niella
21.11.13,14:46
Vedel by mi, prosím, niekto poradiť nejaký prírodný "babský" recept proti padaniu vlasov? Mávala som pomerne husté a tvrdé vlasy, kým som nezačala užívať Helicid (kvôli žalúdku). Užívala som ho asi rok s nejakými prestávkami. V letáčiku sa aj spomína, že spôsobuje vypadávanie vlasov. Prešli asi 3 roky, ale padanie vlasov neprestáva. Tak neviem, čo s tým. Nie je to katastrofálne, to by som šla k odborníkovi, ale hmatateľne badať, že to nie je čo bývalo, a štve ma aj, že vypadané vlasy sú všade, na oblečení, na miestach, kde sa pohybujem a pod... Tak budem rada, ak dakto poradí dačo nenáročné, prírodné a účinné. Vopred vďaka... Viem, že padanie vlasov zastaví dlážka, ale predsa len... :)
taiko
21.11.13,13:52
skus si vycistit hlavu.
1. nanes si na hlavu citronovu stavu poriadne vmasiuruj do vlasov a pokozky a nechaj posobit asi 15 minut
2. nanes si na hlavu sezamovy olej a tiez poriadne vmasiruj do pokozky hlavy. Nechaj posobit 20-30 minut
3. umy si hlavu samponom
4. opakuj kazdy tyzden
lujza.j
21.11.13,14:06
niella
24.11.13,08:57
taiko, musí byť len sezamový olej? a kde ho vlastne dostať? Nestačí len napr. olivový? Inak, vďaka za radu, chcem vyskúšať.
taiko
24.11.13,09:21
veru sezamovy. Podla mojich info je sezamovy najlepsi, kvoli svojim vlastnostiam. Ale mozes pouzit aj olivovy. Sezamovy olej kupis v obchodoch so zdravu vyzivou. Moja zena si to nevie vynachvalit.