luja5
21.11.13,12:15
Neviem, či som sa vyjadrila zrozumiteľne, tak opíšem:
Mám otvorenú otázku, ku ktorej sa mi marí (viem), že niečo podobné bolo v téme v inej rubrike. Hľadám teda súvislosť k otvorenej otázke, kliknem na ikonu Rubriky vľavo a po kliknutí na konkrétnu vybranú rubriku sa mi rubrika otvorí v pôvodnom okne, kde som mala otvorenú otázku, ku ktorej hľadám súvislosť.
Bolo by však možné urobiť to tak, aby som mala stále otvorené okno s pôvodnou otázkou a súvislosť v inej rubrike by som mohla hľadať v novo otvorenom okne (po kliknutí na názov vybranej rubriky by sa otvorilo nové okno)? Inak povedané mať súbežne otvorené obidve okná?
....
KEJKA
21.11.13,11:45
mne sa pri odpovedi vždy otvára nové okno, ak odpoviem na 5 otázok, mám 5 okien + to pôvodné. Podľa mňa som si nevedomky niečo zaklikla, čo umožňuje otvárať tie nové okná, akurát, že to neviem nájsť. Možno to nie je to, o čom píšeš ty, možno pomôže.
avalik
21.11.13,11:48
ja vtedy klikam na rubriku PTM a vyberiem otvorit na novej karte

ale nevadilo by mi ani keby to bolo tak ako ty navrhujes - avsak otvaranie na novej karte :D
misoft
21.11.13,12:27
Máš v prehliadači nastavené otváranie nového odkazu na samostatnej karte prehliadača
luja5
21.11.13,12:27
Kejka, asi si nerozumieme. Mne nejde o odpoveď:). Ja len chcem hľadať v inej rubrike inú podobnú tému, ktorá môže súvisieť s otázkou, na ktorú uvažujem odpovedať, ale na mieste otázky sa mi otvorí okno s tou rubrikou, v ktorej chcem hľadať.
Ako keď máš otvorenú knihu, k nej si otvoríš druhú knihu, lebo v nej potrebuješ niečo pohľadať k tomu, čo je v prvej knihe, ale knihy si nepoložíš vedľa seba, aby si ľahšie mohla porovnávať, ale komínkovo na seba. Tú prvú knihu teda nevidíš.
luja5
21.11.13,12:32
Ach jaj, keď ja ani neviem:), aký je rozdiel medzi oknom a kartou, ale myslím to, keď mi k tomu pribudne aj ďalší "chlievik" v zozname otvorených stránok na hornej lište.
luja5
21.11.13,12:51
Mosift – keď pri kliknutí na názov témy na hlavnej stránke sa mi téma otvorí v novom okne, tak asi áno, alebo nie? Aspoň som si myslela, že keď sa mi nová téma v novom okne otvára, že je to vec systému nastavenia na Porade, pri otváraní tém v novom okne som nič nastavovať nemusela a robí mi to tak :rolleyes.
avalik
21.11.13,12:59
chlievik na hornej liste je karta :)
luja5
21.11.13,13:02
Porada je naozaj super, čo sa tu ja všetko naučím:). Ďakujem za vysvetlenie.