tomu pánovi na živote nezáleží? Odignoroval spustené závory, vedome riskoval svoj život - bohužial keby som tam bola ja - veru by si ešte vypočul a nič pekné by to nebolo.
Veď hej,ale 77-ročný,veď to vidíš denne v TV,ako myslia (ktovie,akí my budeme v ich veku a či vôbec budeme),tak to vidím ja.
veru veru, mozeme aj my v tom veku byt dementni a senilni. Chvala bohu ze to prezil, dedek jeden. Sa veru v poslednej chvili skrutil pred nebeskou branou.
Emka Roman
28.04.14,12:35
[QUOTE="willma"][QUOTE="Peggynka"]
Aj ja som si všimla,že nadpis nezodpovedá obsahu.Ide tam ale o podstatu,že takto žijeme a nevšímame si okolie.Aj to chovanie vodičov voči pánovi (77r.) v tomto videu-nikto nevystúpil z auta,aby mu pomohol:
http://www.denik.cz/galerie/smrti-na-kolejich-muz-unikl-o-vlasek.html?mm=5190738 Toto video je na pováženie - v prvom rade by som položila otázku - tomu pánovi na živote nezáleží? Odignoroval spustené závory, vedome riskoval svoj život - bohužial keby som tam bola ja - veru by si ešte vypočul a nič pekné by to nebolo.
Veď hej,ale 77-ročný,veď to vidíš denne v TV,ako myslia (ktovie,akí my budeme v ich veku a či vôbec budeme),tak to vidím ja.

Ale volebné právo majú :D
Emka Roman
28.04.14,12:36
[QUOTE="willma"][QUOTE="Peggynka"]
Aj ja som si všimla,že nadpis nezodpovedá obsahu.Ide tam ale o podstatu,že takto žijeme a nevšímame si okolie.Aj to chovanie vodičov voči pánovi (77r.) v tomto videu-nikto nevystúpil z auta,aby mu pomohol:
http://www.denik.cz/galerie/smrti-na-kolejich-muz-unikl-o-vlasek.html?mm=5190738 Toto video je na pováženie - v prvom rade by som položila otázku - tomu pánovi na živote nezáleží? Odignoroval spustené závory, vedome riskoval svoj život - bohužial keby som tam bola ja - veru by si ešte vypočul a nič pekné by to nebolo.
Veď hej,ale 77-ročný,veď to vidíš denne v TV,ako myslia (ktovie,akí my budeme v ich veku a či vôbec budeme),tak to vidím ja.
veru veru, mozeme aj my v tom veku byt dementni a senilni. Chvala bohu ze to prezil, dedek jeden. Sa veru v poslednej chvili skrutil pred nebeskou branou.

A čo ak pred pekelnou ?????????
erik555
28.04.14,12:37
ja by som skôr povedala, že novinárska arogancia.
Neda mi nespomenut aj opacnu novinarsku "aroganciu" :D Tento novinar (Martin Dano) ma velku guraz v boji proti statnej arogancii! http://www.ginn.pro/
https://www.youtube.com/user/martindano/videos
Tak toto ma potesilo...
taiko
28.04.14,13:08
[QUOTE="willma"][QUOTE="Peggynka"]
Aj ja som si všimla,že nadpis nezodpovedá obsahu.Ide tam ale o podstatu,že takto žijeme a nevšímame si okolie.Aj to chovanie vodičov voči pánovi (77r.) v tomto videu-nikto nevystúpil z auta,aby mu pomohol:
http://www.denik.cz/galerie/smrti-na-kolejich-muz-unikl-o-vlasek.html?mm=5190738 Toto video je na pováženie - v prvom rade by som položila otázku - tomu pánovi na živote nezáleží? Odignoroval spustené závory, vedome riskoval svoj život - bohužial keby som tam bola ja - veru by si ešte vypočul a nič pekné by to nebolo.
Veď hej,ale 77-ročný,veď to vidíš denne v TV,ako myslia (ktovie,akí my budeme v ich veku a či vôbec budeme),tak to vidím ja.
veru veru, mozeme aj my v tom veku byt dementni a senilni. Chvala bohu ze to prezil, dedek jeden. Sa veru v poslednej chvili skrutil pred nebeskou branou.

A čo ak pred pekelnou ?????????
tak ci onak, moze si gratulovat. Ked bol pred nebeskou, tak preto, ze tam este nemusel ist a ked pred pekelnou, tak preto ze ma este cas co to napravit :D
taiko
28.04.14,13:10
[QUOTE="willma"][QUOTE="Peggynka"]
Aj ja som si všimla,že nadpis nezodpovedá obsahu.Ide tam ale o podstatu,že takto žijeme a nevšímame si okolie.Aj to chovanie vodičov voči pánovi (77r.) v tomto videu-nikto nevystúpil z auta,aby mu pomohol:
http://www.denik.cz/galerie/smrti-na-kolejich-muz-unikl-o-vlasek.html?mm=5190738 Toto video je na pováženie - v prvom rade by som položila otázku - tomu pánovi na živote nezáleží? Odignoroval spustené závory, vedome riskoval svoj život - bohužial keby som tam bola ja - veru by si ešte vypočul a nič pekné by to nebolo.
Veď hej,ale 77-ročný,veď to vidíš denne v TV,ako myslia (ktovie,akí my budeme v ich veku a či vôbec budeme),tak to vidím ja.

Ale volebné právo majú :D
aj my ho mat budeme ;) ("bohuvdaka, ci tentokrat bokuzial ale zase chvalabohu", ako nas seat fujarovic hovori :D )
korela
28.04.14,17:13
http://aktualne.atlas.sk/sef-regal-burger-gastronomia-na-slovensku-je-jedna-velka-rakovina/slovensko/spolocnost/
...nie, že som to nevedela....
Ja mám na pizzérie u nás rovnaký pohľad ako na realitky. Že sa delia ako bunky, bez toho, že by tam vložili nejaký vklad novej kvality. Viem si predstaviť, ako ich robia z akciových syrov a "šuniek", ale vždy je to zatiaľ lepšie ako si kúpiť pizzu od Oetkera. To je ...
korela
28.04.14,17:39
Keď ste spomínali kto ako jazdí. Nedávno som čítala o Češke (Praha asi niečo málo cez 30) vydala sa do Budapešti za Maďara. Je tam asi dva roky, aj pracovne. Kritizovala Maďarov ako najhorších vodičov čo pozná, že nezastavujú na prechodoch, akoby to vôbec ani nepoznali.
A na otázku, za čím sa jej cnie z Česka odpovedala, že za údenáčom. Akoby to bolo do Komárna, Štúrova až tak ďaleko.
misoft
28.04.14,17:43
A na otázku, za čím sa jej cnie z Česka odpovedala, že za údenáčom. Akoby to bolo do Komárna, Štúrova až tak ďaleko.

A vieš prečo sa jej cnie za českým? Lebo v Čechách je to uzenáč a u nás len údenáč. :D A navyše v štúrove - tak to "istotne" nebude slovenský a už vôbec nie český, ale skôr asi maďarský.....
lujza.j
28.04.14,18:22
http://aktualne.atlas.sk/sef-regal-burger-gastronomia-na-slovensku-je-jedna-velka-rakovina/slovensko/spolocnost/
...nie, že som to nevedela....
Ja mám na pizzérie u nás rovnaký pohľad ako na realitky. Že sa delia ako bunky, bez toho, že by tam vložili nejaký vklad novej kvality. Viem si predstaviť, ako ich robia z akciových syrov a "šuniek", ale vždy je to zatiaľ lepšie ako si kúpiť pizzu od Oetkera. To je ...
ja už zase iba pizzeria "la mamma"...chvílku som coloseum v mojej MČ...ale aj tam som musela povedať , že syr na spodok...zapekačky móžu robiť iným...na SK nie je žiadna gastronomia....nie raz som to tu napísala, nechodím tu nikde jesť...ani neviem kam by som išla....a predstava, že by som si dala napr. rybu ...ako ich od mojho chlapa jedia nemčúri v bavorsku tak to už vôbec!
korela
28.04.14,20:44
A na otázku, za čím sa jej cnie z Česka odpovedala, že za údenáčom. Akoby to bolo do Komárna, Štúrova až tak ďaleko.

A vieš prečo sa jej cnie za českým? Lebo v Čechách je to uzenáč a u nás len údenáč. :D A navyše v štúrove - tak to "istotne" nebude slovenský a už vôbec nie český, ale skôr asi maďarský.....
Mne maďarská kuchyňa veľmi chutí.
korela
28.04.14,20:53
http://aktualne.atlas.sk/sef-regal-burger-gastronomia-na-slovensku-je-jedna-velka-rakovina/slovensko/spolocnost/
...nie, že som to nevedela....
Ja mám na pizzérie u nás rovnaký pohľad ako na realitky. Že sa delia ako bunky, bez toho, že by tam vložili nejaký vklad novej kvality. Viem si predstaviť, ako ich robia z akciových syrov a "šuniek", ale vždy je to zatiaľ lepšie ako si kúpiť pizzu od Oetkera. To je ...
ja už zase iba pizzeria "la mamma"...chvílku som coloseum v mojej MČ...ale aj tam som musela povedať , že syr na spodok...zapekačky móžu robiť iným...na SK nie je žiadna gastronomia....nie raz som to tu napísala, nechodím tu nikde jesť...ani neviem kam by som išla....a predstava, že by som si dala napr. rybu ...ako ich od mojho chlapa jedia nemčúri v bavorsku tak to už vôbec!
Nedávno som testovala sushitime, ale surové ryby pre istotu nie. To je reštaurácia, kde nie je prvýkrát presolené jedlo, výživné, potraviny najkvalitnejšie z doterajších donášok, žiadne mastné oká na pol misky. Polievky výborné, zastúpia aj hlavné jedlo.
Inak si to pekne popísala.
pavol54
29.04.14,09:45
Nedalo mi. :Za tie tornáda by mali zase pritvrdiť usáci so sankciami proti Putinovi. To bude určite na vine on že tam teraz šantia.
Žabinka
29.04.14,10:10
Je to hrozné, ale dalo sa čakať, že sa niečo stane..:eek::mee::confused:
http://www.topky.sk/cl/100313/1393801/Obrovsky-sok-z-Ciech--Iveta-Bartosova-spachala-samovrazdu-
alaya1
29.04.14,10:28
Je to hrozné, ale dalo sa čakať, že sa niečo stane..:eek::mee::confused:
http://www.topky.sk/cl/100313/1393801/Obrovsky-sok-z-Ciech--Iveta-Bartosova-spachala-samovrazdu-

Bulvar si moze poblahozelat, ze tak labilneho cloveka dotlacili opat k senzacii.
Tweety
29.04.14,10:29
Kvaka
29.04.14,10:40
Nedávno som čítala toto http://casprezeny.azet.sk/clanok/108420/ivetin-saman-saavedra-vola-o-pomoc-s-bartosovou-je-zle-vie-co-sa-deje.html. Prečo jej nepomohol nikto z okolia? Každý ju len zneužíval, ktovie, ako to naozaj bolo, to by musela byť riadne nadrogovaná, ak by ona sama volila takúto smrť.
alaya1
29.04.14,10:46
Nedávno som čítala toto http://casprezeny.azet.sk/clanok/108420/ivetin-saman-saavedra-vola-o-pomoc-s-bartosovou-je-zle-vie-co-sa-deje.html. Prečo jej nepomohol nikto z okolia? Každý ju len zneužíval, ktovie, ako to naozaj bolo, to by musela byť riadne nadrogovaná, ak by ona sama volila takúto smrť.

Nedávno som čítala toto http://casprezeny.azet.sk/clanok/108420/ivetin-saman-saavedra-vola-o-pomoc-s-bartosovou-je-zle-vie-co-sa-deje.html. Prečo jej nepomohol nikto z okolia? Každý ju len zneužíval, ktovie, ako to naozaj bolo, to by musela byť riadne nadrogovaná, ak by ona sama volila takúto smrť.

Mohla byt nadopovana, ale mohla mat aj chvilkovu stratu mysle, vtedy ani doping netreba. Kazdopadne ju do toho dohnali vsetci, ktori z nej zili a prizivovali sa na jej nestasti. od psychosov, cez samanov, rodinu a manzelov, konciac mediami.
lujza.j
29.04.14,11:20
Myslim,ze sa nikdy uplne nevyrovnala so stratou jej velkej lasky...sepešiho...
Peggynka
29.04.14,12:03
Nedávno som čítala toto http://casprezeny.azet.sk/clanok/108420/ivetin-saman-saavedra-vola-o-pomoc-s-bartosovou-je-zle-vie-co-sa-deje.html. Prečo jej nepomohol nikto z okolia? Každý ju len zneužíval, ktovie, ako to naozaj bolo, to by musela byť riadne nadrogovaná, ak by ona sama volila takúto smrť.

Nedávno som čítala toto http://casprezeny.azet.sk/clanok/108420/ivetin-saman-saavedra-vola-o-pomoc-s-bartosovou-je-zle-vie-co-sa-deje.html. Prečo jej nepomohol nikto z okolia? Každý ju len zneužíval, ktovie, ako to naozaj bolo, to by musela byť riadne nadrogovaná, ak by ona sama volila takúto smrť.

Mohla byt nadopovana, ale mohla mat aj chvilkovu stratu mysle, vtedy ani doping netreba. Kazdopadne ju do toho dohnali vsetci, ktori z nej zili a prizivovali sa na jej nestasti. od psychosov, cez samanov, rodinu a manzelov, konciac mediami.

Médiami si mala začať...Veď to,čo stvárali,by nezvládol ani psychický silný jedinec.A ešte sa k tomu pridala exekúcia na dom,nuž bola bezradná.Je mi to ľúto...
misoft
29.04.14,13:27
Novinári už nie sú to, čo kedysi. Česť výnimkám - drvivá väčšina sa pachtí len za "senzáciami" aj cez mŕtvoly - len aby bola väčšia čítanosť ich slintov....
Novinárčina sa stala spôsobom, ako ničiť rodiny, osudy, životy - novinári sa stávajú už väčšou hrozbou ako mafia (česť tým poctivým novinárom....).
A toto: http://ekonomika.sme.sk/c/6875794/sef-bulvaru-ano-bartosovu-naozaj-zabijeme.html - to jasne poukazuje: "Český bulvár už roky žije aj z prenasledovania ľudí, ktorí si to neželajú. Rozbíja im rodiny, iní sú na antidepresívach. Previnili sa tým, že sú slávni. Súdy to nedokážu zastaviť napriek dokázaným lžiam. Okrem toho trvajú dlho a sumy odškodného sa pohybujú na úrovni, ktoré veľké vydavateľstvá neohrozujú. Zvýšený predaj to vykryje.

Bulvár dokonca platí za tipy o nešťastiach od zamestnancov záchraniek a polície či za prezradenie diagnóz od nemocničného personálu. Zároveň s čitateľmi nehrá vždy férovo - množstvo takzvaných paparazzovských sledovačiek je vopred dohodnutých. Existujú aj dohody medzi celebritami a novinármi o neútočení - vy nám budete poskytovať informácie zo súkromia a my o vás nebudeme písať zlé veci. A veľa je aj takých, čo sa bulváru sami vnucujú, hoci sa navonok tvária, že ho v skutočnosti neznášajú.".
Ak by sa toho riadne chytili české justičné orgány - len vyjadrenia, ktoré zverejnili, by mohli byť podnetom, aby novinárske hyeny tvrdo pykali.....
buchač
29.04.14,13:41
Yvet je len krátko na onom svete a na nete už lietajú morbídne hlášky ...;)

Radšej ich nedávam .......či ?
Peggynka
29.04.14,13:47
Yvet je len krátko na onom svete a na nete už lietajú morbídne hlášky ...;)

Radšej ich nedávam .......či ?

Nedávaj,je to nechutné...Anonymita internetu umožňuje psychopatom prejav,ktorý nemá nič spoločné s prejavom ľudskosti.
Peggynka
29.04.14,14:13
Tak toto je už choré ! Lekárske tajomstvo je povýšené nad informovaním okolia o tom,že žena je HIV pozitívna ! Takže ona - nezodpovedná prostitútka - je chránená zákonom a okolie je vystavené riziku nákazy ! To je nehoráznosť najvyššieho stupňa!
Medializovaný prípad z Prievidze,kedy dotyčnú vzali do väzby až po upozornení médií,že poskytuje sex služby aj napriek tomu,že vie,že je HIV pozitívna:

Väzenkyne o HIV netušia:
Žena momentálne čaká na súd vo väzbe. Tu pre ňu platia rovnaké pravidlá ako pre ostatné obvinené. Tie to, že má HIV netušia. "Vzhľadom na zachovávanie lekárskeho tajomstva nie je možné informovať personál a väznené osoby o skutočnosti, že obvinená alebo odsúdená osoba je HIV pozitívna," tvrdí Katarína Nováková zo Zboru väzenskej a justičnej stráže. Je však pod lekárskym dohľadom. V prípade potreby môžu nariadiť aj jej izoláciu.
lujza.j
29.04.14,18:50
Yvetin manžel....to čo je za človeka?!..nechápem....
buchač
29.04.14,18:56
Yvetin manžel....to čo je za človeka?!..nechápem....
...žeby chuj ???
lujza.j
29.04.14,19:02
Yvetin manžel....to čo je za človeka?!..nechápem....
...žeby chuj ???
ešte aj komediant-bezcitné hovädo..pre média ..všetko...fuj
Kvaka
29.04.14,19:08
Nepostaral sa o to, aby sa jej dostalo zdravotnej starostlivosti, keď to evidentne potrebovala. Je to hrozné tragické zavŕšenie jej komplikovaného života.
Peggynka
30.04.14,04:42
Yvetin manžel....to čo je za človeka?!..nechápem....
Pripadá mi to,že bola pre neho výrobným prostriedkom - kšeftoval s jej osudom...

Iveta Bartošová je jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazuje na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhá a chrání ji před bulvárem. Stará se také o její marketing.
evuš
30.04.14,04:52
Iveta, proste ten tlak nezvládla........... Ľudia, ktorí jej k tomu nezvratnému činu dopomohli budú súdení pri poslednom súde......zostáva mi už iba = R.I.P.
taiko
30.04.14,05:02
Iveta, proste ten tlak nezvládla........... Ľudia, ktorí jej k tomu nezvratnému činu dopomohli budú súdení pri poslednom súde......zostáva mi už iba = R.I.P.
Ziadny poslednmy sud nie je. Oni sa uz odsudili sami teraz.
evuš
30.04.14,05:06
Iveta, proste ten tlak nezvládla........... Ľudia, ktorí jej k tomu nezvratnému činu dopomohli budú súdení pri poslednom súde......zostáva mi už iba = R.I.P.
Ziadny poslednmy sud nie je. Oni sa uz odsudili sami teraz.

Tai, nebudem polemizovať - každý niečomu veríme inému ;) Inak, pekný dník Ti želám :D
lujza.j
30.04.14,06:55
je dobré mať v živote pri sebe iba tých správnych ľudí, nie je jednoduché ich v dnešnej dobe vyselektovať ... lebo falošné divadlo je IN!
Zitulda
30.04.14,07:29
Pekné predpoludnie Vám priateli:)
hudba ako křoví pre zlepšenie nálady , len stíšte reproduktory
http://www.youtube.com/watch?v=zrnS56w7Nb4
sito
30.04.14,13:19
Rozčúlilo? Ta mariška ma sere, vždy musí byť prvá ... :D , ale nech, zaslúži si. :);)
sito
30.04.14,13:40
Hm, povedz svoj názor. A už , nie, nie som za ňou. Vlastne áno ...
willma
30.04.14,13:40
Rozčúlilo? Ta mariška ma sere, vždy musí byť prvá ... :D , ale nech, zaslúži si. :);)
môže za to, že je dobrááá? :D
kopretinka
30.04.14,13:46
aká mariška?
sito
30.04.14,14:01
aká mariška?

:confused: Na čo myslíš, rastlinka? Ktorá ... :);)
erik555
30.04.14,14:17
je dobré mať v živote pri sebe iba tých správnych ľudí, nie je jednoduché ich v dnešnej dobe vyselektovať ... lebo falošné divadlo je IN!
Presne o tom je aj politika...O falosnom divadle!
pavol54
30.04.14,17:56
Rád by som vedel ako sa prepočítavajú tranzitné poplatky za plyn do ceny pohonných látok, lebo už sú drahšie. Vedel som že tú pomoc ukrajine zaplatíme z našich vreciek nie nejaký barozo
korela
01.05.14,11:44
Ako je tu mĺkvo, ak zbierate D vitamín v prírode, to je fajn, ale nie kliešte. Po tomto článku si už netermizovanú pravú bryndzu s určitosťou nedám.
http://aktualne.atlas.sk/toto-by-ste-mali-vediet-o-kliestoch-kym-sa-vyberiete-do-prirody/slovensko/zdravotnictvo/. Blbé s tým presunom.
misoft
01.05.14,11:48
Ako je tu mĺkvo, ak zbierate D vitamín v prírode, to je fajn, ale nie kliešte. Po tomto článku si už netermizovanú pravú bryndzu s určitosťou nedám.
http://aktualne.atlas.sk/toto-by-ste-mali-vediet-o-kliestoch-kym-sa-vyberiete-do-prirody/slovensko/zdravotnictvo/. Blbé s tým presunom.
Asi si myslela tento článok: http://aktualne.atlas.sk/kliestovu-encefalitidu-moze-sposobit-aj-syr-z-nepasterizovaneho-mlieka/dnes/regiony/
lujza.j
01.05.14,12:09
je dobré mať v živote pri sebe iba tých správnych ľudí, nie je jednoduché ich v dnešnej dobe vyselektovať ... lebo falošné divadlo je IN!
Presne o tom je aj politika...O falosnom divadle!
...tam potom prečo ludia všetky volby nebojkotujú?!....lebo vždy niekomu naletia.....
sito
01.05.14,12:35
Taxi užívajte ten máj, poraďci, čo naj, naj, naj ... :);)
korela
01.05.14,17:23
Ako je tu mĺkvo, ak zbierate D vitamín v prírode, to je fajn, ale nie kliešte. Po tomto článku si už netermizovanú pravú bryndzu s určitosťou nedám.
http://aktualne.atlas.sk/toto-by-ste-mali-vediet-o-kliestoch-kym-sa-vyberiete-do-prirody/slovensko/zdravotnictvo/. Blbé s tým presunom.
Asi si myslela tento článok: http://aktualne.atlas.sk/kliestovu-encefalitidu-moze-sposobit-aj-syr-z-nepasterizovaneho-mlieka/dnes/regiony/
Nie, ja som uviedla svoj link kvôli tejto časti textu:

"3. Sťahujú sa na sever
Nové miesta stále pribúdajú. Parazitológovia to vysvetľujú tým, že kliešte za posledné roky menia svoje nároky na životné prostredia. Ťažšie znášajú tropické teploty nad 28 stupňov. Viac im vyhovuje miernejšie podnebie a vlhko. Aj preto sa začali z juhu Slovenska sťahovať do vyšších nadmorských výšok. Čoraz viac ich objavujú v severných okresoch, napríklad na Orave, Liptove, pod Tatrami či okolí Kežmarku a Levoče."

Ja keď som si kúpila bryndzu, tak iba pravú, pretože má výborné zloženie. Už nebudem mať odvahu.
misoft
01.05.14,20:19
Ako je tu mĺkvo, ak zbierate D vitamín v prírode, to je fajn, ale nie kliešte. Po tomto článku si už netermizovanú pravú bryndzu s určitosťou nedám.
http://aktualne.atlas.sk/toto-by-ste-mali-vediet-o-kliestoch-kym-sa-vyberiete-do-prirody/slovensko/zdravotnictvo/. Blbé s tým presunom.
Asi si myslela tento článok: http://aktualne.atlas.sk/kliestovu-encefalitidu-moze-sposobit-aj-syr-z-nepasterizovaneho-mlieka/dnes/regiony/
Nie, ja som uviedla svoj link kvôli tejto časti textu:

"3. Sťahujú sa na sever
Nové miesta stále pribúdajú. Parazitológovia to vysvetľujú tým, že kliešte za posledné roky menia svoje nároky na životné prostredia. Ťažšie znášajú tropické teploty nad 28 stupňov. Viac im vyhovuje miernejšie podnebie a vlhko. Aj preto sa začali z juhu Slovenska sťahovať do vyšších nadmorských výšok. Čoraz viac ich objavujú v severných okresoch, napríklad na Orave, Liptove, pod Tatrami či okolí Kežmarku a Levoče."

Ja keď som si kúpila bryndzu, tak iba pravú, pretože má výborné zloženie. Už nebudem mať odvahu.
Tak je to trocha od veci - bryndza a kliešte..... pretože po prečítaní človek hneď súvis nevidí.....
erik555
02.05.14,12:42
Pravdepodobne zacnem do mesta chodit v obleku a kravate

https://www.youtube.com/watch?v=UMPyB3n7cLc#t=107
Mila123
03.05.14,11:27
poobede som počúvala RTVS (SRO) a bola diskusná relácia s témou "malá rómska reforma"...
zaznelo tam všetko a nič, všetko čo som za svoj život počula, dokonca aj niektorým som aj uverila , ale čo ma prekvapilo, resp. zhrozilo, bolo tvrdenie jedného z diskutujúcich, že matky, ktoré už nedojčia dávajú deťom miesto sunaru, či niečo obdobné dávajú hladkú múku s vodou.....
nie je mi ani trochu ľúto tých, kt. si privodia svoju situáciu svojím už akýmkoľvek správaním, nekonaním, ľahostajnosťou.....
ale tie deti? normálne hrôza.....
pokiaľ sa naučili homlesáci Nota Bene predávať, prečo napr. v kolóniach ich nenaučila chovať kozy? nejaký systém zaviesť, kontrolovať ho, dodržiavať......
pre mňa je to hrôza, pripadám si, ako keby som tu 20 rokov nebola, alebo som zaspala dobu?
misoft
03.05.14,11:28
poobede som počúvala RTVS (SRO) a bola diskusná relácia s témou "malá rómska reforma"...
zaznelo tam všetko a nič, všetko čo som za svoj život počula, dokonca aj niektorým som aj uverila , ale čo ma prekvapilo, resp. zhrozilo, bolo tvrdenie jedného z diskutujúcich, že matky, ktoré už nedojčia dávajú deťom miesto sunaru, či niečo obdobné dávajú hladkú múku s vodou.....
nie je mi ani trochu ľúto tých, kt. si privodia svoju situáciu svojím už akýmkoľvek správaním, nekonaním, ľahostajnosťou.....
ale tie deti? normálne hrôza.....
pokiaľ sa naučili homlesáci Nota Bene predávať, prečo napr. v kolóniach ich nenaučila chovať kozy? nejaký systém zaviesť, kontrolovať ho, dodržiavať......
pre mňa je to hrôza, pripadám si, ako keby som tu 20 rokov nebola, alebo som zaspala dobu?
He! Chovať kozy! Malá životnosť! Veď aj psy od susedov (gadžov) niekedy malú životnosť majú......
Vieš - väčšina Romulánskej populácie je naučená na jedno - gadžo daj! No nájdu sa aj Rómovia, ktorí toto "rúcajú" :D - http://www.teraz.sk/regiony/breznica-romovia-obydlia-vystavba/80455-clanok.html - a tí majú u mňa veľké PLUS (robia sami na seba, pre seba - je to ich, takže si skôr dajú pozor na to).
Mila123
03.05.14,11:30
He! Chovať kozy! Malá životnosť! Veď aj psy od susedov (gadžov) niekedy malú životnosť majú......

dostali už na SK niekedy takúto šancu????
buchač
03.05.14,11:33
He! Chovať kozy! Malá životnosť! Veď aj psy od susedov (gadžov) niekedy malú životnosť majú......

dostali už na SK niekedy takúto šancu????

Kto ???
Kozy ???
Alebo degeši ???
misoft
03.05.14,11:33
He! Chovať kozy! Malá životnosť! Veď aj psy od susedov (gadžov) niekedy malú životnosť majú......

dostali už na SK niekedy takúto šancu????
Romuláni ani nie - ale nájdu sa "debili", ktorí vymýšľajú riadne koziny - http://www.cas.sk/clanok/275496/beblavy-o-projekte-z-rezortu-skolstva-miliony-na-skolenia-chovatelom-koz-a-instalaterom.html
erik555
03.05.14,11:33
Mila123, zaloz si OZtku a nauc v osadach chovat kozy, ked to tento stat nedokaze (maju ine starosti).
Mila123
03.05.14,11:36
He! Chovať kozy! Malá životnosť! Veď aj psy od susedov (gadžov) niekedy malú životnosť majú......

dostali už na SK niekedy takúto šancu????

Kto ???
Kozy ???
Alebo degeši ???
Buchy, jasne, myslela som na kozy......
misoft
03.05.14,11:37
He! Chovať kozy! Malá životnosť! Veď aj psy od susedov (gadžov) niekedy malú životnosť majú......

dostali už na SK niekedy takúto šancu????

Kto ???
Kozy ???
Alebo degeši ???
Buchy, jasne, myslela som na kozy......
Hehehe - nie sú kozy ako kozy.......
Mila123
03.05.14,11:37
He! Chovať kozy! Malá životnosť! Veď aj psy od susedov (gadžov) niekedy malú životnosť majú......

dostali už na SK niekedy takúto šancu????
Romuláni ani nie - ale nájdu sa "debili", ktorí vymýšľajú riadne koziny - http://www.cas.sk/clanok/275496/beblavy-o-projekte-z-rezortu-skolstva-miliony-na-skolenia-chovatelom-koz-a-instalaterom.html
Beblavý prv , podľa môjho názoru potrebuje odborníka........logopéda, jeho rečová vada je hrôza a des.....
misoft
03.05.14,11:39
Beblavý prv , podľa môjho názoru potrebuje odborníka........logopéda, jeho rečová vada je hrôza a des.....
Beblavý? Skôr Brblavý......
Mila123
03.05.14,11:46
vidím, čítam aký smer debata nabrala.....
ďakujem
misoft
03.05.14,11:52
vidím, čítam aký smer debata nabrala.....
ďakujem
Šak sa uberá "správnym" SMERom :D:D:D
erik555
03.05.14,11:53
vidím, čítam aký smer debata nabrala.....
ďakujem
Vies, o romskom probleme sa za 20 rokov vela narozpravalo...a poniektori sa na tom aj pekne nabaluju.
misoft
03.05.14,11:54
vidím, čítam aký smer debata nabrala.....
ďakujem
Vies, o romskom probleme sa za 20 rokov vela narozpravalo...a poniektori sa na tom aj pekne nabaluju.
Hej 20 rokov sa len kecalo, 60 rokov sa nič nerobilo.....
erik555
03.05.14,11:56
vidím, čítam aký smer debata nabrala.....
ďakujem
Vies, o romskom probleme sa za 20 rokov vela narozpravalo...a poniektori sa na tom aj pekne nabaluju.
Hej 20 rokov sa len kecalo, 60 rokov sa nič nerobilo.....
Ta jak ze nic...za komousov "pracovali" v technickych sluzbach :)
misoft
03.05.14,11:57
Ta jak ze nic...za komousov "pracovali" v technickych sluzbach :)
Hej ..... pracovali.... držali lopaty vo zvislej polohe.....:D
erik555
03.05.14,11:59
Ta jak ze nic...za komousov "pracovali" v technickych sluzbach :)
Hej ..... pracovali.... držali lopaty vo zvislej polohe.....:D
tak tych nepracujucich bolo aj vo fabrikach neurekom :D
misoft
03.05.14,12:02
tak tych nepracujucich bolo aj vo fabrikach neurekom :D
...to mi vrav! Ako skončený študent som do vojny makal pri lise. Vo fabrike boli aj čierni - vozičkári. Ale keď si ich potreboval, nebolo ani jedného :D - boli zašití pri plote a chrápali. Ale na výplatu boli všetci a prví pri okienku....
korela
03.05.14,12:35
je dobré mať v živote pri sebe iba tých správnych ľudí, nie je jednoduché ich v dnešnej dobe vyselektovať ... lebo falošné divadlo je IN!
Presne o tom je aj politika...O falosnom divadle!
...tam potom prečo ludia všetky volby nebojkotujú?!....lebo vždy niekomu naletia.....
U nás to jednoducho nie je možné, žiaľ. Nie je to však ľuďmi. Bola by to ešte väčšia záhuba.
Ja uvažujem, ako to urobím s eu voľbami.
korela
03.05.14,12:36
Ako je tu mĺkvo, ak zbierate D vitamín v prírode, to je fajn, ale nie kliešte. Po tomto článku si už netermizovanú pravú bryndzu s určitosťou nedám.
http://aktualne.atlas.sk/toto-by-ste-mali-vediet-o-kliestoch-kym-sa-vyberiete-do-prirody/slovensko/zdravotnictvo/. Blbé s tým presunom.
Asi si myslela tento článok: http://aktualne.atlas.sk/kliestovu-encefalitidu-moze-sposobit-aj-syr-z-nepasterizovaneho-mlieka/dnes/regiony/
Nie, ja som uviedla svoj link kvôli tejto časti textu:

"3. Sťahujú sa na sever
Nové miesta stále pribúdajú. Parazitológovia to vysvetľujú tým, že kliešte za posledné roky menia svoje nároky na životné prostredia. Ťažšie znášajú tropické teploty nad 28 stupňov. Viac im vyhovuje miernejšie podnebie a vlhko. Aj preto sa začali z juhu Slovenska sťahovať do vyšších nadmorských výšok. Čoraz viac ich objavujú v severných okresoch, napríklad na Orave, Liptove, pod Tatrami či okolí Kežmarku a Levoče."

Ja keď som si kúpila bryndzu, tak iba pravú, pretože má výborné zloženie. Už nebudem mať odvahu.
Tak je to trocha od veci - bryndza a kliešte..... pretože po prečítaní človek hneď súvis nevidí.....
Ako kto.
korela
03.05.14,12:45
He! Chovať kozy! Malá životnosť! Veď aj psy od susedov (gadžov) niekedy malú životnosť majú......

dostali už na SK niekedy takúto šancu????
Ja nerozumiem iba jednému, obrazne, inak tomu rozumiem až veľmi dobre.
Za socíku pracovali a ešte aj chovali kozy. Mila123, na toto mi daj odpoveď, čo si o tom myslíš. Inak táto rodina pracuje podnes, kozy už nemajú.
Mila123
03.05.14,12:59
He! Chovať kozy! Malá životnosť! Veď aj psy od susedov (gadžov) niekedy malú životnosť majú......

dostali už na SK niekedy takúto šancu????
Ja nerozumiem iba jednému, obrazne, inak tomu rozumiem až veľmi dobre.
Za socíku pracovali a ešte aj chovali kozy. Mila123, na toto mi daj odpoveď, čo si o tom myslíš. Inak táto rodina pracuje podnes, kozy už nemajú.
toto je dielom demokracie, resp. zo začiatku 90. rokov dostávali štedré sociálne dávky, naučili sme ich takto žiť, sami si za to môžeme.......
korela
03.05.14,13:03
Aký názor na tento skutok?

http://www.pluska.sk/regiony/stredne-slovensko/dvojica-kradla-priamo-z-vyrobnej-haly-odniest-si-chceli-elektricke-kable.html
Policajti z Dubnice nad Váhom obvinili dvoch mužov z okresu Ilava z prečinu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva. Z výrobnej haly v Dubnici nad Váhom chceli ukradnúť elektrické káble.

Ako informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne Pavol Kudlička, obvinení muži (34, 23) sa vlámali do haly v areáli spoločnosti ZŤS v Dubnici nad Váhom, kde prestrihli na stenách rôzne elektrické káble o dĺžke asi 20 metrov.

Káble si pripravili na hromadu, pristihla ich však strážna služba. "Majiteľovi spôsobili škodu vo výške 270 eur, obvineným hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky," uzavrel Kudlička.

Autor: TASR
erik555
03.05.14,13:07
je dobré mať v živote pri sebe iba tých správnych ľudí, nie je jednoduché ich v dnešnej dobe vyselektovať ... lebo falošné divadlo je IN!
Presne o tom je aj politika...O falosnom divadle!
...tam potom prečo ludia všetky volby nebojkotujú?!....lebo vždy niekomu naletia.....
Casto je to aj o tom, ze sa hlasuje PROTI niektorej strane, ci jednotlivcovi. Uz len kvoli tomu, ze ich sympatizanti budu VZDY volit a ked nikto nebude proti nim, tak sa im o to zvysia percenta. Cize aj vtedy, ked ludia nepridu volit.