korela
03.05.14,15:08
He! Chovať kozy! Malá životnosť! Veď aj psy od susedov (gadžov) niekedy malú životnosť majú......

dostali už na SK niekedy takúto šancu????
Ja nerozumiem iba jednému, obrazne, inak tomu rozumiem až veľmi dobre.
Za socíku pracovali a ešte aj chovali kozy. Mila123, na toto mi daj odpoveď, čo si o tom myslíš. Inak táto rodina pracuje podnes, kozy už nemajú.
toto je dielom demokracie, resp. zo začiatku 90. rokov dostávali štedré sociálne dávky, naučili sme ich takto žiť, sami si za to môžeme.......

So všetkým súhlasím, iba neviem ako sa mám ja dostať z tej kolektívnej zodpovednosti - "sami si za to môžeme...."
erik555
03.05.14,13:13
Ja uvažujem, ako to urobím s eu voľbami.
A k comu si prisla? Ja ked pojdem volit, tak jedine c.20 - Martin Dano. Toto je clovek, ktori realne ukazuje ake su nedostatky v stanej moci, ukazuje, ako je statna moc arogantna. Iny clovek, ktory iba drista do vzduchu, si nezasluzi byt europoslancom! Napr. taky dristac Golonka :D Staremu chrenovi sa nechce uzivat dochodku :D
https://www.youtube.com/watch?v=di6c4DS6JPc
Mila123
03.05.14,13:19
He! Chovať kozy! Malá životnosť! Veď aj psy od susedov (gadžov) niekedy malú životnosť majú......

dostali už na SK niekedy takúto šancu????
Ja nerozumiem iba jednému, obrazne, inak tomu rozumiem až veľmi dobre.
Za socíku pracovali a ešte aj chovali kozy. Mila123, na toto mi daj odpoveď, čo si o tom myslíš. Inak táto rodina pracuje podnes, kozy už nemajú.
toto je dielom demokracie, resp. zo začiatku 90. rokov dostávali štedré sociálne dávky, naučili sme ich takto žiť, sami si za to môžeme.......

So všetkým súhlasím, iba neviem ako sa mám ja dostať z tej kolektívnej zodpovednosti - "sami si za to môžeme...."
žiaľ
buchač
03.05.14,13:53
Iny clovek, ktory iba drista do vzduchu, si nezasluzi byt europoslancom! Napr. taky dristac Golonka :D Staremu chrenovi sa nechce uzivat dochodku :D


Starý blavácky ujo si práveže chce " užívať " dôchodok ...
Henten pán sa promenáduje všade tade , popritom plače , že má dôchodok cca 300€ , tak by si na staré kolená iba len polepšil ...
Ako hokejistu som ho aj vcelku bral ... ale to ostatné teda veru nie ...
korela
03.05.14,14:08
Pravdepodobne zacnem do mesta chodit v obleku a kravate

https://www.youtube.com/watch?v=UMPyB3n7cLc#t=107
Darmo, šaty robia človeka. Ale o tom, čo je na videu, začali znalí vecí hovoriť hneď po revolúcii, čo tu nastane.
Za socíku jedna výtvarníčka, na konte pol mil. korún, po BA chodila ako všivka (pre neznalých, čo sú všivci, tak to sú ľudia najmä v mladšom veku, študenti umel. smerov, ktorí sa chcú odlíšiť od davu). Takže posudzovať človeka podľa šiat je poriadna predpojatosť.

Pred dvomi-tromi rokmi mi prišlo náhle zle, Lui so Srškom budú vedieť kde sa mi to stalo, bola som v DM a v Levanduli menší nákup a naraz ma to ťahalo k zemi. Taxi nebol v okolí, vošla som do Optiky, popísala, a či by ma z nich jedna neodviezla rýchlo domov. Odmietli, možno blízkosť Pentagonu ich odradila. Poďakovala som, vošla vedľa do kaviarne, namierila k stolu s dvomi pármi, chalani sa okamžite zdvihli, peniaze som im nechlala na zadnom sedadle. Doma si urobím opatrenia a som v poriadku. Onedlho sa mi to stalo na parkovisku pri Bille, to som okamžite oslovila solventejší pár už aj s OP v ruke, že im dám 10 eur za cestu, inak s taxi vtedy 3, pár sekúnd váhali, vzali ma, po ceste, či sa mi to stáva často a počkali, kým nezájdem za bránku a neotvorím byt. Tých 10 dostali a ani neprotrestovali. Ale podnes som im vďačná.
Už som to tu asi písala, že syn nás prekvapil v 19-tich kurzom prvej pomoci v Červenom kríži, nevedeli sme o tom, viem že pomohol pár epileptikom na ulici, jazyk ... aj s privolaním sanitky. Robí to určite podnes, ale nerozpráva o tom. Potom začal pomáhať bezdomovcovi, ktorý vysedával v Medickej záhrade, bol to cudzinec, komunikoval v EN, nosil mu jedlo, myslela som si, že nosí možno dievčaťu :-). Spojil sa so Sandrou Tondrovou, ten človek bol tu, nevedel ako sa sem dostal (buď bol z BE, NL), nevedel kde je, mal poruchu. Potom si ho oni prevzali do starostlivosti. Stále sa venuje pracovne ľuďom, aj bude, ale inak.

Je smutné ako žijeme ešte v tomto storočí v civilizovanom prostredí, ako sa k sebe chováme, reagujeme na seba v diskusiách, pritom nevieme, kto sedí za druhou stranou PC.
blavácky papagáj korela
pavol54
03.05.14,14:29
He! Chovať kozy! Malá životnosť! Veď aj psy od susedov (gadžov) niekedy malú životnosť majú......

dostali už na SK niekedy takúto šancu????
Ja nerozumiem iba jednému, obrazne, inak tomu rozumiem až veľmi dobre.
Za socíku pracovali a ešte aj chovali kozy. Mila123, na toto mi daj odpoveď, čo si o tom myslíš. Inak táto rodina pracuje podnes, kozy už nemajú.
toto je dielom demokracie, resp. zo začiatku 90. rokov dostávali štedré sociálne dávky, naučili sme ich takto žiť, sami si za to môžeme.......

So všetkým súhlasím, iba neviem ako sa mám ja dostať z tej kolektívnej zodpovednosti - "sami si za to môžeme...."
Najhoršie je to že dnes si spústa ľudí hovorí prečo sa nezúčastnili referenda aby rozhodli o vstupe Slovenska do jednej nadštátnej "záujmovej" organizácie. To si len teraz budeme hovoriť "však si zato sami môžeme"
misoft
03.05.14,15:30
Aký názor na tento skutok?

http://www.pluska.sk/regiony/stredne-slovensko/dvojica-kradla-priamo-z-vyrobnej-haly-odniest-si-chceli-elektricke-kable.html
Policajti z Dubnice nad Váhom obvinili dvoch mužov z okresu Ilava z prečinu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva. Z výrobnej haly v Dubnici nad Váhom chceli ukradnúť elektrické káble.

Ako informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne Pavol Kudlička, obvinení muži (34, 23) sa vlámali do haly v areáli spoločnosti ZŤS v Dubnici nad Váhom, kde prestrihli na stenách rôzne elektrické káble o dĺžke asi 20 metrov.

Káble si pripravili na hromadu, pristihla ich však strážna služba. "Majiteľovi spôsobili škodu vo výške 270 eur, obvineným hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky," uzavrel Kudlička.

Autor: TASR
Poviem ti - keby boli niekde v arabských krajinách, tak by nielen ruky, ale i hlavy nemali.
Totiž - oni keď vyčísľujú škodu, tak nevyčíslia všetko - len materiál a prípadne vedľajšie škody. Už však nezohľadňujú iné škody, ktoré vzniknú následkom ich "premiestňovania" materiálu.
Škoda na kábloch + zariadení je cca 270€ - OK! Ale čo tak škoda, ktorá vznikne sprevádzkovaním tohto zariadenia? Servismani + oprava. K tomu opätovné preskúšanie zariadenia + revízia. A straty na výrobe, pretože zariadenia stáli.... a odrazu nie je škoda 270€, ale často lezie do tisícky i viac. A oni za to dostanú 6 mesiacov (ak sudcovi dala), až 3 roky (ak sudcovi nedala :D) - samozrejme, pobyt v base zaplatí aj ten poškodený + občania, ktorí zarábajú. A výtečníci budú mať 3x denne teplé žrádlo + ubytovanie v teple kultúru. Denne vychádzky, tlač k dispozícii, čisté prádielko taktiež. A škodu aj tak neuhradia....
lujza.j
03.05.14,18:32
lujza.j
03.05.14,18:34
Ja uvažujem, ako to urobím s eu voľbami.
A k comu si prisla? Ja ked pojdem volit, tak jedine c.20 - Martin Dano. Toto je clovek, ktori realne ukazuje ake su nedostatky v stanej moci, ukazuje, ako je statna moc arogantna. Iny clovek, ktory iba drista do vzduchu, si nezasluzi byt europoslancom! Napr. taky dristac Golonka :D Staremu chrenovi sa nechce uzivat dochodku :D
https://www.youtube.com/watch?v=di6c4DS6JPc
hmmm... kto asi toho Martinka platí:rolleyes:
Katy a R
03.05.14,18:38
lujza.j
03.05.14,18:40
http://www.cas.sk/clanok/280333/uzivajte-si-toto-je-12-dovodov-preco-denne-sexovat.html?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-cas&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP#

:D:D:D...to zaberáá... vidieť to na tých "kočkách" pri Slovnafte....
- majú biele zuby?:confused::D
a sú krajšie:D:eek:
Katy a R
03.05.14,18:51
....
Je smutné ako žijeme ešte v tomto storočí v civilizovanom prostredí, ako sa k sebe chováme, reagujeme na seba v diskusiách, pritom nevieme, kto sedí za druhou stranou PC.
blavácky papagáj korela

ja len nadviažem - ...
pred časom sa mi prihodilo - v hlavnej dedine pri Tesku (zastávky MHD) - jeden chlapík tam ležal na lavičke, bol zjavne pod vplyvom, ale tak spadol z lavičky, že si poriadne hlavu udrel. ľudia naňho kašlali, len taký starší pán pomohol a posadili sme ho na lavičku .. som fakt nevedela - čo? (plno ľudí). Tá rana bola riadna a bol mimo, hovoril z cesty - tak som predsalen zavolala - aj som hneď rovno povedala, že nie je triezvy... kázali mi aj počkať - no a samozrejme, že ma zdrbali - vraj známa firma! Ale zobrali ho na rontgen ..
Čo by ste robili v takom prípade - volať - alebo nevolať?
korela
03.05.14,19:05
Aký názor na tento skutok?

http://www.pluska.sk/regiony/stredne-slovensko/dvojica-kradla-priamo-z-vyrobnej-haly-odniest-si-chceli-elektricke-kable.html
Policajti z Dubnice nad Váhom obvinili dvoch mužov z okresu Ilava z prečinu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva. Z výrobnej haly v Dubnici nad Váhom chceli ukradnúť elektrické káble.

Ako informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne Pavol Kudlička, obvinení muži (34, 23) sa vlámali do haly v areáli spoločnosti ZŤS v Dubnici nad Váhom, kde prestrihli na stenách rôzne elektrické káble o dĺžke asi 20 metrov.

Káble si pripravili na hromadu, pristihla ich však strážna služba. "Majiteľovi spôsobili škodu vo výške 270 eur, obvineným hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky," uzavrel Kudlička.
Autor: TASR


Poviem ti - keby boli niekde v arabských krajinách, tak by nielen ruky, ale i hlavy nemali.
Totiž - oni keď vyčísľujú škodu, tak nevyčíslia všetko - len materiál a prípadne vedľajšie škody. Už však nezohľadňujú iné škody, ktoré vzniknú následkom ich "premiestňovania" materiálu.
Škoda na kábloch + zariadení je cca 270€ - OK! Ale čo tak škoda, ktorá vznikne sprevádzkovaním tohto zariadenia? Servismani + oprava. K tomu opätovné preskúšanie zariadenia + revízia. A straty na výrobe, pretože zariadenia stáli.... a odrazu nie je škoda 270€, ale často lezie do tisícky i viac. A oni za to dostanú 6 mesiacov (ak sudcovi dala), až 3 roky (ak sudcovi nedala :D) - samozrejme, pobyt v base zaplatí aj ten poškodený + občania, ktorí zarábajú. A výtečníci budú mať 3x denne teplé žrádlo + ubytovanie v teple kultúru. Denne vychádzky, tlač k dispozícii, čisté prádielko taktiež. A škodu aj tak neuhradia....
K tomu čo si napísal, chápem všetko. Vyvolané ďalšie investície.
.
Ani si nevieš predstaviť, ako som rada, že si zareagoval práve ty na dvoch zlodejíčkov. Vyjadríš sa ešte aj k tomuto, je v tom rozdiel?


To bola totiž iba prvá časť príbehu z tejto ťažko skúšanej fabriky a zároveň hlavne ľudí z okolia ktorých živila, ktorí vďaka Havlovmu "humanizmu" predtým vo veľmi dobre prosperujúcej fabrike sa zatvorili dvere zo dňa na deň a zbrojovky v CZ bežali ďalej.
.
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/ludia-dubnickej-fabrike-od-decembra-nedostali-vyplaty-jej-manazer-vyvaza-luxusnych-autach.html

Ľudia v dubnickej fabrike nedostávajú výplaty, jej manažér sa vozí v luxusných autách
30. apríl 2014, 00:01 15
Darina1234
03.05.14,19:06
volat, jednozncne, aspon ja ano,
korela
03.05.14,19:18
....
Je smutné ako žijeme ešte v tomto storočí v civilizovanom prostredí, ako sa k sebe chováme, reagujeme na seba v diskusiách, pritom nevieme, kto sedí za druhou stranou PC.
blavácky papagáj korela

ja len nadviažem - ...
pred časom sa mi prihodilo - v hlavnej dedine pri Tesku (zastávky MHD) - jeden chlapík tam ležal na lavičke, bol zjavne pod vplyvom, ale tak spadol z lavičky, že si poriadne hlavu udrel. ľudia naňho kašlali, len taký starší pán pomohol a posadili sme ho na lavičku .. som fakt nevedela - čo? (plno ľudí). Tá rana bola riadna a bol mimo, hovoril z cesty - tak som predsalen zavolala - aj som hneď rovno povedala, že nie je triezvy... kázali mi aj počkať - no a samozrejme, že ma zdrbali - vraj známa firma! Ale zobrali ho na rontgen ..
Čo by ste robili v takom prípade - volať - alebo nevolať?

Volať, ide o človeka. Že si pofrflú záchranári, sa im nečudujem, prežívajú to každý deň. Horšie, že mohla ísť sanitka k inému dôležitejšiemu prípadu. Keby zomrel, mal by človek výčitky.
korela
03.05.14,19:24
http://www.cas.sk/clanok/280333/uzivajte-si-toto-je-12-dovodov-preco-denne-sexovat.html?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-cas&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP#

:D:D:D...to zaberáá... vidieť to na tých "kočkách" pri Slovnafte....

To je pohľad, keď sedia na lavičke nadrogované čakajúc na bus! V Slovnafte na prestupovisku.
Nechápem chlapov, ako ich môžu ...
Peggynka
03.05.14,19:28
....
Je smutné ako žijeme ešte v tomto storočí v civilizovanom prostredí, ako sa k sebe chováme, reagujeme na seba v diskusiách, pritom nevieme, kto sedí za druhou stranou PC.
blavácky papagáj korela

ja len nadviažem - ...
pred časom sa mi prihodilo - v hlavnej dedine pri Tesku (zastávky MHD) - jeden chlapík tam ležal na lavičke, bol zjavne pod vplyvom, ale tak spadol z lavičky, že si poriadne hlavu udrel. ľudia naňho kašlali, len taký starší pán pomohol a posadili sme ho na lavičku .. som fakt nevedela - čo? (plno ľudí). Tá rana bola riadna a bol mimo, hovoril z cesty - tak som predsalen zavolala - aj som hneď rovno povedala, že nie je triezvy... kázali mi aj počkať - no a samozrejme, že ma zdrbali - vraj známa firma! Ale zobrali ho na rontgen ..
Čo by ste robili v takom prípade - volať - alebo nevolať?
Ja by som zavolala (firma-nefirma),je to človek a tak sa aj správam.Keď pomôžem každému zvieratku,mala by som to pomýlené v hlave,keby som nepomohla človeku.Moje deti robia na záchranke a o nevšímavosti okolia vedia dosť z praxe.Svedomie by mi nedalo...
lujza.j
03.05.14,19:29
http://www.cas.sk/clanok/280333/uzivajte-si-toto-je-12-dovodov-preco-denne-sexovat.html?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-cas&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP#

:D:D:D...to zaberáá... vidieť to na tých "kočkách" pri Slovnafte....

To je pohľad, keď sedia na lavičke nadrogované čakajúc na bus! V Slovnafte na prestupovisku.
Nechápem chlapov, ako ich môžu ...
ani ja...nikdy som to nechápala a aj z At...čo to mi prešlo "rukami".....dnes ked si nato spomeniem....hrozné-fuj:eek:
korela
03.05.14,19:37
korela
03.05.14,19:39
To patrilo ku krátkemu dialógu s Lui, nie pre Peggynku.
Peggynka
03.05.14,19:41
Mňa dnes potešili blahoželania od Vás, rodiny, priateľov... srdečná vďaka.
Potešila ma aj nová synova kuchyňa:
lujza.j
03.05.14,19:42
budúci týždeň točím aj ja...už sa teším.... švagrinej tata už točí tri dni, ale že budúci týždeň sa bude točiť vo velkom:)
http://www.cas.sk/med
lujza.j
03.05.14,19:44
Peggy.....ako obklad je to isté čo na zemi?
Peggynka
03.05.14,19:52
Peggy.....ako obklad je to isté čo na zemi?
Hej,je to lepšie ako obkladačky,hladká plocha,dobre sa to udržiava.
lujza.j
03.05.14,19:58
Peggy.....ako obklad je to isté čo na zemi?
Hej,je to lepšie ako obkladačky,hladká plocha,dobre sa to udržiava.
vyzerá to velmi dobre....
Peggynka
03.05.14,20:09
Peggy.....ako obklad je to isté čo na zemi?
Hej,je to lepšie ako obkladačky,hladká plocha,dobre sa to udržiava.
vyzerá to velmi dobre....
Vieš,keď ja som si dala toto a teraz si tam pri varení zakladám kartón,aby som to nemusela prácne čistiť od mastnoty.Obkladačky očistíš,ale tam sú 1cm špáry a neviem si predstaviť,ako by vyzerali:
http://www.porada.sk/t238649-ake-su-vyhody-kuchynskej-linky-na-mieru.html#post2512913
pavol54
04.05.14,04:22
http://www.cas.sk/clanok/280333/uzivajte-si-toto-je-12-dovodov-preco-denne-sexovat.html?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-cas&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP#

:D:D:D...to zaberáá... vidieť to na tých "kočkách" pri Slovnafte....
- majú biele zuby?:confused::D
no ak si ich nechávajú často umývať ta sa nečuduj :---
buchač
04.05.14,05:39
Som si dnes ráno prečítal " Zoznam registrovaných kandidátov " pre voľby do Európskeho parlamentu ...

Kua , že to aké zamestnania - funkcie máme ???
Na jednej strane som sa neprestával diviť , na druhej strane som skoro plakal ...No dorazila ma asi najviac kandidátka TIPu ...
Som sa začal :D :D :D , že mi zabehla vianočka v krku ...

Zvyšok by som podelil na pár skupín :
- politickí vyslúžilci , ktorí by radi svoje rite do tepla chceli zašiť
- mladí zasranci , ktorí ešte len študujú a už by chceli do vysokej politiky
- rojkovia , čo chcú zažiť veľký svet
- idealisti , ktorí na to proste nemajú
- a tí normálnejší ...

Fujtajbl ...aj káva mi prestala chutiť ...
erik555
04.05.14,06:08
Ja uvažujem, ako to urobím s eu voľbami.
A k comu si prisla? Ja ked pojdem volit, tak jedine c.20 - Martin Dano. Toto je clovek, ktori realne ukazuje ake su nedostatky v stanej moci, ukazuje, ako je statna moc arogantna. Iny clovek, ktory iba drista do vzduchu, si nezasluzi byt europoslancom! Napr. taky dristac Golonka :D Staremu chrenovi sa nechce uzivat dochodku :D
https://www.youtube.com/watch?v=di6c4DS6JPc
hmmm... kto asi toho Martinka platí:rolleyes:
Nerozumiem ti. A kto plati ostatnych, ktori sa len schovavaju za dristy???!!! Z teba mam dojem, ze si, alebo bola v nejakej statnej institucii!!! A ze sa ta jeho videa velmi dotkli :D Mne je jedno, kto ho plati, ale sa mi velmi dobre pozera, ako tu sku.venu statnu pacmagu "buzeruje"!!! Si myslia, ze su viac! A este viac do nich, len tak dalej Martinko!!! ;) https://www.youtube.com/user/martindano/videos
Emka Roman
04.05.14,06:28
Som si dnes ráno prečítal " Zoznam registrovaných kandidátov " pre voľby do Európskeho parlamentu ...

Kua , že to aké zamestnania - funkcie máme ???
Na jednej strane som sa neprestával diviť , na druhej strane som skoro plakal ...No dorazila ma asi najviac kandidátka TIPu ...
Som sa začal :D :D :D , že mi zabehla vianočka v krku ...

Zvyšok by som podelil na pár skupín :
- politickí vyslúžilci , ktorí by radi svoje rite do tepla chceli zašiť
- mladí zasranci , ktorí ešte len študujú a už by chceli do vysokej politiky
- rojkovia , čo chcú zažiť veľký svet
- idealisti , ktorí na to proste nemajú
- a tí normálnejší ...

Fujtajbl ...aj káva mi prestala chutiť ...


Skrátka na 99% ku.vy :D
Peggynka
04.05.14,06:41
Som si dnes ráno prečítal " Zoznam registrovaných kandidátov " pre voľby do Európskeho parlamentu ...

Kua , že to aké zamestnania - funkcie máme ???
Na jednej strane som sa neprestával diviť , na druhej strane som skoro plakal ...No dorazila ma asi najviac kandidátka TIPu ...
Som sa začal :D :D :D , že mi zabehla vianočka v krku ...

Zvyšok by som podelil na pár skupín :
- politickí vyslúžilci , ktorí by radi svoje rite do tepla chceli zašiť
- mladí zasranci , ktorí ešte len študujú a už by chceli do vysokej politiky
- rojkovia , čo chcú zažiť veľký svet
- idealisti , ktorí na to proste nemajú
- a tí normálnejší ...

Fujtajbl ...aj káva mi prestala chutiť ...


Skrátka na 99% ku.vy :D
Však kúzelník a špičkový klavírista budú pre nás užitoční...
Peggynka
04.05.14,06:44
"Závidím" synovi tento pohľad z postele:
misoft
04.05.14,07:52
Aký názor na tento skutok?

.................................................. .................
Poviem ti len toľko - niekto využil naše "dokonalé" zákony, náš "dokonalý" súdny systém, naše "sociálne" zabezpečenie ............ ale obyčajný roboš to NIE JE - sú to tí vychcanci, ktorí stihli "presunúť" LÓVE z jednej hŕby na druhú, ktorí sa poznajú s "nestrannými" sudcami a "nepodplatiteľnými" štátnymi úradníkmi, ktorí "prispievali" (rozumej - podplácali) vládnuce strany.......
V tomto prípade: občan - robotník ťahá za ten kratší koniec, pretože bezzubé zákony, skorumpovaná štátna moc a justícia použije toto:
http://www.merkabashop.sk/imgs/products/771/897.jpg
buchač
04.05.14,08:21
Som si dnes ráno prečítal " Zoznam registrovaných kandidátov " pre voľby do Európskeho parlamentu ...

Kua , že to aké zamestnania - funkcie máme ???
Na jednej strane som sa neprestával diviť , na druhej strane som skoro plakal ...No dorazila ma asi najviac kandidátka TIPu ...
Som sa začal :D :D :D , že mi zabehla vianočka v krku ...

Skrátka na 99% ku.vy :D
Však kúzelník a špičkový klavírista budú pre nás užitoční...

Ten ma dorazil najviac... keď som žene povedal , len zdvihla oči - komentár nebol potrebný - nestíhala by inak do roboty ...;)
Ale keď to vezmeme zo širšieho záberu , šak tí politici sú v podstate kúzelníci . Veď poniektorí sedia aj na viacerých stoličkách , takže vlastne kúzlia - lenže potom tie kuevské zákony a nariadenia tak aj vyzerajú ...

Pred voľbami sa tu na Porade montovali tí TIPáci do každej politickej debaty a aj tak to potom vyzeralo . Na pádne argumenty nemali odpoveď , naivita sa im drala cez hemáky vonku ...osierali všetko .
Peggynka
04.05.14,08:23
Som si dnes ráno prečítal " Zoznam registrovaných kandidátov " pre voľby do Európskeho parlamentu ...

Kua , že to aké zamestnania - funkcie máme ???
Na jednej strane som sa neprestával diviť , na druhej strane som skoro plakal ...No dorazila ma asi najviac kandidátka TIPu ...
Som sa začal :D :D :D , že mi zabehla vianočka v krku ...

Skrátka na 99% ku.vy :D
Však kúzelník a špičkový klavírista budú pre nás užitoční...

Ten ma dorazil ... keď som žene povedal , len zdvihla oči - komentár nebol potrebný - nestíhala by inak do roboty ...;)
Ale keď to vezmeme zo širšieho záberu , šak tí politici sú v podstate kúzelníci . Veď poniektorí sedia aj na viacerých stoličkách , takže vlastne kúzlia - lenže potom tie kuevské zákony a nariadenia tak aj vyzerajú ...
Veď to...Pouvažujem,že aspoň jeden,čo to aj priznal,že je kúzelník,hehe...
lujza.j
04.05.14,08:26
Ja uvažujem, ako to urobím s eu voľbami.
A k comu si prisla? Ja ked pojdem volit, tak jedine c.20 - Martin Dano. Toto je clovek, ktori realne ukazuje ake su nedostatky v stanej moci, ukazuje, ako je statna moc arogantna. Iny clovek, ktory iba drista do vzduchu, si nezasluzi byt europoslancom! Napr. taky dristac Golonka :D Staremu chrenovi sa nechce uzivat dochodku :D
https://www.youtube.com/watch?v=di6c4DS6JPc
hmmm... kto asi toho Martinka platí:rolleyes:
Nerozumiem ti. A kto plati ostatnych, ktori sa len schovavaju za dristy???!!! Z teba mam dojem, ze si, alebo bola v nejakej statnej institucii!!! A ze sa ta jeho videa velmi dotkli :D Mne je jedno, kto ho plati, ale sa mi velmi dobre pozera, ako tu sku.venu statnu pacmagu "buzeruje"!!! Si myslia, ze su viac! A este viac do nich, len tak dalej Martinko!!! ;) https://www.youtube.com/user/martindano/videos

ked ti len toto stačí:D...z toho máš čo?!....vaskeho máš kde toho už "nelúbiš".....
erik555
04.05.14,09:27
Ja uvažujem, ako to urobím s eu voľbami.
A k comu si prisla? Ja ked pojdem volit, tak jedine c.20 - Martin Dano. Toto je clovek, ktori realne ukazuje ake su nedostatky v stanej moci, ukazuje, ako je statna moc arogantna. Iny clovek, ktory iba drista do vzduchu, si nezasluzi byt europoslancom! Napr. taky dristac Golonka :D Staremu chrenovi sa nechce uzivat dochodku :D
https://www.youtube.com/watch?v=di6c4DS6JPc
hmmm... kto asi toho Martinka platí:rolleyes:
Nerozumiem ti. A kto plati ostatnych, ktori sa len schovavaju za dristy???!!! Z teba mam dojem, ze si, alebo bola v nejakej statnej institucii!!! A ze sa ta jeho videa velmi dotkli :D Mne je jedno, kto ho plati, ale sa mi velmi dobre pozera, ako tu sku.venu statnu pacmagu "buzeruje"!!! Si myslia, ze su viac! A este viac do nich, len tak dalej Martinko!!! ;) https://www.youtube.com/user/martindano/videos

ked ti len toto stačí:D...z toho máš čo?!....vaskeho máš kde toho už "nelúbiš".....
A co mam z tych doterajsich?! :eek: Z tych doterajsich dristajucich a vsetko u nas zakrivajucich???!!! :eek: Ja uz len kvoli tymto dristacom budem volit Dana, ktory aspon poukazuje na tuto skur.enu statnu arogantnu moc! Uz chapes???!!!! Mam dost z takychto ludi, ako si aj Ty teraz ukazala!!! Martin Dano ak by bol zvoleny, tak napr. chce umoznovat aj obycajnym ludom pristup na podu EP ako splnomocnenci, ked budu mat nejake problemy v tomto skurv.nom skorumpovanom state! Aj v tom EP je potrebne poriadne rozvirit hladiny :D Lebo mam pocit, ze zapadniari pekne kriju chrbaty nasim poprednym politikom! A to je katastrofa aj s touto pojeb.nou Europskou uniou!
Ziadny kandidat/dristac schovavajuci sa za pekne slova! A to sa ceni!
http://sk.wikipedia.org/wiki/Martin_Da%C5%88o

Ale aj Vaskeho "lubim", lebo tiez poukazuje na tuto skur.enu statnu moc :cool: Ale nie so vsetkymi jeho myslienkami sa stotoznujem...napr. jeho ospevovana obnova Ceskoslovenska uz nie je mozna, pretoze na to by boli potrebny "dvaja" a nielen jeden a to by nas cesi nechceli uz ani zadarmo :rolleyes:

P.S.: Kua, Ty si musela byt (alebo si) statna kancelarska zamestnankyna/zasivacka :D Inak to nevidim...
lujza.j
04.05.14,09:35
:D:D:D...čo to je kancelária :eek:...ty no nejak poznáš:---
erik555
04.05.14,09:41
:D:D:D...čo to je kancelária :eek:...ty no nejak poznáš:---
Kancelarske krysy s kavickami pred nosom pozna snad kazdy v tejto republike! :D Neboj sa, nie som jeden z nich. Ja pochadzam z robotnickej triedy...z tej, ktora tvori HDP tohto skorumpovaneho statu ;)
erik555
04.05.14,09:57
co ma este rozculilo? Toto:
https://www.youtube.com/watch?v=WmL7m0by4UQ#t=81
To co bolo? :eek::eek::eek: :D :D :D
...........
pavol54
04.05.14,10:34
Ja uvažujem, ako to urobím s eu voľbami.
A k comu si prisla? Ja ked pojdem volit, tak jedine c.20 - Martin Dano. Toto je clovek, ktori realne ukazuje ake su nedostatky v stanej moci, ukazuje, ako je statna moc arogantna. Iny clovek, ktory iba drista do vzduchu, si nezasluzi byt europoslancom! Napr. taky dristac Golonka :D Staremu chrenovi sa nechce uzivat dochodku :D
https://www.youtube.com/watch?v=di6c4DS6JPc
hmmm... kto asi toho Martinka platí:rolleyes:
Nerozumiem ti. A kto plati ostatnych, ktori sa len schovavaju za dristy???!!! Z teba mam dojem, ze si, alebo bola v nejakej statnej institucii!!! A ze sa ta jeho videa velmi dotkli :D Mne je jedno, kto ho plati, ale sa mi velmi dobre pozera, ako tu sku.venu statnu pacmagu "buzeruje"!!! Si myslia, ze su viac! A este viac do nich, len tak dalej Martinko!!! ;) https://www.youtube.com/user/martindano/videos

ked ti len toto stačí:D...z toho máš čo?!....vaskeho máš kde toho už "nelúbiš".....
A co mam z tych doterajsich?! :eek: Z tych doterajsich dristajucich a vsetko u nas zakrivajucich???!!! :eek: Ja uz len kvoli tymto dristacom budem volit Dana, ktory aspon poukazuje na tuto skur.enu statnu arogantnu moc! Uz chapes???!!!! Mam dost z takychto ludi, ako si aj Ty teraz ukazala!!! Martin Dano ak by bol zvoleny, tak napr. chce umoznovat aj obycajnym ludom pristup na podu EP ako splnomocnenci, ked budu mat nejake problemy v tomto skurv.nom skorumpovanom state! Aj v tom EP je potrebne poriadne rozvirit hladiny :D Lebo mam pocit, ze zapadniari pekne kriju chrbaty nasim poprednym politikom! A to je katastrofa aj s touto pojeb.nou Europskou uniou!
Ziadny kandidat/dristac schovavajuci sa za pekne slova! A to sa ceni!
http://sk.wikipedia.org/wiki/Martin_Da%C5%88o

Ale aj Vaskeho "lubim", lebo tiez poukazuje na tuto skur.enu statnu moc :cool: Ale nie so vsetkymi jeho myslienkami sa stotoznujem...napr. jeho ospevovana obnova Ceskoslovenska uz nie je mozna, pretoze na to by boli potrebny "dvaja" a nielen jeden a to by nas cesi nechceli uz ani zadarmo :rolleyes:

P.S.: Kua, Ty si musela byt (alebo si) statna kancelarska zamestnankyna/zasivacka :D Inak to nevidim...
Neboj sa, každý keď dosiahne to čo chce, tak sa ukľudní, však si len pozri parlament, alebo až dole po starostu obce. A potom aj Dubček dostal šmyk.
Emka Roman
04.05.14,10:40
:D:D:D...čo to je kancelária :eek:...ty no nejak poznáš:---
Kancelarske krysy s kavickami pred nosom pozna snad kazdy v tejto republike! :D Neboj sa, nie som jeden z nich. Ja pochadzam z robotnickej triedy...z tej, ktora tvori HDP tohto skorumpovaneho statu ;)



takže nikto iný ???????



a nepomýlil si sa s týmto chválenkárstvom o takých 30 rokov ???????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????
??????????????????????????
????????????????
?????????
?
erik555
04.05.14,11:07
Neboj sa, každý keď dosiahne to čo chce, tak sa ukľudní, však si len pozri parlament, alebo až dole po starostu obce. A potom aj Dubček dostal šmyk.
Ale to je trosku ine! Mne uz staci, ze doteraz toho dost poukazoval, co nikto ani za 20 rokov...Tak nemam dovod volit niekoho ineho, kto len drista aby sa zapacil!!!
erik555
04.05.14,11:08
:D:D:D...čo to je kancelária :eek:...ty no nejak poznáš:---
Kancelarske krysy s kavickami pred nosom pozna snad kazdy v tejto republike! :D Neboj sa, nie som jeden z nich. Ja pochadzam z robotnickej triedy...z tej, ktora tvori HDP tohto skorumpovaneho statu ;)



takže nikto iný ???????



a nepomýlil si sa s týmto chválenkárstvom o takých 30 rokov ???????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????
??????????????????????????
????????????????
?????????
?
Nemusis az tak slovickarit! Kazdy dobre vie, ze prevaznu cast HDP vytvaraju robotnici!!! A to nie je o chvalenkarstve, ale o realite. Pricom maju najnizsie platy!!!!!!!
Dodam, ze som to uviedol kvoli: "D:D:D...čo to je kancelária :eek:...ty no nejak poznáš:--- ".....a mozno som to zle pochopil, ako to myslela ;)
erik555
04.05.14,11:59
Najskor usmevne, potom na rozculenie...
https://www.youtube.com/watch?v=nCZc9b6piaU
korela
04.05.14,12:27
misoft
04.05.14,13:46
lujza.j
04.05.14,14:03
potešilo...bola som urobiť skok pod auto...a olej okolo filtra už asi dokapal....:)...takže asi netreba meniť podložku pod šróbom....
pavol54
04.05.14,14:16
potešilo...bola som urobiť skok pod auto...a olej okolo filtra už asi dokapal....:)...takže asi netreba meniť podložku pod šróbom....
No vidíš aspoň ti nikto nezoberie papiere kvôli kvapkajúcemu oleju, a kontrolku mazania si už vykrútila? znížiš s potrebu elektriny :---
pavol54
04.05.14,14:19
:D:D:D...čo to je kancelária :eek:...ty no nejak poznáš:---
Kancelarske krysy s kavickami pred nosom pozna snad kazdy v tejto republike! :D Neboj sa, nie som jeden z nich. Ja pochadzam z robotnickej triedy...z tej, ktora tvori HDP tohto skorumpovaneho statu ;)



takže nikto iný ???????



a nepomýlil si sa s týmto chválenkárstvom o takých 30 rokov ???????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????
??????????????????????????
????????????????
?????????
?
Nemusis az tak slovickarit! Kazdy dobre vie, ze prevaznu cast HDP vytvaraju robotnici!!! A to nie je o chvalenkarstve, ale o realite. Pricom maju najnizsie platy!!!!!!!
Dodam, ze som to uviedol kvoli: "D:D:D...čo to je kancelária :eek:...ty no nejak poznáš:--- ".....a mozno som to zle pochopil, ako to myslela ;)
Doplň dobre ... robotnícka trieda, poľnohospodári a pracujúca inteligencia...
lujza.j
04.05.14,14:23
potešilo...bola som urobiť skok pod auto...a olej okolo filtra už asi dokapal....:)...takže asi netreba meniť podložku pod šróbom....
No vidíš aspoň ti nikto nezoberie papiere kvôli kvapkajúcemu oleju, a kontrolku mazania si už vykrútila? znížiš s potrebu elektriny :---
Pali menil mi olej...ale zlý prístup....nedalo sa to tam poriadne do sucha okolo filtra vytrieť....tak to malo okapať.....len už som mala nervy...že budem musieť ísť znovu....vypustiť olej a ták....neznášam roboty okolo aut:(....Pali mne a papiera...do kelu to ešte berú za olej.....ved to bolo kedysi...olej a zásterky:D
pavol54
04.05.14,14:52
potešilo...bola som urobiť skok pod auto...a olej okolo filtra už asi dokapal....:)...takže asi netreba meniť podložku pod šróbom....
No vidíš aspoň ti nikto nezoberie papiere kvôli kvapkajúcemu oleju, a kontrolku mazania si už vykrútila? znížiš s potrebu elektriny :---
Pali menil mi olej...ale zlý prístup....nedalo sa to tam poriadne do sucha okolo filtra vytrieť....tak to malo okapať.....len už som mala nervy...že budem musieť ísť znovu....vypustiť olej a ták....neznášam roboty okolo aut:(....Pali mne a papiera...do kelu to ešte berú za olej.....ved to bolo kedysi...olej a zásterky:D
A do At ako chodíš? Kvapkajúci olej vážna porucha neviem či nie je náhodou Najvážnejšia skupina závad zvaná unikajúce prevádzkové hmoty.
pavol54
04.05.14,15:02
Ja sa z toho pos.. dnes v Berlíne demonštrácie za zvukov hymny ZSSR.
buchač
04.05.14,15:06
Ja sa z toho pos.. dnes v Berlíne demonštrácie za zvukov hymny ZSSR.

No jo ...sú nemci a nemci .
Západné a Východné Nemecko nie jedno a tá isté .

Dá sa povedať , že ako na Slovensku ...ibaže tu je to viac vyšpecifikované .
Blaváci ...potom po líniu Trnavy .........a ten zvyšok .
pmajap
04.05.14,15:10
Ja sa z toho pos.. dnes v Berlíne demonštrácie za zvukov hymny ZSSR.

Berlín je osídlený prevažne ruskými rodinami, tam je už minimum Nemcov.
lujza.j
04.05.14,15:15
potešilo...bola som urobiť skok pod auto...a olej okolo filtra už asi dokapal....:)...takže asi netreba meniť podložku pod šróbom....
No vidíš aspoň ti nikto nezoberie papiere kvôli kvapkajúcemu oleju, a kontrolku mazania si už vykrútila? znížiš s potrebu elektriny :---
Pali menil mi olej...ale zlý prístup....nedalo sa to tam poriadne do sucha okolo filtra vytrieť....tak to malo okapať.....len už som mala nervy...že budem musieť ísť znovu....vypustiť olej a ták....neznášam roboty okolo aut:(....Pali mne a papiera...do kelu to ešte berú za olej.....ved to bolo kedysi...olej a zásterky:D
A do At ako chodíš? Kvapkajúci olej vážna porucha neviem či nie je náhodou Najvážnejšia skupina závad zvaná unikajúce prevádzkové hmoty.
Pali...v pondelok mi menil olej...nečítaš:D, že som čakala...či dokape, alebo výmena podložky pod šróbom...do At nechodím s kapajúcim olejom:)ale idem tam zajtra...podporiť ich rozpočet:---
AdaMtiM
04.05.14,15:26
Nesmierne ma potešilo, že som uspela na konkurze v super firme a nepotešilo, že mi to rodina neschvaľuje a nemôžem prijať to miesto kvôli deťom, lebo práca je mimo bydliska a musela by som cestovať a trpeli by tým deti....... takže radosť z úspechu vystriedal plač..... čo už..... len aby som ešte potom, keď deti konečne odrastú nakoniec ešte niekdy vyhrala nejaký ten konkurz keď budem starena, ktorú nikde nezoberú.... prečo to majú chlapi v živote tak oveľa-oveľa jednoduchšie??????
Darina1234
04.05.14,15:40
aj mne sa stalo nieco podobne, teraz som ako si napisala starena a nejde to, ale v podstate nelutujem, len obcas som na chvilu smutna, neboj asi vsetko je tak ako ma byt
lujza.j
04.05.14,16:18
Nesmierne ma potešilo, že som uspela na konkurze v super firme a nepotešilo, že mi to rodina neschvaľuje a nemôžem prijať to miesto kvôli deťom, lebo práca je mimo bydliska a musela by som cestovať a trpeli by tým deti....... takže radosť z úspechu vystriedal plač..... čo už..... len aby som ešte potom, keď deti konečne odrastú nakoniec ešte niekdy vyhrala nejaký ten konkurz keď budem starena, ktorú nikde nezoberú.... prečo to majú chlapi v živote tak oveľa-oveľa jednoduchšie??????
do kelu...to je v rici!!!
korela
04.05.14,16:48
Nesmierne ma potešilo, že som uspela na konkurze v super firme a nepotešilo, že mi to rodina neschvaľuje a nemôžem prijať to miesto kvôli deťom, lebo práca je mimo bydliska a musela by som cestovať a trpeli by tým deti....... takže radosť z úspechu vystriedal plač..... čo už..... len aby som ešte potom, keď deti konečne odrastú nakoniec ešte niekdy vyhrala nejaký ten konkurz keď budem starena, ktorú nikde nezoberú.... prečo to majú chlapi v živote tak oveľa-oveľa jednoduchšie??????
Koho myslíš pod rodinou? Iba manžela? Či aj rodičov?
AdaMtiM
04.05.14,17:18
manžela, mamu....aj priateľky, všetci mi hovoria, máš malé deti, musíš sa im prispôsobiť..... tak ja viem, že je to tak, len som dúfala, že niekto mi aj ponúkne pomoc s nimi ale nedá sa svietiť.....
Mila123
04.05.14,17:22
manžela, mamu....aj priateľky, všetci mi hovoria, máš malé deti, musíš sa im prispôsobiť..... tak ja viem, že je to tak, len som dúfala, že niekto mi aj ponúkne pomoc s nimi ale nedá sa svietiť.....
nie je možná žiadna kombinácia?
evuš
04.05.14,17:32
Ako máš staré deti ??
buchač
04.05.14,17:38
Nesmierne ma potešilo, že som uspela na konkurze v super firme a nepotešilo, že mi to rodina neschvaľuje a nemôžem prijať to miesto kvôli deťom, lebo práca je mimo bydliska a musela by som cestovať a trpeli by tým deti....... takže radosť z úspechu vystriedal plač..... čo už..... len aby som ešte potom, keď deti konečne odrastú nakoniec ešte niekdy vyhrala nejaký ten konkurz keď budem starena, ktorú nikde nezoberú.... prečo to majú chlapi v živote tak oveľa-oveľa jednoduchšie??????

Myslíš , že to majú jednoduchšie ?
Proste vycestujú za prácou na určitú ( trebárs len týždňovky ) dobu , tam si máknu tie 12-ky a domov donesú len špinavé prádlo , pohladkajú detičky po hlavičke , manželka zasa im pohladká " hlavičku " ...a fertig ?

Dobre , beriem ...sú aj takí chlapi ...
Ale sú aj tí druhí , z iného cesta ...
Spomínaš deti a ich odrastenie ? Nuž sa opýtam , koľko majú rokov a čo je u Teba to odrastenie ?

P.S.:

Len tak mimochodom ...manželku onehdá prijali na základe konkurzu do ( vtedy ) super firmy - nemenovaný hepermarket .
Chodila do Prahy na školenia , následne začala makať mimo bydliska .
Moje dievky - jedna na strednej a druhá na základnej ...a ja v ten rok som lietal z chirurgie na onkológiu a nazad ...
Ibaže môžem povedať jedno , že manželka dostala podporu zo všetkých strán ...

TAKŽE ???
korela
04.05.14,17:46
Nuž priateľky by som z toho ihneď vynechala, aj tak budete v kontakte, muža by som doma asi dlho samého nenechávala, brala by som do úvahy mamine zdravie. Nemôžeš si vziať deti aj manžela so sebou? Výborná príležitosť neprichádza do cesty každý deň, mysli na seba, deti si vážia matku aj podľa úspešnosti a kariéry. I keď všetko zlé je vždy na niečo dobré.
Deti vyrastú, a tvoj život sa nemusí naplniť podľa tvojich predstáv.
Vieš, keď sa chce, všetko sa dá vyriešiť. A zrejme by si to pocítila aj na výške dôchodku. Ženy na seba málo myslia.
Stanislav 1975
06.05.14,08:37
Ženy jsou řízeny žlázami s vnitřní sekrecí, muži srdcem. Proto trpí pouze muži.

(Charles Bukowski )
taiko
06.05.14,09:22
manžela, mamu....aj priateľky, všetci mi hovoria, máš malé deti, musíš sa im prispôsobiť..... tak ja viem, že je to tak, len som dúfala, že niekto mi aj ponúkne pomoc s nimi ale nedá sa svietiť.....
a preco nevezmes deti manzela a nejdete vsetci tam kde je to skvele miesto? Manzel ma ake miesto? Robi v mieste bydliska? Ako mas vyriesene byvanie? Ak manzel robi v mieste terajsieho bydliska, nemohol by dochadzat on z noveho bydlska?
Na priatelky sa vy...., mozno Ti len zavidia a nepraju Ti.
Okrem toho, chlapi to maju iba tak jednoduchsie, ako sa dohodnu doma so zenou ;)
lujza.j
06.05.14,10:27
Peggynka
06.05.14,11:22
Ženy jsou řízeny žlázami s vnitřní sekrecí, muži srdcem. Proto trpí pouze muži.

(Charles Bukowski )

Žeby?Ak dovolíš-iná teória:
Přijde takhle mozková buňka do mužské hlavy a rozhlídne se. Je tam prázdno a pusto, nikde nic a tma.
Tak volá: "Halóó, hej! Je tu někdo?" Chvíli čeká a nic se neděje.
Volá znova: "Halóóó, je tu někdo?"
Po delší době se objeví další mozková buňka a říká: "Co tady řveš? Ty nevíš, že jsme všichni dole?"
buchač
06.05.14,11:27
Ženy jsou řízeny žlázami s vnitřní sekrecí, muži srdcem. Proto trpí pouze muži.

(Charles Bukowski )

Žeby?Ak dovolíš-iná teória:
Přijde takhle mozková buňka do mužské hlavy a rozhlídne se. Je tam prázdno a pusto, nikde nic a tma.
Tak volá: "Halóó, hej! Je tu někdo?" Chvíli čeká a nic se neděje.
Volá znova: "Halóóó, je tu někdo?"
Po delší době se objeví další mozková buňka a říká: "Co tady řveš? Ty nevíš, že jsme všichni dole?"

Ak dovolíš ...poznám aj inú dilemu .

Ako napchať ženský mozok do slepačej hlavy tak , aby nehrkotal ?
Peggynka
06.05.14,11:30
http://aktualne.atlas.sk/caka-nas-odluka-cirkvi-od-statu-aktivisti-zacali-so-zberom-podpisov-na-referendum/slovensko/spolocnost/
Ze by...?!
Mne sa marí,že tam je to zablokované podpísaním vatikánskej zmluvy.Svojho času sa ten vysmiaty cirkevný hovorca nemohol zdržať smiechu,keď sa ho na to pýtali...Dzurindu by mali súdiť za vlastizradu-za toto.Pred štyrmi rokmi sa o tom dosť diskutovalo,ale! NIE JE POLITICKÁ VÔĽA !
Peggynka
06.05.14,11:32
Ženy jsou řízeny žlázami s vnitřní sekrecí, muži srdcem. Proto trpí pouze muži.

(Charles Bukowski )

Žeby?Ak dovolíš-iná teória:
Přijde takhle mozková buňka do mužské hlavy a rozhlídne se. Je tam prázdno a pusto, nikde nic a tma.
Tak volá: "Halóó, hej! Je tu někdo?" Chvíli čeká a nic se neděje.
Volá znova: "Halóóó, je tu někdo?"
Po delší době se objeví další mozková buňka a říká: "Co tady řveš? Ty nevíš, že jsme všichni dole?"

Ak dovolíš ...poznám aj inú dilemu .

Ako napchať ženský mozok do slepačej hlavy tak , aby nehrkotal ?
Neverím,že v okolí máš len takéto,priznaj chlapsky...Hehe...
buchač
06.05.14,11:35
http://aktualne.atlas.sk/caka-nas-odluka-cirkvi-od-statu-aktivisti-zacali-so-zberom-podpisov-na-referendum/slovensko/spolocnost/
Ze by...?!
Mne sa marí,že tam je to zablokované podpísaním vatikánskej zmluvy.Svojho času sa ten vysmiaty cirkevný hovorca nemohol zdržať smiechu,keď sa ho na to pýtali...Dzurindu by mali súdiť za vlastizradu-za toto.Pred štyrmi rokmi sa o tom dosť diskutovalo,ale! NIE JE POLITICKÁ VÔĽA !
Som za ...podpíšem okamžite !

Dôvodov mám do aleluja ....
pavol54
06.05.14,15:22
Ženy jsou řízeny žlázami s vnitřní sekrecí, muži srdcem. Proto trpí pouze muži.

(Charles Bukowski )

Žeby?Ak dovolíš-iná teória:
Přijde takhle mozková buňka do mužské hlavy a rozhlídne se. Je tam prázdno a pusto, nikde nic a tma.
Tak volá: "Halóó, hej! Je tu někdo?" Chvíli čeká a nic se neděje.
Volá znova: "Halóóó, je tu někdo?"
Po delší době se objeví další mozková buňka a říká: "Co tady řveš? Ty nevíš, že jsme všichni dole?"
Prečo boli všetky mozgové bunky dole?no predsa len tam sa mohli stretnúť s mozgovými bunkami svojej náprotivky. pretože mozog a vagínu spája prádelná šnúra, u niektorých tá prádelná šnúra chýba :---
Peggynka
06.05.14,19:04
Ženy jsou řízeny žlázami s vnitřní sekrecí, muži srdcem. Proto trpí pouze muži.

(Charles Bukowski )

Žeby?Ak dovolíš-iná teória:
Přijde takhle mozková buňka do mužské hlavy a rozhlídne se. Je tam prázdno a pusto, nikde nic a tma.
Tak volá: "Halóó, hej! Je tu někdo?" Chvíli čeká a nic se neděje.
Volá znova: "Halóóó, je tu někdo?"
Po delší době se objeví další mozková buňka a říká: "Co tady řveš? Ty nevíš, že jsme všichni dole?"
Prečo boli všetky mozgové bunky dole?no predsa len tam sa mohli stretnúť s mozgovými bunkami svojej náprotivky. pretože mozog a vagínu spája prádelná šnúra, u niektorých tá prádelná šnúra chýba :---
Nevyškieraj sa,rada by som vedela,kto dal dokopy tak rozdielne živočíšne druhy...hehe
lujza.j
07.05.14,05:52
Peggynka
07.05.14,06:03
Peggynka
07.05.14,06:03
lujza.j
07.05.14,06:07
Žabinka
07.05.14,06:20
Správa o Rogerovych dvojičkách ma tiež potešila, mám ho veľmi rada.. Je to zlatý chlapec..:)
A toto ma zase pobavilo.. http://www.topky.sk/cl/10/1395315/Pripad-vyhodeneho-Slovaka-kvoli-cukru-sa-dramatizuje--Toto-vyviedli-Rakusania-majitelovi-
Peggynka
07.05.14,06:25
Správa o Rogerovych dvojičkách ma tiež potešila, mám ho veľmi rada.. Je to zlatý chlapec..:)
A toto ma zase pobavilo.. http://www.topky.sk/cl/10/1395315/Pripad-vyhodeneho-Slovaka-kvoli-cukru-sa-dramatizuje--Toto-vyviedli-Rakusania-majitelovi-
V tomto prípade,dúfam,nebude platiť:Aj zlá reklama ja reklama...Asi ho tento ťah vyjde poriadne draho.Želám mu to,nenažrancovi...
BXLmiami
07.05.14,06:30
http://www.cas.sk/clanok/280688/slovensky-vodic-sokoval-ceskych-policajtov-nafukal-8-39-promile.html
Toto co zabit....?!
My nepotrebujeme Slovania nepotrebujeme nepriateľov,my sa dobrovoľne zgenocidujeme aj sami.:-))
lujza.j
07.05.14,06:40
Aj tu deges!!!http://m.topky.sk/cl/10/1395437/Motorkar-presiel-do-protismeru-a-zrazil-sa-s-autom--Nehodu-neprezil
Ani clovek nevie a hned ma motorkara na "celnom skle" aby ich porantalo...nechapem kam sa ludia aj tu u mňa v dedine ponahlaju....ked nie je kam...cesty plne aut...stale "mysičkuju" v kolonach....vsetci nervozni jak psy....
lujza.j
07.05.14,06:57
Neviem ci potesilo...alebo co vlastne.... vsetky predoperacne vysetrenia mojej onko babky 89r karcinom prsa....su v poriadku aj kardiolog ze suhlasi s operaciou....aj ona sama,aj ked vie ze je to bud-alebo.....bojim sa co bude 14.5 by ju mali operovat....mama veri,ze zabojuje...
Peggynka
07.05.14,07:12
Neviem ci potesilo...alebo co vlastne.... vsetky predoperacne vysetrenia mojej onko babky 89r karcinom prsa....su v poriadku aj kardiolog ze suhlasi s operaciou....aj ona sama,aj ked vie ze je to bud-alebo.....bojim sa co bude 14.5 by ju mali operovat....mama veri,ze zabojuje...
Držím palce...
evuš
07.05.14,07:13
Neviem ci potesilo...alebo co vlastne.... vsetky predoperacne vysetrenia mojej onko babky 89r karcinom prsa....su v poriadku aj kardiolog ze suhlasi s operaciou....aj ona sama,aj ked vie ze je to bud-alebo.....bojim sa co bude 14.5 by ju mali operovat....mama veri,ze zabojuje...

Luji, samozrejme, že zabojuje a ešte si dlho požije !!! Uvidíš...držím palce, aby ste to všetci zvládli v zdraví a v pohode ;)
erik555
07.05.14,07:15
Aj tu deges!!!http://m.topky.sk/cl/10/1395437/Motorkar-presiel-do-protismeru-a-zrazil-sa-s-autom--Nehodu-neprezil
Ani clovek nevie a hned ma motorkara na "celnom skle" aby ich porantalo...nechapem kam sa ludia aj tu u mňa v dedine ponahlaju....ked nie je kam...cesty plne aut...stale "mysičkuju" v kolonach....vsetci nervozni jak psy....
Niekolko magorov:

https://www.youtube.com/watch?v=Io0y8RwCd4A
https://www.youtube.com/watch?v=qA0KktQXCqc
https://www.youtube.com/watch?v=eFmCMvJT6ew
https://www.youtube.com/watch?v=vQm45zZnZUY
lujza.j
07.05.14,07:22
Dievcata dakujem.
lujza.j
07.05.14,07:25
Nemozem kukat hentie videja....lebo denne tolko hazarderov ze az az...keby len som svojim zivotom...ak teda tak silno chcu si nieco dokazat.......
Kvaka
07.05.14,07:30
Lujza, držím prsty babke, neboj sa, máte tuhý koreň po praslici, aspoň čo sa týka vôle a húževnatosti.
lujza.j
07.05.14,07:40
Lujza, držím prsty babke, neboj sa, máte tuhý koreň po praslici, aspoň čo sa týka vôle a húževnatosti.
Dakujem....
lujza.j
07.05.14,07:58
http://m.openiazoch.zoznam.sk/cl/144544/Idylka-v-Chorvatsku-Vyhlad-na-more-mozu-uz-coskoro-zatienit-vrtne-veze
No teda nic moc....
erik555
07.05.14,08:57
http://m.openiazoch.zoznam.sk/cl/144544/Idylka-v-Chorvatsku-Vyhlad-na-more-mozu-uz-coskoro-zatienit-vrtne-veze
No teda nic moc....
Prachy su prachy...
lujza.j
07.05.14,09:05
http://m.openiazoch.zoznam.sk/cl/144544/Idylka-v-Chorvatsku-Vyhlad-na-more-mozu-uz-coskoro-zatienit-vrtne-veze
No teda nic moc....
Prachy su prachy...
Tam je to horsie ako tu.....
pavol54
07.05.14,09:11
http://m.openiazoch.zoznam.sk/cl/144544/Idylka-v-Chorvatsku-Vyhlad-na-more-mozu-uz-coskoro-zatienit-vrtne-veze
No teda nic moc....
Prachy su prachy...
prachy sú prachy niekedy1000 usd na týždeň za pobyt na Ukrajine stačí či nie? vraj sa dá ísť aj od nás zapoľovať hovoria tamtamy a agentúra JPP
korela
07.05.14,09:13
Keď moja mama išla na operáciu žlčníka v 80-ke, konzultovala som to ešte s numerológom, odborníčkou na lunárny kalendár a asi najlepším tarotmanom na Slovensku. Ľudia ma odhovárali od operácie ako-takej kvôli narkóze, že už nebude tou, ktorou bola, poškodí sa mentálna stránka. Toho som sa trochu obávala, pretože to mi hovorili ľudia s reálnymi prípadmi v rodinách.
Dopadlo to tak, že mama ani nevedela, že bola operovaná, lekár bol zabezpečený, ešte jej predĺžil pobyt v nemocnici o víkend. O chvíľu behala ako predtým a neprestalo jej myslieť.
Šachovala do konca, ani nestratila pamäť, ani nezabúdala.
Nechcem nikomu vstupovať do osudu, ale o chvíľu je spln, vtedy by nemali byť plánované operácie. Iba nevyhnutné veci, ktoré sa nedajú odložiť.
Ja som veľmi chcela, aby mama tú operáciu prežila, tak nech ma tu nezačne niekto zosmiešňovať so svojimi poznámkami, išlo o moju najbližšiu osobu, o jej život. Vychádzala som iba zo svojich vedomostí, keď je možnosť nejakú udalosť prispôsobiť, prečo nie. Bodaj by sa mne, ak by som to niekedy potrebovala, postarali o mňa aj takto moje deti.
Už som to tu uviedla tuším v téme "čo môžem urobiť pre svoje zdravie", človek má najmenej životnej energie okolo svojich narodenín, najviac v krivke presne oproti svojím narodeninám, čiže o pol roka.
Toto som roky cítila, nevedela som prečo tomu tak je, bez toho , že by som o tomto niečo vedela. A vidím to aj na manželovi i deťoch, iba ako ťažkého materialistu by som ho zbytočne zaťažila. Nemusí to vedieť, netreba mu vtedy pridávať bremená, ale obdobie v pokoji prežiť.
Ak to niekto na sebe cíti, treba to obdobie 2 -3 mesiacov "prevegetiť" a neprovokovať zdravie.
korela
07.05.14,09:28
Môj brat posunul môjmu budúcemu manželovi moped, ten ho rozobral do poslednej skrutky, zložil, "premastil" a našťastie sa vykotil pri prvej jazde do práce vďaka olejovej škvrne v zákrute. Išiel za ním jeho kolega, tak trochu mu to psychicky pomohlo. Viac si na neho nesadol. Niektoré veci sa vybavia i samé.
Inak pri nikom som sa tak bezpečne necítila v aute ako pri ňom, iba raz som natrafila na taxikára (40-45), išla som s dcérou od nás do Záhorskej Bystrice v špičke, to bola jazda par excellence, keď sme s dcérou vystúpili, pozreli na seba , že - to bol zážitok. :-)To musel byť prinajmenšom bývalý ochrankár.
lujza.j
07.05.14,09:29
Su veci nad ktorymi alebo ktore som kedysi neriesila....spln,vysavacov energie,zle domy-objekty kde je zhluk zlej enerie..zle zony,teraz ano.
nechcem kuknut kedy je spln...aj ked to uvidim.....babka iba raz "dusena" davno tiez zlcnik...aj teraz stale cita knizky,sudoku,krizovky....prelozit sa asi neda mama len nechcela aby to bolo 13-teho....
korela
07.05.14,09:50
korela
07.05.14,09:52
korela
07.05.14,11:09
http://m.openiazoch.zoznam.sk/cl/143459/Preco-nedokazeme-nakopnut-ekonomiku-Mame-privela-jezkov-a-malo-lisok
Prečo nedokážeme nakopnúť ekonomiku: Máme priveľa ježkov a málo líšok
6.5.2014 4:32:00
korela
07.05.14,11:21
Nemozem kukat hentie videja....lebo denne tolko hazarderov ze az az...keby len som svojim zivotom...ak teda tak silno chcu si nieco dokazat.......
Ja ich mám rada akurát na Mikuláša, keď si oblečú Mikulášsku rovnošatu, a vo veľkom počte sa popremávajú po okolí niekoľkokrát. Občas zatrúbia, je to milé, labo ako idú, je ich nekonečno, zaviedli pekný zvyk nielen pre deti, dojme to i mňa. :-)
Ale inak chápem ich filozofiu aj ako hobby. Iba ho nemať za suseda s tromi mašinami naraz, to štartovanie a vibrácie, nič príjemné.
erik555
07.05.14,11:25
http://m.openiazoch.zoznam.sk/cl/144544/Idylka-v-Chorvatsku-Vyhlad-na-more-mozu-uz-coskoro-zatienit-vrtne-veze
No teda nic moc....
Prachy su prachy...
prachy sú prachy niekedy1000 usd na týždeň za pobyt na Ukrajine stačí či nie? vraj sa dá ísť aj od nás zapoľovať hovoria tamtamy a agentúra JPP
Co s tym chcela babka povedat?
kopretinka
07.05.14,11:30
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
pavol54
07.05.14,12:37
http://m.openiazoch.zoznam.sk/cl/144544/Idylka-v-Chorvatsku-Vyhlad-na-more-mozu-uz-coskoro-zatienit-vrtne-veze
No teda nic moc....
Prachy su prachy...
prachy sú prachy niekedy1000 usd na týždeň za pobyt na Ukrajine stačí či nie? vraj sa dá ísť aj od nás zapoľovať hovoria tamtamy a agentúra JPP
Co s tym chcela babka povedat?
že som sa dopočul že nejaká súkromná firma robí nábor na práce na ukrajine pracovná výbava: samopal
erik555
07.05.14,12:44
http://m.openiazoch.zoznam.sk/cl/144544/Idylka-v-Chorvatsku-Vyhlad-na-more-mozu-uz-coskoro-zatienit-vrtne-veze
No teda nic moc....
Prachy su prachy...
prachy sú prachy niekedy1000 usd na týždeň za pobyt na Ukrajine stačí či nie? vraj sa dá ísť aj od nás zapoľovať hovoria tamtamy a agentúra JPP
Co s tym chcela babka povedat?
že som sa dopočul že nejaká súkromná firma robí nábor na práce na ukrajine pracovná výbava: samopal
Aha, takze to ma suvis s tou temou o Chorvatsku...
lujza.j
07.05.14,13:58
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
ahaá....čiže nepriamy ?!:rolleyes:
misoft
07.05.14,14:11
Konečne!
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/316941-najvyssi-sud-potvrdil-pokutu-za-audiotextove-sutaze/

No a toto!
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/316932-obzalovani-v-kauze-bankomatovej-mafie-su-na-slobode/
Vraj sudca "konal nesústredene"..... ale vždy bol sústredený, keď kontroloval stav na účte, či mu pribudli €urášky za ničnerobenie.


Jedno je isté - pokiaľ budú v našej justícii určité osoby, pokiaľ budú sudcovia "zákonom chránení" - spravodlivosť tu nebude existovať.
kopretinka
07.05.14,14:15
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
ahaá....čiže nepriamy ?!:rolleyes:
aký je nepriamy? ako mám potom jesť ten koláč? alebo tortu? :eek:
misoft
07.05.14,14:18
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
No mne je to celkom jasné..... nepriamy konzum - farbivo sa PRIDÁ do niečoho.... pretože priamy konzum by znamenalo - otvorím, do huby vysypem.......
lujza.j
07.05.14,14:22
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
No mne je to celkom jasné..... nepriamy konzum - farbivo sa PRIDÁ do niečoho.... pretože priamy konzum by znamenalo - otvorím, do huby vysypem.......
Duški ty tu nemudruj:D....tak čo ...potom to bude akože polovičná gebuzina....
misoft
07.05.14,14:26
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
No mne je to celkom jasné..... nepriamy konzum - farbivo sa PRIDÁ do niečoho.... pretože priamy konzum by znamenalo - otvorím, do huby vysypem.......
Duški ty tu nemudruj:D....tak čo ...potom to bude akože polovičná gebuzina....
Gebuzina sem, gebuzina tam - ak bude chutiť - zavriem oči a basta - :D
kopretinka
07.05.14,15:45
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
No mne je to celkom jasné..... nepriamy konzum - farbivo sa PRIDÁ do niečoho.... pretože priamy konzum by znamenalo - otvorím, do huby vysypem.......
a to aký debil by žral farbivo? :eek::D
erik555
07.05.14,16:22
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
No mne je to celkom jasné..... nepriamy konzum - farbivo sa PRIDÁ do niečoho.... pretože priamy konzum by znamenalo - otvorím, do huby vysypem.......
a to aký debil by žral farbivo? :eek::D
No...musi sa to pri vyrobku uviest.
To je ake farbivo? E xy?
kopretinka
07.05.14,16:41
No...musi sa to pri vyrobku uviest.
To je ake farbivo? E xy?
E171-titánová beloba,prírodný produkt
pavol54
07.05.14,16:42
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
ahaá....čiže nepriamy ?!:rolleyes:
aký je nepriamy? ako mám potom jesť ten koláč? alebo tortu? :eek:
Aniprírodný kapsicín nie je vhodný na priamy konzum a ako ho máme radi v nepriamej forme patrične nasmixovaný s mäsom a ešte keď ho lízne zmes jedovatého CO, CO2 NOx :---
pavol54
07.05.14,16:45
Konečne!
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/316941-najvyssi-sud-potvrdil-pokutu-za-audiotextove-sutaze/

No a toto!
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/316932-obzalovani-v-kauze-bankomatovej-mafie-su-na-slobode/
Vraj sudca "konal nesústredene"..... ale vždy bol sústredený, keď kontroloval stav na účte, či mu pribudli €urášky za ničnerobenie.


Jedno je isté - pokiaľ budú v našej justícii určité osoby, pokiaľ budú sudcovia "zákonom chránení" - spravodlivosť tu nebude existovať.
Už dávno píšem oko za oko ak sa sudca pomýli mal by vyfasovať toľko čo patrí skutočnému vinníkovi či v náhradách alebo v bručaní
misoft
07.05.14,16:48
a to aký debil by žral farbivo? :eek::D
Hehehehe - by si sa divila - i takí "exoti" sa niekedy nájdu......
Emka Roman
07.05.14,17:26
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
ahaá....čiže nepriamy ?!:rolleyes:
aký je nepriamy? ako mám potom jesť ten koláč? alebo tortu? :eek:
Aniprírodný kapsicín nie je vhodný na priamy konzum a ako ho máme radi v nepriamej forme patrične nasmixovaný s mäsom a ešte keď ho lízne zmes jedovatého CO, CO2 NOx :---


Myslel si štiplavé= vyúdené klobásy ?
korela
07.05.14,19:53
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
Asi na torty do výkladu, ako kedysi.
korela
07.05.14,20:06
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
ahaá....čiže nepriamy ?!:rolleyes:
aký je nepriamy? ako mám potom jesť ten koláč? alebo tortu? :eek:
Aniprírodný kapsicín nie je vhodný na priamy konzum a ako ho máme radi v nepriamej forme patrične nasmixovaný s mäsom a ešte keď ho lízne zmes jedovatého CO, CO2 NOx :---
Pavol54, prečo je nevhodný kapsaicín? Ja mám práve čerstvú príhodu so svojím organizmom, lekárka mi nevedela povedať, či tam bol priamy súvis. Ja sa stravujem intuitívne, jednoducho som dostala nenormálnu chuť na ostrokyslú japonskú polievku, v živote som ju nejedla, reku skúsim a podľa mňa mi to práve na jeden problém pomohlo (do 24 hod.), čo som vôbec netušila. Tie 3 dl polievky som zvládla, bola ostrá, ale dobrá.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kapsaicin
http://www.seminka-chilli.cz/kapsaicin-v-medicine/
sito
07.05.14,20:28
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
ahaá....čiže nepriamy ?!:rolleyes:
aký je nepriamy? ako mám potom jesť ten koláč? alebo tortu? :eek:
Aniprírodný kapsicín nie je vhodný na priamy konzum a ako ho máme radi v nepriamej forme patrične nasmixovaný s mäsom a ešte keď ho lízne zmes jedovatého CO, CO2 NOx :---
Pavol54, prečo je nevhodný kapsaicín? Ja mám práve čerstvú príhodu so svojím organizmom, lekárka mi nevedela povedať, či tam bol priamy súvis. Ja sa stravujem intuitívne, jednoducho som dostala nenormálnu chuť na ostrokyslú japonskú polievku, v živote som ju nejedla, reku skúsim a podľa mňa mi to práve na jeden problém pomohlo (do 24 hod.), čo som vôbec netušila. Tie 3 dl polievky som zvládla, bola ostrá, ale dobrá.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kapsaicin
http://www.seminka-chilli.cz/kapsaicin-v-medicine/

Nikdy, nehovor nikdy!

Vždy je lepšie skúsiť, ako nevedieť.

Je lepšie byť obarená, očarená polievkou, dobrej chuti, ako polievkou, horúcou, bez chuti.

Aj dnes som jedol čili, čili, tedkom, no mal som behanie zo za zadkom. Ale, čo musí, to sa musí. Ak si niekto povie, že nie. Noo, že sa ...
korela
07.05.14,20:41
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
ahaá....čiže nepriamy ?!:rolleyes:
aký je nepriamy? ako mám potom jesť ten koláč? alebo tortu? :eek:
Aniprírodný kapsicín nie je vhodný na priamy konzum a ako ho máme radi v nepriamej forme patrične nasmixovaný s mäsom a ešte keď ho lízne zmes jedovatého CO, CO2 NOx :---
Pavol54, prečo je nevhodný kapsaicín? Ja mám práve čerstvú príhodu so svojím organizmom, lekárka mi nevedela povedať, či tam bol priamy súvis. Ja sa stravujem intuitívne, jednoducho som dostala nenormálnu chuť na ostrokyslú japonskú polievku, v živote som ju nejedla, reku skúsim a podľa mňa mi to práve na jeden problém pomohlo (do 24 hod.), čo som vôbec netušila. Tie 3 dl polievky som zvládla, bola ostrá, ale dobrá.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kapsaicin
http://www.seminka-chilli.cz/kapsaicin-v-medicine/

Nikdy, nehovor nikdy!

Vždy je lepšie skúsiť, ako nevedieť.

Je lepšie byť obarená, očarená polievkou, dobrej chuti, ako polievkou, horúcou, bez chuti.

Aj dnes som jedol čili, čili, tedkom, no mal som behanie zo za zadkom. Ale, čo musí, to sa musí. Ak si niekto povie, že nie. Noo, že sa ...
Ak narážaš náhodou na črevné problémy, ja som žiadne nemala. Iba by ma zaujímalo, či sa mi dostal do krvi. Pravdepodobne áno, iba by som to chcela mať potvrdené.
misoft
08.05.14,08:10
:D:D:D - mám pochyby, že myslel črevné problémy - to skôr iné problémy hnedej farby - viac štipľavé.......http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
pavol54
08.05.14,08:41
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
ahaá....čiže nepriamy ?!:rolleyes:
aký je nepriamy? ako mám potom jesť ten koláč? alebo tortu? :eek:
Aniprírodný kapsicín nie je vhodný na priamy konzum a ako ho máme radi v nepriamej forme patrične nasmixovaný s mäsom a ešte keď ho lízne zmes jedovatého CO, CO2 NOx :---
Pavol54, prečo je nevhodný kapsaicín? Ja mám práve čerstvú príhodu so svojím organizmom, lekárka mi nevedela povedať, či tam bol priamy súvis. Ja sa stravujem intuitívne, jednoducho som dostala nenormálnu chuť na ostrokyslú japonskú polievku, v živote som ju nejedla, reku skúsim a podľa mňa mi to práve na jeden problém pomohlo (do 24 hod.), čo som vôbec netušila. Tie 3 dl polievky som zvládla, bola ostrá, ale dobrá.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kapsaicin
http://www.seminka-chilli.cz/kapsaicin-v-medicine/
ani bez soli sa nedá jesť jedlo a skús ju priamo konzumovať ani bez kyseliny octovej si neviem predstaviť jedlo a tiež nie je vhodná na priamy konzum, takže ani výťažok z papriky kapsicín by som neriskoval v priamej forme
kopretinka
08.05.14,08:55
lujza.j
08.05.14,09:02
hlavne si potom netreba pochytať so štipľavými paprčkami ak sú....nejaké "veci"...oči a taák:D
buchač
08.05.14,09:07
ani bez soli sa nedá jesť jedlo a skús ju priamo konzumovať ani bez kyseliny octovej si neviem predstaviť jedlo a tiež nie je vhodná na priamy konzum, takže ani výťažok z papriky kapsicín by som neriskoval v priamej forme

Pali , na priamy konzum myslíš čo ?
Tie chilly papričky bez naloženia , alebo ako ?

Samotný kapsaicín je niečo iné , to je fakt ...
Keď si vezmeš tie rôzne papričky , tak jednému nie je potrebné ani výťažok , má čo robiť aj so samotnou prírodou , aby zvládol čo i len jeden kus - overené mnou a ja chilly rád ...;)
Dôvody mám a nie sú len zmojej hlavy . Je dokázané , že v krajinách ( Mexico , Thajsko ...atď ) , kde sa používa štipľavá kuchyňa je veľmi nízky počet onkologických ochorení ...

Pre gurmánov a fandov chilly http://www.habanero.sk/index.php?action=habanero
taiko
08.05.14,10:44
ani bez soli sa nedá jesť jedlo a skús ju priamo konzumovať ani bez kyseliny octovej si neviem predstaviť jedlo a tiež nie je vhodná na priamy konzum, takže ani výťažok z papriky kapsicín by som neriskoval v priamej forme

Pali , na priamy konzum myslíš čo ?
Tie chilly papričky bez naloženia , alebo ako ?

Samotný kapsaicín je niečo iné , to je fakt ...
Keď si vezmeš tie rôzne papričky , tak jednému nie je potrebné ani výťažok , má čo robiť aj so samotnou prírodou , aby zvládol čo i len jeden kus - overené mnou a ja chilly rád ...;)
Dôvody mám a nie sú len zmojej hlavy . Je dokázané , že v krajinách ( Mexico , Thajsko ...atď ) , kde sa používa štipľavá kuchyňa je veľmi nízky počet onkologických ochorení ...

Pre gurmánov a fandov chilly http://www.habanero.sk/index.php?action=habanero

zeby vdaka alkaloidom?
buchač
08.05.14,11:13
zeby vdaka alkaloidom?

Nie som chemik a ani ma to nejak neinteresuje až do takých podrobností .
Ide ( mne ) o to , že je to jednoducho fakt a zvyšok neriešim .
So štipľavým jedlom , respektíve so samotnými papričkami problém nemám , takže niet o čom . Obrazne povedané ( nadnesené ) , že ja som schopný si kľudne aj do zmrzliny alebo koláčov dať to chilly ...;)
bettylou
08.05.14,11:21
Nedávno som čítala toto http://casprezeny.azet.sk/clanok/108420/ivetin-saman-saavedra-vola-o-pomoc-s-bartosovou-je-zle-vie-co-sa-deje.html. Prečo jej nepomohol nikto z okolia? Každý ju len zneužíval, ktovie, ako to naozaj bolo, to by musela byť riadne nadrogovaná, ak by ona sama volila takúto smrť.

Nedávno som čítala toto http://casprezeny.azet.sk/clanok/108420/ivetin-saman-saavedra-vola-o-pomoc-s-bartosovou-je-zle-vie-co-sa-deje.html. Prečo jej nepomohol nikto z okolia? Každý ju len zneužíval, ktovie, ako to naozaj bolo, to by musela byť riadne nadrogovaná, ak by ona sama volila takúto smrť.

Mohla byt nadopovana, ale mohla mat aj chvilkovu stratu mysle, vtedy ani doping netreba. Kazdopadne ju do toho dohnali vsetci, ktori z nej zili a prizivovali sa na jej nestasti. od psychosov, cez samanov, rodinu a manzelov, konciac mediami.

mohla to byť aj bilančná samovražda
korela
08.05.14,11:23
:D:D:D - mám pochyby, že myslel črevné problémy - to skôr iné problémy hnedej farby - viac štipľavé.......http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
Očúvaj, čo ty furt niečo dedukuješ? Rovno sa spýtaj koho máš. Domnienky nevedú k ničomu.
Pretože už si tu niekto zle niečo vydedukoval, a budem na čiernej listne u neho až kým nezomriem. :-)
sito
08.05.14,11:33
:D:D:D - mám pochyby, že myslel črevné problémy - to skôr iné problémy hnedej farby - viac štipľavé.......http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif

Dušan, a čože sa tak rehníš?

Veď vždy sa je lepšie vysrať ako mať tú posranú rakovinu.

Ďurka sa opýtaj, čili zmasti v každej chvíli, telo, črevá si tým prečistí.

Ten kto nechce rakovinu mať, musí to čili, žrať. :);)
Peggynka
08.05.14,11:43
zeby vdaka alkaloidom?

Nie som chemik a ani ma to nejak neinteresuje až do takých podrobností .
Ide ( mne ) o to , že je to jednoducho fakt a zvyšok neriešim .
So štipľavým jedlom , respektíve so samotnými papričkami problém nemám , takže niet o čom . Obrazne povedané ( nadnesené ) , že ja som schopný si kľudne aj do zmrzliny alebo koláčov dať to chilly ...;)
Neter doniesla lízatka z Mexika,štípali a malé deti to tam oblizujú.Aj zmrzlinu majú štipľavú.
pavol54
08.05.14,12:09
ani bez soli sa nedá jesť jedlo a skús ju priamo konzumovať ani bez kyseliny octovej si neviem predstaviť jedlo a tiež nie je vhodná na priamy konzum, takže ani výťažok z papriky kapsicín by som neriskoval v priamej forme

Pali , na priamy konzum myslíš čo ?
Tie chilly papričky bez naloženia , alebo ako ?

Samotný kapsaicín je niečo iné , to je fakt ...
Keď si vezmeš tie rôzne papričky , tak jednému nie je potrebné ani výťažok , má čo robiť aj so samotnou prírodou , aby zvládol čo i len jeden kus - overené mnou a ja chilly rád ...;)
Dôvody mám a nie sú len zmojej hlavy . Je dokázané , že v krajinách ( Mexico , Thajsko ...atď ) , kde sa používa štipľavá kuchyňa je veľmi nízky počet onkologických ochorení ...

Pre gurmánov a fandov chilly http://www.habanero.sk/index.php?action=habanero
priamy konzum myslím to čo bolo v úvodnom článku tejto diskusie, lebo voľakedy dalo zdravý rozum bez upozornenia že netreba žrať napr. potravinárske farbivo lyžičkou aj keď je určené do potravín, ale len ako prídavná či pomocná látka. Ale dnes sa musí písať všetko lebo ak nejaký debil niečo zožerie tak si nájde dobrého právnika ktorý stiahne z výrobcu okrem predkožky aj kožku, len pre to že na túto možnosť neupozornil na obale.
pavol54
08.05.14,12:17
:D:D:D - mám pochyby, že myslel črevné problémy - to skôr iné problémy hnedej farby - viac štipľavé.......http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
Boli aj takí čo boli ťažko ranení po streľbe z tanku so 100 JPCVSv a mali hnedú krv a modrinu na spánku
buchač
08.05.14,12:20
Boli aj takí čo boli ťažko ranení po streľbe z tanku so 100 JPCVSv a mali hnedú krv a modrinu na spánku

Palino ...mne , kua , stačila " iba " taká malinkatá guľôčka 9mm ...;) ...ale hnedú " krv " som neprodukoval ...:D :D :D
pavol54
08.05.14,12:25
Boli aj takí čo boli ťažko ranení po streľbe z tanku so 100 JPCVSv a mali hnedú krv a modrinu na spánku

Palino ...mne , kua , stačila " iba " taká malinkatá guľôčka 9mm ...;) ...ale hnedú " krv " som neprodukoval ...:D :D :D
Nie každý má funkčný kruhový sval, ale viem bielom nabíjačovi čo taký šok zažil.
bettylou
08.05.14,13:21
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
No mne je to celkom jasné..... nepriamy konzum - farbivo sa PRIDÁ do niečoho.... pretože priamy konzum by znamenalo - otvorím, do huby vysypem.......
a to aký debil by žral farbivo? :eek::D

decká napríklad
babka - ježibabka
08.05.14,17:07
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
ahaá....čiže nepriamy ?!:rolleyes:
aký je nepriamy? ako mám potom jesť ten koláč? alebo tortu? :eek:
Aniprírodný kapsicín nie je vhodný na priamy konzum a ako ho máme radi v nepriamej forme patrične nasmixovaný s mäsom a ešte keď ho lízne zmes jedovatého CO, CO2 NOx :---
Pavol54, prečo je nevhodný kapsaicín? Ja mám práve čerstvú príhodu so svojím organizmom, lekárka mi nevedela povedať, či tam bol priamy súvis. Ja sa stravujem intuitívne, jednoducho som dostala nenormálnu chuť na ostrokyslú japonskú polievku, v živote som ju nejedla, reku skúsim a podľa mňa mi to práve na jeden problém pomohlo (do 24 hod.), čo som vôbec netušila. Tie 3 dl polievky som zvládla, bola ostrá, ale dobrá.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kapsaicin
http://www.seminka-chilli.cz/kapsaicin-v-medicine/
Korela podľa mňa ten kapsaicín mohol mať na tvoj problém vplyv. Nadarmo sa nehovorí, čo si telo žiada, treba mu dať. V niektorých situáciách je to skutočne tak. Štipľavá paprika (nemusí byť práve čili) pomáha napr. pri žalúdočnej nervozite, keď bolí žalúdok a človek zvracia. Hoci to znie divne, ale skutočne to pomáha.Osobne overené. Možno u každého ináč, treba skúsiť..
pavol54
08.05.14,17:45
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
No mne je to celkom jasné..... nepriamy konzum - farbivo sa PRIDÁ do niečoho.... pretože priamy konzum by znamenalo - otvorím, do huby vysypem.......
a to aký debil by žral farbivo? :eek::D

decká napríklad
ak nevedia čítať tak čo?
Emka Roman
08.05.14,17:57
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
No mne je to celkom jasné..... nepriamy konzum - farbivo sa PRIDÁ do niečoho.... pretože priamy konzum by znamenalo - otvorím, do huby vysypem.......
a to aký debil by žral farbivo? :eek::D

decká napríklad

Lebo si to predtým neprečítajú :D
Peggynka
09.05.14,04:57
Peggynka
09.05.14,05:06
V špeci obchode pre cukrárov som si kúpila potravinárske farbivo.....a doma čítam zloženie......že nie je určené na priamy konzum.....:eek:
No mne je to celkom jasné..... nepriamy konzum - farbivo sa PRIDÁ do niečoho.... pretože priamy konzum by znamenalo - otvorím, do huby vysypem.......
a to aký debil by žral farbivo? :eek::D

decká napríklad

Lebo si to predtým neprečítajú :D
Na toto sú "experti" v Amerike,tam sa môžeš súdiť aj za neuveriteľné použitie tovaru.A keď už súdy prisúdia odškodné aj fajčiarovi za poškodenie zdravia,tak toto už fakt nechápem:
http://vas.cas.sk/clanok/7396/najstupidnejsie-varovania-na-svete-nestrkajte-si-skrutkovace-do-penisu.html
lujza.j
09.05.14,05:49
:D:D......amerikánci sú "iní":D
lujza.j
09.05.14,06:23
Peggynka
09.05.14,07:13
http://www.topky.sk/cl/100370/1395583/Chybou-prokuratora-sa-dostal-na-slobodu-sykorovec-Jaster-
toto už je akože sranda neé.....:mad:
Keby ich za to vyzliekali z talárov,asi by sa to nestávalo.Nechce sa mi veriť,že v mnohých prípadoch to nebolo účelové (žeby úplatky?).
lujza.j
09.05.14,07:39
tu nemá nik za nič zodpovednosť....keby možno-možno by to bolo iné...asi tie lóve, čo za to majú-myslím si...lebo inak to asi nemóže byť...iba že by boli na komplet debili....im asi stoja zato....netvrdím, že je príjemné mať takúto kauzu, ale vybrali si túto prácu tak...ak!vyšetrovateľ PZ si mákne a prokurátor,sudca to potom po-to-to.....
Peggynka
09.05.14,07:43
tu nemá nik za nič zodpovednosť....keby možno-možno by to bolo iné...asi tie lóve, čo za to majú-myslím si...lebo inak to asi nemóže byť...iba že by boli na komplet debili....im asi stoja zato....netvrdím, že je príjemné mať takúto kauzu, ale vybrali si túto prácu tak...ak!vyšetrovateľ PZ si mákne a prokurátor,sudca to potom po-to-to.....
Vieš.koľko razy ma to napadne,že vyšetrovateľ sa natrápi a títo to zmietnu zo stola...Už ma napadlo aj to,že keby boli vyšetrovatelia súčasťou súdneho systému,či by to nefungovalo lepšie (pod jedným ministerstvom).
taiko
09.05.14,08:18
uz je to tu nejake dlhe, hybajte do 6-ky :)
avalik
09.05.14,08:19
Tweety
13.05.14,16:52
koreninarka
02.08.14,06:45
Mna potesili včera z hygieny, ked mi robili kontrolu v obchode. Boli unesene poriadkom a organizaciou (znacenie tovaru, zaznami a pod.) Nemali mi co vytknut. Aj mi padol kamen zo srdca, pretoze som cakala, ze si vymyslia nejaku kravinu, len aby mohli pokutovat.
kopretinka
02.08.14,06:49
Mna potesili včera z hygieny, ked mi robili kontrolu v obchode. Boli unesene poriadkom a organizaciou (znacenie tovaru, zaznami a pod.) Nemali mi co vytknut. Aj mi padol kamen zo srdca, pretoze som cakala, ze si vymyslia nejaku kravinu, len aby mohli pokutovat.
no to sa teda čudujem.....u nás bola taká kontrola ,že ani nevedeli,čo je dátum výroby a spotreby.......
buchač
02.08.14,07:58
Mna potesili včera z hygieny, ked mi robili kontrolu v obchode. Boli unesene poriadkom a organizaciou (znacenie tovaru, zaznami a pod.) Nemali mi co vytknut. Aj mi padol kamen zo srdca, pretoze som cakala, ze si vymyslia nejaku kravinu, len aby mohli pokutovat.

...a to kde ich uniesli ?
Niekde na inú planétu, kde sa uzniesli o tej unesení ?

...a ozaj, len tak mimochodom.
Neverím, že nenašli aspoň nejakú závadičku - TAKÉ proste NEEXISTUJE!
misoft
02.08.14,09:07
Dnes som sa poriadne zasmial.
Čierne SUV-čko, angl. čisla, zaparkoval na mieste pre postihnutých. Prišla MsP, kontroluje. Kartička žiadna. Vytiahli foťák, urobili fotky, dali papuču a riešili ďalšie. Prišiel Romulan, začal sa rozčuľovat. Pokuta za parkovanie + papuča = 70€. Nechcel zaplatiť (vraj preukaz má), tak zavolali dopravákov. Hádal sa i s nimi. Nechcel ani doklady od auta ukázať (vraj nie je jeho). Tak policajti sucho "konštatovali" - ukradnuté. Odrazu doklady boli. Výsledok - prišiel o vodičák, riešenie bude na DI!
lujza.j
02.08.14,09:12
Peggynka
02.08.14,09:16
Mna potesili včera z hygieny, ked mi robili kontrolu v obchode. Boli unesene poriadkom a organizaciou (znacenie tovaru, zaznami a pod.) Nemali mi co vytknut. Aj mi padol kamen zo srdca, pretoze som cakala, ze si vymyslia nejaku kravinu, len aby mohli pokutovat.

...a to kde ich uniesli ?
Niekde na inú planétu, kde sa uzniesli o tej unesení ?

...a ozaj, len tak mimochodom.
Neverím, že nenašli aspoň nejakú závadičku - TAKÉ proste NEEXISTUJE!
Veru,keď už nič,tak stery z kľučky,hehe...:D Dajaké neskúsené...
Peggynka
02.08.14,09:17
ja len tak...viete, že sme už tu......
http://www.porada.sk/t243372-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-vi.html

:)
Veru,nemá kto zavrieť dvere :o