avalik
22.11.13,14:57
Za domenu rocne platim registratorovi 19,90 € bez DPH.
Za webhosting 59,- € bez DPH - tuto cenu mam rovnaku za domenu s eshopom aj za druhy webhosting na ktorom nie je ziadna stranka, len domena s emailami.

Pri googleni som nasla podstatne nizsie ceny, len neviem aka je kvalita. Viete mi teda odporucit nejake firmy, ktore by mi rovnake sluzby poskytovali za prijatelnejsie ceny.
.
posuvam ;)
command
22.11.13,19:42
A u koho mas teraz hosting? Napr ja platim za domenu rocne 12,3€ bez DPH a priestor zalezi od velkosti. Popripade napis sprvu nechcem tu vypisovat stranky kvoly reklame.
Richard
22.11.13,19:51
Kludne píš, ak si ľudia radia a nie je to spam tak to nevadí. (ak neodporúčaš seba alebo kamaráta)
avalik
22.11.13,20:07
mam to u All4Net
srska
23.11.13,00:46
doména na rok - 12,29 a hosting podľa objemu:

- 4 GB priestoru pre web a e-maily neobmedzený počet schránok a aliasov neobmedzený počet subdomén - 22,68
- 15 GB priestoru pre web, e-maily a databázy, neobmedzený počet schránok a aliasov, neobmedzený počet subdomén, ideálna služba pre redakčné systémy a e-shopy - 40,62
- neobmedzený multihosting pre 30 samostatných domén, neobmedzene veľký priestor pre web, neobmedzená veľkosť databáz, neobmedzený počet schránok a aliasov, neobmedzený počet subdomén, ideálna služba pre náročné portály, redakčné systémy a e-shopy - 65,88

ceny sú bez dph, a z tých mám 5% zľavu za vernosť :-))