peter1234567890
21.11.13,19:18
Ahojte nemate niekto skusenost ci je normalne ze po vytiahnuti zuba mudrosti ma uz tyzden boli klbik na sanke pri jedeni zivani, hybani sankou doprava dolava? Pichali mi injekciu do toho miesta a odvtedy ma to boli. Samotna diera po zube ma neboli len ten klbik na sanke. Treba ist s ty k lekarovi ?
buchač
21.11.13,18:24
Ahojte nemate niekto skusenost ci je normalne ze po vytiahnuti zuba mudrosti ma uz tyzden boli klbik na sanke pri jedeni zivani, hybani sankou doprava dolava? Pichali mi injekciu do toho miesta a odvtedy ma to boli. Samotna diera po zube ma neboli len ten klbik na sanke. Treba ist s ty k lekarovi ?

....a Ty si čo myslíš ???????
Lebo podľa mňa je to zbytočné .

Predsa si snáď nemyslíš , že sa to zahojí okamžite ?
Bolesť klbu sánky je prirodzená ...
Lekár Ti nijak nepomôže , maximálne doporučí ( to mal po extrakcii povedať ) nejakú lentilku od bolesti ...
Iné by bolo , ak by sa bolesť odvíjala od nejakého zápalového procesu , ale to by si zistil aj sám na základe opuchu a zahnisanej rany ...
avalik
21.11.13,18:25
no ja by som minimalne lekarovi zatelefonovala, lebo je najkompetentnejsi ti dat odpoved na tvoju otazku

doplnenie:
no take veci treba pisat hned do otazky

ak mas pocit, ze to nie je v poriadku, k lekarovi zajdi, hlavne ked si este nemal kontrolu po vykone ... ak tvoj zubar ma stale dovolenku, sestricka by ti mala dat info, kto ho zastupuje
kopretinka
21.11.13,18:26
my necítime,ako ťa to bolí.to si musíš rozhodnúť sám,či to vydržíš,alebo nie.
buchač
21.11.13,19:01
Nezívaj , nehyb sánkou doprava ani doľava , jedz len tekutú stravu ....

..........
........
......
uchom
21.11.13,19:44
na pricine je ta injekcia - anestezia , casom to prejde
Richard
21.11.13,20:47
Mne keď ťahali zuby "múdrosti" tiež ma boleli tie kĺby. Jednoducho som mal tak roztiahnuté ústa, že to tie kĺbiky nezvládli. Časom to prešlo.
Je to tak ako keby si robil šnúru pol hodinu bez prípravy a po prvý raz, tiež by si to ešte dlho cítil.

Myslím že to prejde. Ak nie, sám vieš čo máš robiť.
peter1234567890
21.11.13,20:49
Ja som zubarovi volal a len sestricka mi vravela ze to moze boliet ak lekar napichol sval alebo nerv, doktor ma dovolenku takze nerozpraval som s nim, ale chcel som pocut nazor aj inych ci ma sestricka pravdu.
avalik
21.11.13,20:57
doplnila som odpoved
kaivorus
22.11.13,10:11
čo bolo dôvodom vytrhnutia zuba múdrosti?
pavlina77
03.12.13,17:27
ahoj peter..prosim ta, presla ta spominana bolest sanky? mam rovnaky problem (zub sice netrhali, robil endodonciu - trh.nervu), myslim ze mi injekciu dal priamo do svalu..uz vyse tyzdna mam dost velke bolesti v sanke (pod uchom) - silne krcovite (na chvilu zaberie iba ibalgin)..pomohlo ti nieco konkretne alebo to u teba vyriesil cas? dakujem ti za odpoved, paulina