JKK
22.03.06,10:29
Zamestnakyňa končí prac. pomer na dobu určitú 31.3.2006,od 1.4.2006 si požiada o predčasný starob.dôchodok.Ide mi o vyplatenie odchodného v ZP §76 ods.6 sa spomína len starobný,invalidný alebo dôchodok za výsluhu rokov.Predčasný starob.dôchodok tam uvedený nieje.Prosím poraďte lebo šéf chce 100% odpoveď (do platenia sa veľmi nehrnie),aby som
niečo nepo.....
Tweety
22.03.06,09:34
Zamestnakyňa končí prac. pomer na dobu určitú 31.3.2006,od 1.4.2006 si požiada o predčasný starob.dôchodok.Ide mi o vyplatenie odchodného v ZP §76 ods.6 sa spomína len starobný,invalidný alebo dôchodok za výsluhu rokov.Predčasný starob.dôchodok tam uvedený nieje.Prosím poraďte lebo šéf chce 100% odpoveď (do platenia sa veľmi nehrnie),aby som
niečo nepo.....
Máš pravdu predčasný sa tam nespomína. Odchodné sa jej netýka.;)
Zita4
22.03.06,09:41
Tweety
22.03.06,10:01
Zita4, súhlasíš s predchádzajúcim príspevkom ale pripojíš tam odkaz na tému, kde VLADAN píše o tom (citované na začiatku mojej odpovede), že odchodné pri prvom odchode do dôchodku sa týka aj predčasného dôchodku. A ja som toho istého názoru, takže má nárok na odchodné.

Nové znenie platí od 1.7.2006, a uvedená zamestnankyňa odchádza do predčasného už 1.4.2006, takže sa to nové znenie na ňu ešte nevzťahuje.
Haló, odpovedám na príspevok, ktorý medzitým prispievateľka odstránila.
sonka1
22.03.06,10:08
ahoj, ak 31.03 odchádza z pracovného pomeru, to znamená , že 1.4 už nie je zamestnankyňa, takže prečo by si jej mala vyplatiť odchodné??? ak by požiadala o predčasný dôchodok do 31.03., tak by jej patrilo, pretože by bola ešte v pracovnom pomere a bolo by to jej prvé ukončenie pracovného pomeru. ak ale pôjde na dôchodok o 1.4., tak v tento deň už nemá zamestnávateľa, pretože ukončila prac.pomer pred odchodom na dôchodok.

dúfam, že som sa moc nezamotala :)). Ja by som jej ho nevyplatila.
jankasm
22.03.06,10:09
Áno, prepáč, ja som si potom všimla že tá novela zákona je neskôr, preto som to vymazala. Ale dala som to tam preto, lebo podľa mňa to platí už aj teraz. Práve čítam najnovší zákonník práce s komentárom, a pri §76 sa píše, citujem: "že ide o tieto dôchodky zo systému sociálneho poistenia:
- starobný dôchodok - aj predčasný starobný dôchodok - aj keď ho zákon výslovne nevypočítava, ide o typ starobného dôchodku"
jankasm
22.03.06,10:20
Čo sa týka toho termínu nástupu, neviem to teraz nájsť v zákone, ale bolo tu v témach už spomínané, že má nárok na odchodné, ak jej priznajú dôchodok k dňu nasledujúcemu po skončení pracovného pomeru. Takže ak končí 31.3.2006 a o dôchodok žiada od 1.4.2006 mala by mať nárok na odchodné.
Nie som si tým 100% istá, tak ak má niekto iný názor, rada sa nechám poučiť. Ďakujem
sonka1
22.03.06,10:34
Teda neviem, píše sa v ZP, že odchodné jej patrí pri prvom skončení pracovného pomeru PO nadobudnutí nároku na dôchodok. 31.03 skončila prvý krát pracovný pomer, ale nárok na dôchodok ešte nenadobudla.....
Ten nadobudne až potom, takže .....neplatiť:)
Zita4
22.03.06,10:36
Zita4, súhlasíš s predchádzajúcim príspevkom ale pripojíš tam odkaz na tému, kde VLADAN píše o tom (citované na začiatku mojej odpovede), že odchodné pri prvom odchode do dôchodku sa týka aj predčasného dôchodku. A ja som toho istého názoru, takže má nárok na odchodné.

Nové znenie platí od 1.7.2006, a uvedená zamestnankyňa odchádza do predčasného už 1.4.2006, takže sa to nové znenie na ňu ešte nevzťahuje.
Haló, odpovedám na príspevok, ktorý medzitým prispievateľka odstránila.
Tweety, nechcela som nikoho popliesť. :confused: Ja som tam ten link dala práve preto, že je tam uvedený dátum, odkedy sa to bude týkať aj predčasných dôchodkov.
Ale vidím rozpor u teba, lebo v prvom príspevku píšeš, že nemá nárok a tu zase, že má nárok. Ako teda??
Ak som niekoho poplietla, ospravedlňujem sa. :p
jankasm
22.03.06,10:47
Pre vysvetlenie Zite4, v príspevku č.4 TWEETY v prvej časti citovala moju odpoveď, na ktorú potom reagovala. Ja som ju medzi tým vymazala, lebo som si všimla ten dátum, takže nepoplietla si to ty, ale ja, sorry.
Tweety
22.03.06,11:19
Tweety, nechcela som nikoho popliesť. :confused: Ja som tam ten link dala práve preto, že je tam uvedený dátum, odkedy sa to bude týkať aj predčasných dôchodkov.
Ale vidím rozpor u teba, lebo v prvom príspevku píšeš, že nemá nárok a tu zase, že má nárok. Ako teda??
Ak som niekoho poplietla, ospravedlňujem sa. :p Zitka to som nereagovala na Tvoj príspevok ale na jankusm, lenže ona medzitým svoj príspevok zrušila, a tak mne ostala len citácia z vymazaného príspevku.
Zita4
22.03.06,11:20
Sorry, nechápala som ;) .
dana9
22.03.06,11:27
Dovolila by som si pripojiť aj svoj názor na vec, síce trochu nesmelo, pretože bude odporovať väčšine príspevkov, ale ja mám názor, keď vychádzam z presného znenia § 76 ods.6, že zamestnávateľ je povinný zamestnancovi vyplatiť odchodné.

Moje dôvody (vychádzam pritom okrem iného aj zo znenia komentára k ZP, ktorý bol uverejnený v poradcovi č.7, + stretla som sa s týmto názorom aj vo viacerých odb. článkoch) ZC má nárok na odchoné bez ohľadu na to, či si svoj nárok na starobný dôchodok uplatní na Soc. poisťovni, zákon totiž v súčasnom znení nárok na dôchodok formuluje ako hmotnoprávnu podmienku ("má nárok") odchodného, bez ohľadu, či si ho ZC "procesne" uplatní u SP.

Zároveň platí, že predčasný dôchodok je typom starobného dôchodku.
:)
jankasm
22.03.06,11:40
Dovolila by som si pripojiť aj svoj názor na vec, síce trochu nesmelo, pretože bude odporovať väčšine príspevkov, ale ja mám názor, keď vychádzam z presného znenia § 76 ods.6, že zamestnávateľ je povinný zamestnancovi vyplatiť odchodné.

Moje dôvody (vychádzam pritom okrem iného aj zo znenia komentára k ZP, ktorý bol uverejnený v poradcovi č.7, + stretla som sa s týmto názorom aj vo viacerých odb. článkoch) ZC má nárok na odchoné bez ohľadu na to, či si svoj nárok na starobný dôchodok uplatní na Soc. poisťovni, zákon totiž v súčasnom znení nárok na dôchodok formuluje ako hmotnoprávnu podmienku ("má nárok") odchodného, bez ohľadu, či si ho ZC "procesne" uplatní u SP.

Zároveň platí, že predčasný dôchodok je typom starobného dôchodku.
:)

S tvojim názorom súhlasím, len jedno by som opravila. "Zamestnávateľ musí vyplatiť odchodné bez ohľadu na to, či si zamestnanec svoj nárok na starobný dôchodok uplatní na SP" sa podľa mňa netýka predčasného dôchodcu, lebo ten vlastne ešte nedosiahol svoj plný dôchodkový vek.
dana9
22.03.06,11:44
S tvojim názorom súhlasím, len jedno by som opravila. "Zamestnávateľ musí vyplatiť odchodné bez ohľadu na to, či si zamestnanec svoj nárok na starobný dôchodok uplatní na SP" sa podľa mňa netýka predčasného dôchodcu, lebo ten vlastne ešte nedosiahol svoj plný dôchodkový vek.



Áno, súhlasím, len sa mi pri písaní odpovede stalo, že som zabudla, ako presne bola položená otázka a tak som to zakončila trošku všeobecnejšie:o .
vema
18.05.06,09:16
Prečítala som si príspevky o odchodnom, pri predčastnom odchode do dôchodku.Teraz neviem, či vyplatiť ak ide pred 1.7.06.Neviem, ktoré je posledné stanovisko.Ďakujem
jankasm
18.05.06,09:59
Pri predčasnom odchode do dôchodku vyplatiť odchodné, je jedno či je to pred alebo po 1.7.2006.
vema
18.05.06,11:05
Ďakujem pekne.
buba
02.06.06,11:19
a keď chcem vyplatiť odchodné pri predčasnom dôchodku treba doložiť nejaky doklad, že má dôchodok alebo?
vema
03.06.06,07:36
Zamestnanec je dlhodobo PN a ešte na to utrpel nepracovný úraz.Rozhodol sa požiadať o predčastný dôchodok.18.6.06 ukončí PN.My sním rozviažeme pracovný pomer 18.6.Máme mu napísať potvrdenie,že nemôže vykonávať pôvodnú prácu a inú už pre neho nemáme.Od 19.6. sa ide zaevidovať na UP,odmietne podporu a pôjde do predčastného dôchodku.Takto mi to deklaroval.Máme mu vyplatiť odchodné?Nepoznám vôbec postup ako to chodí,to na UP nebude ani jeden deň a pôjde na predč.dôchodok?Ak máte už v tom skúsenosť poraďte mi prosím?
Zita4
03.06.06,12:45
Zamestnanec je dlhodobo PN a ešte na to utrpel nepracovný úraz.Rozhodol sa požiadať o predčastný dôchodok.18.6.06 ukončí PN.My sním rozviažeme pracovný pomer 18.6.Máme mu napísať potvrdenie,že nemôže vykonávať pôvodnú prácu a inú už pre neho nemáme.Od 19.6. sa ide zaevidovať na UP,odmietne podporu a pôjde do predčastného dôchodku.Takto mi to deklaroval.Máme mu vyplatiť odchodné?Nepoznám vôbec postup ako to chodí,to na UP nebude ani jeden deň a pôjde na predč.dôchodok?Ak máte už v tom skúsenosť poraďte mi prosím?
O predčasný dôchodok môže požiadať hocikedy, aj keď neskončí pracovný pomer. S evidenciou na ÚPSVaR to nemá nič spoločné. Ak odchádza do dôchodku, treba mu vyplatiť odchodné.
vema
04.06.06,11:55
Zitka,chcela som ti dať bodík a vypísalo mi,že najprv musím dať niekomu inému a potom tebe,komu inému?
Zita4
04.06.06,17:42
Zitka, chcela som ti dať bodík a vypísalo mi, že najprv musím dať niekomu inému a potom tebe, komu inému?
Asi si naposledy dala bodík mne, preto musíš najprv oceniť niekoho iného, aby si mohla zas mňa. ;) Ale aj tak ďakujem. :)
deha
06.06.06,08:01
Pokial som ja informovaná pracovníčkami dôch.odd. na SP, tak podmienka pre predč. dôchopdok bez zníženia percent je uk. PP a evidencia na úrade práce bez nároku na podporu.
Zita4
06.06.06,08:06
Pokial som ja informovaná pracovníčkami dôch.odd. na SP, tak podmienka pre predč. dôchopdok bez zníženia percent je uk. PP a evidencia na úrade práce bez nároku na podporu.
To je pravda, ale o predčasný dôchodok môže požiadať zamestnanec aj počas PP a dostane ho, ak splní zákonom stanovené podmienky. Samozrejme bude znížený o príslušné percentá v zmysle zákona.