mocekz
22.11.13,08:40
Od februára 2013 som zamestnaná v pracovnej agentúre, ktorá ma zaradila na pracovisko spoločnosti KIA. V zmluve mám uvedené, že prac. zmluva je uzatvorená na dobu určitú - bez uvedenia presného dátumu (do doby, pokiaľ ma spoločnosť, do ktorej ma zaradila, bude potrebovať). V 10/2013 som nastúpila na PN (11.10.). Keď som doniesla lístok od lekára do agentúry, dala mi účtovníčka podpísať list, po prečítaní ktorého som zistila, že je to výpoveď. Nepodpísala som ju s tým, že som na PN. Počas PN sa môj stav skomplikoval a bola som týždeň hospitalizovaná v nemocnici. Teraz som doma, stále na PN. Včera mi prišiel domov list s výpoveďou (k 121.10.2013, teda k dátumu nástupu na PN) aj so zápočtovým listom. Mohol mi dať zamestnávateľ (pracovná agentúra) výpoveď, aj keď som PN?

V zmluve je presne napísané: prac. pomer je dohodnutý na dobu určitú a to na dobu trvania dočasného pridelenia zamestnanca podľa nižšie uvedených dojednaní.
Doba trvania dočasného pridelenia: do ukončenia prác u užívateľského zamestnávateľa podľa objednávky užívateľského zamestnávateľa.
V zmluve je napísané tiež: zamestnávateľ môže jednostranne ukončiť dočasné pridelenie zamestnanca u užívateľského zamestnávateľa pred uplynutím dojednanej doby dočasného pridelenia v prípade, že užívateľský zamestnávateľ ukončí objednávku na výkon práce zamestnanca. dočasné pridelenie tak končí dňom ukončenia objednávky.
Oznámenie o skončení PP: ... vám týmto oznamuje, že PP ... sa skončil po uplynutí dohodnutej doby jeho trvania v súlade s ustanovením § 71 ods. 1 zákona č. 311/2001 Zz
toto je presné znenie ako z pracovnej zmluvy tak z výpovede.
veronikasad
22.11.13,10:51
Definuj presne ako máš v pracovnej zmluve uvedené trvanie pracovného pomeru - tak ako si to napísala v zátvorke ?
mocekz
22.11.13,11:28
nie je to síce odpísané doslova zo zmluvy, ale tak približne je to tam napísané
Tweety
22.11.13,11:28
Počas OD, teda aj počas DPN pre zamestnáv. platí §64 zákaz výpovede.

Po doplnení otázky, doplňujem odpoveď. Kedže máš skončenie doby určitej priamo definované v PZ, ADZ konala v súlade so zmluvou a ZP. PP skončila v dobe určitej. Nejednalo sa teda výpoveď.
MOLAN
22.11.13,11:44
ano, nikde v ZP sa nepíše že počas PN nemôže zamestnávateľ dať výpveď, avšak isto PN nieje napísaná ako dôvod.
Tweety
22.11.13,11:44
Vážne?
Xanti
22.11.13,11:48
No akurát, že agentúry toto robia bežne, prepustia pracovníkov po začatí PN alebo po nástupe na MD ... povedia, že spoločnosť ich nepotrebuje a zmluva je na dobu určitú kým potrebuje spoločnosť. Takže takto ukončujú PP svojim zamestnancom, povedia že uplynula doba určitá.
ivka70
22.11.13,12:00
A dostala si skutocne vypoved, alebo ti ukoncili pracovnu zmluvu na dobu urcitu???? Lebo to je rozdiel ... dost zasadny ....
veronikasad
22.11.13,12:01
Napíš doslovnú citáciu doby trvania pracovného pomeru podľa pracovnej zmluvy. Ide o pracovný pomer na dobu určitú, ktorý môže skončiť aj počas PN-ky. Nie je však možné končiť ho spätne ako ti to agentúra urobila. Určite ti včera neprišla výpoveď v zmysle § 63. Možno by bolo dobré celú vec odstúpiť Inšpektorátu práce.
Neplatné ukončenie prac.pomeru je možné napadnúť na súde.
mocekz
25.11.13,12:54
doplnila som do otázky presné znenie pracovnej zmluvy ako aj výpovede