pdp07
21.11.13,16:32
Pracujem v podniku, kde zamestnávateľ poskytuje stravu len na ranných 8-hodinových zmenách mimo So, Ne a štátnych sviatkov. Keď som sa pýtal zamestnávateľa, či mám nárok na stravný lístok, bolo mi povedané, že nie, lebo si môžem objednať stravu a tá ma počká na nočnú zmenu. A čo v prípade SO, NE, keď sa v podniku nevarí?? Pracujem za minimálnu mzdu. Ďakujem za radu.
Tweety
21.11.13,15:35
Zamestnávateľ má podľa §152 ZP povinnosť zabezpečiť stravovanie ak zmena trvá viac ako 4 hodiny. AK si môžeš objednať stravu, zamestnávateľ si splnil povinnosť podľa spomínaného zákona. V prípade SO a NE ak stravu nezabezpečuje, porušuje tým ZP.
veronikasad
21.11.13,15:40
Počas sviatkov a víkendov, ak sa nejedná o tvoj bežný pracovný deň, ale prácu nadčas, nárok na SL nemáš. Pozri odpoveď odborného poradcu

http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=0CEIQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.mzdovecentrum.sk%2Fclanok-kaviaren%2Fstravovanie-zamestnancov-online-rozhovor.htm&ei=GimOUsTsGYiThgeSlIGABg&usg=AFQjCNGtr-Dade6cym30yXGG9xfZnZ2nOA&sig2=xv5p8XfX8sER11ZBoFGiSQ&bvm=bv.56988011,d.d2k&cad=rja

Martina Švandová (08.11.2012 13:03)
Dobrý deň prajem. Pracujem v súkromnej firme a moja mzda je zložená z pevného základu a osobného ohodnotenia. Prácu veľakrát vykonávam aj počas sviatkov a víkendov. Preto by ma zaujímalo, či mám nárok na príplatky za prácu vo sviatok a na stravné lístky za tie pracovné víkend a sviatky. Ako je to riešené v Zákonníku práce? Ďakujem za odpoveď MŠ
Mária Jančíková

Dobrý deň, pri posúdení nároku je dôležité posúdiť, či sviatok sa považuje bežný pracovný deň zamestannca alebo nie, taktiež prácu nariadenú cez víkend. Ak sa považuje sviatok za bežný pracovný deň zamestnanca a zamestnanec pracuje,má nárok na stravovanie v súlade s § 152 ZP. Nariadená práca cez víkend, je práca nadčas, nárok na stravovanie mimo rozvrhu pracovných zmien má zámestnanec len v prípade, že zamestnávateľ prerokoval so zástupcami zamestnancavo tento nárok v súslade s § 152 ods. 8 písm b ZP.

Po doplneni zadávatela . neide o prácu nadčas, pracuje 12 hod. smeny každý druhý deň - doplnenie odpovede.
V tom prípade máš nárok na SL počas víkendov. Upozorni zamestnávatela, že v prípade že ti ich nebude vydávať, obrátiš sa na Inšpektorát práce. V prípade, že tam budeš písať, môžeš sa spýtať aj na splnenie podmienky cez týždeň - k obedňajšej strave z chladničky počas nočnej určite bude mať výhradu hygiena.
Tweety
21.11.13,15:43
Veronika ale u neho to asi budú riadne zmeny.
veronikasad
21.11.13,15:45
Práca počas víkendov je práca nadčas, alebo ide o tvoj normálny pracovný deň ?
veronikasad
21.11.13,15:51
Zadala som doplňujúcu otázku, snáď doplní odpoveď.

Čo sa týka odkladania obeda na nočnú smenu v chladničke - neviem čo by na to povedala hygiena ...
pdp07
21.11.13,20:56
ide o normálny pracovný čas
pdp07
21.11.13,20:57
riadne zmeny
veronikasad
21.11.13,21:24
cez týždeň máš volno a pracuješ cez víkend ? Kolko hodín odpracuješ týždenne ? (písal si o minimálnej mzde)
pdp07
21.11.13,21:42
nie. ide o 12 hod. zmeny každý druhy deň.
veronikasad
21.11.13,21:47
V tom prípade máš nárok na SL počas víkendov. Upozorni zamestnávatela, že v prípade že ti ich nebude vydávať, obrátiš sa na Inšpektorát práce. V prípade, že tam budeš písať, môžeš sa spýtať aj na splnenie podmienky cez týždeň - k obedňajšej strave z chladničky počas nočnej určite bude mať výhradu hygiena.
Richard
21.11.13,21:56
veronika uprv pls aj svoju odpoved podla zistenych suvislosti.. dik
veronikasad
21.11.13,22:13
OK, opravila som
pdp07
22.11.13,15:30
dakujem za rady, skúsim to nejak poriešiť