Richard
21.11.13,15:12
Na základe hlasovania o prinavrátení funkcii pre zoradenie príspevkov od najnovších sme túto funkconalitu nahodili späť.
Nastavenia > Upraviť možnosti > Usporiadanie príspevkov (dolu, momentálne posledná možnosť)

Ak sa vyskytnú nejaké problémy napr. so stránkovaním, nefunkčnými odkazmi, poprosím o strpenie. Nasadenie tejto funkcionality má dosť značný vplyv na veľa vecí a testovanie som spravil len základné, poriadne by mi trvalo tak dve hodiny.
avalik
21.11.13,14:55
dakujem ;)
Zitulda
22.11.13,08:46
je to príma a aj ja ďakujem:)
veronikasad
22.11.13,09:34
ďakujem
Žabinka
23.11.13,14:37
môj postreh.. pri tomto spôsobe zoradenia príspevkov by bolo vhodnejšie umiestnenie okna na písanie odpovede navrch, lebo mi to pripadá dosť nelogické posúvať sa na koniec strany keď dočítam najnovší príspevok na vrchu strany.. alebo je to technicky nie možné?
Richard
23.11.13,16:04
Áno túto požiadavku som očakával, lebo ako píšeš je nelogické mať odpovedanie dolu a zoradenie opačne - tak ste to inak mali aj na starej Porade (zvlášť skombinované s väčším počtom príspekov na stranu). To sú tie následné súvislosti a komplikácie pri veľa možnostiach... Ak príde na to čas tak to tak upravím.